МАРТенското ни дете – все навънка го влече!

  • 19 731
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 734
Страхотен колаж!!!
Браво Бейби Мони и всички трудили се.
Аз тази вечер си лягам рано, че нещо много съм изморена. Дано бебе да реши да спи и тя цялата вечер

# 16
  • Мнения: 5
Elq честит празник, много щастие, любов и сбъднати мечти ти желая!  newsm51
Колажът е много свеж и приятен, поздравления на потрудилите се...получило ви се е! newsm10

Последна редакция: пт, 23 окт 2009, 22:14 от dobro_nastroenie

# 17
  • Мнения: 105
Слънце, Бейби Мони, мерси за колажа и темичката   bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 201
Привет и от нас Hug

Колажа е станал страхотен  bouquet. Много ми харесва Peace
И аз се записвам за срещата на 30.10.2009 за Бебеманията. Ние с Коко сигурно ще дойдем по-рано, че към 3:30-4 трябва да ходим да си взимаме кака от градината.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 293
А вие случайно забелязахте ли  newsm78, че всеки един ник на майките е линк към самия й ник! Цъкнете и ще видите

Забелязах веднага и хич не ми хареса това


За Бебемания мога да записвам кой кога ще ходи и по дни да се срещам(т)е, защото аз например ще мога в петък, но някой написа, че уикенда ще може - заради превоза. Ако искате, всеки да си каже, и ще запиша:
ПЕТЪК, 30.10.2009 г.: Зелено човече, ?Вероники, Тони_ст, стаси8510, Дивена, Dideto: среща 14 ч. на входа ЗА КАФЕПИЕНЕ (който дойде по-рано, си разглежда - аз така ще направя, а който дойде по-късно - обажда се по ГСМ).

# 20
  • София
  • Мнения: 5 787
Голямо браво и благодарности и от мен!  Hug  bouquet Hug  bouquet Страхотно се е получило! Hug Peace
А това с линка към профила на мамите е било голяма играчка, докато се направи.
Зеленко, знам че има малки и на Сънвал, ти писа преди, но още не мога да се наканя да се разходя до бебешкия Мол  Embarassed , а на друго място не съм ги виждала.
Шу, на мен пък ми харесваш така  Peace Следващия път ще си е баш русо.  Simple Smile  Hug И да се похвалиш после за моделката.  Hug

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Забелязах веднага и хич не ми хареса това

Що така бе Миме? Аз със такъв хъс го направих това!!!

# 22
  • София
  • Мнения: 5 787
Забелязах веднага и хич не ми хареса това

Що така бе Миме? Аз със такъв хъс го направих това!!!
Joy  Laughing

# 23
  • Мнения: 3 379
Ей, много хубава новата тема. Благодаря!

Бейби Мони, колажът е страхотен, поздравления за труда!


Шу, съвсем на англичанка приличаш с червеникавата коса и сините очи, но според мен ти отива (този цвят на мен лично ми е много любим, ама не знам как да го докарам).

Ами щях да пиша разни работи, ама забравих... Та излиза само като запис.

А, сетих се - за жълтъка. Според мен най-добре с купешки яйца с печат или поне от сигурен домашен източник, който си проверява редовно кокошките за болести. Иначе аз жълтък ще давам след годинката.

А, да, за Бебемания.

Зелено човече, пиши ме и мен за петък, но на мен ми е възможно по-скоро в промеждутъка 12-14 ч., но ще видим де, зависи от дребния.

# 24
  • Мнения: 4
Е няма как да не се включа и аз в темата newsm10

Направо е страхотна - с порасналите вече дечица.  newsm44

Поздравления и благодарности на всички, които са положили усилия да направят колажа, както и за хубавата тема - май си е много на място
newsm20

Бейби Мони,  smile3525
Слънце newsm51

аз пък мисля, че това с линковете към никовете е страхотно smile3521

# 25
  • Мнения: 819
Привет!

Страхотна е темата! Благодаря на Бейби Мони и Слънцето!   bouquet

Зеленко, и аз не разбрах защо не ти се понрави това с линковете  newsm78

# 26
  • Мнения: 276
 Колажът е супер, харесва ми!
 Аз да ви се оплача, че малко съм се притеснила. Знам, че всяко дете се развива индивидуално, но покрай мен децата на 7-8 месеца вече пълзят, а някои се и изправят даже, а Кали хич не може да пълзи, само се върти в кръг, за изправяне да не говорим...Много ми е притеснено Tired
Ако има и други като нас нека пишат, че да се успокоя малко.
 Хайде лека вечер!

# 27
  • Мнения: 63
Колажът е страхотен. Благодаря на Слънцето и на Бейби Мони за положените усилия.
 newsm20
ДЕЧИЦАТА СА НИ НАЙ ХУБАВИТЕ
Ние се позагубихме малко. Новото при нас е ,че ходихме на басейн, но се разболя Никол и спряхме за малко ,но в понеделник сме на линия.Доста и хареса водата и почти плува сама само ,че иска да изпие цялата вода от басейна. Grinning
Честито на празнуващите.
Аз се зарибих със сериалчета от рода на доктор Хаус и Героите а още излезе един нов FlashForward та ме няма никаква.
На мен ми доиде цикъла на 5 септември и изчезна бях се претеснила че съм бременна.Правих си тест и несъм, а цикъла го няма сигурно е заради кърмата,че се цедя още. Никол неиска изкуствено и това си е вече колко марки смених и не та не. А виж кисело мляко си хапва с охота аз и давам по малко от данонино за деца.  

# 28
  • Мнения: 35
Ееее, страхотни сте, такива красоти сте направили Hug
Бейби Мони, Слънце, колажът и оформлението на новата темичка са се получили супер, мерси    bouquet

Ние преди малко се върнахме от едно квартално кръчме - ходихме да пийнем по биричка с приятели. Алек си е изпил млякото и си спинка сладко.

Шу да ти кажа и така ти е хубаво, но мисля че с русото повече ти отива Hug

Отивам да се хоризонтирам, лека и спокойна нощ на всички Hug

# 29
  • Мнения: 645
Мерси момичета, но съм решила да достигна русо Crossing Arms
СЗА тоз прекрасен цвят го постигнах с боя за много светло пепелно русо Crazy Аз верно съм го докарала като местните, само на кила да не го докарам ooooh!
stasi8510 не се притеснявай, Яна нито лази нито се изправя, не казва и думички даже скоро се научи да седи сама. Не мисля че нещо и има, просто така си се развива. А и зъби няма. На всичкото отгоре като я видят майките на съучениците на Боян, всички се изумяват колко е дребничка.

Общи условия

Активация на акаунт