Докторантурата

  • 358 625
  • 2 261
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1
 Grinning значи днес сме били заедно на изпит,тоест вече е вчера!Надявам се да е минал успешно.А за каква докторантура кандидатства?

# 106
  • Мнения: 197
В Пловдивския  Peace За полска литература  Peace Мина успешно - 5.50  Wink Беше ...лесно.... Според мен - прекалено лесно  Simple Smile Сега ми остана да чакам факултативния съвет...
1111, твоята докторантура каква е?

# 107
  • Мнения: 2 697
Девойки, някоя от вас, която чака да мине факултетният съвет в СУ, да има вече обаждане по телефона или мейл, че е одобрена на съвета? Почвам вече да се изнервям от това чакане, във Философски факултет май нещо се мотаят с този пуст съвет...Уф Crossing Arms

# 108
  • Мнения: 1
Старобългарска литература. Значи сме почти колеги. Аз съм славянска филология-сърбохърватски. Да не се окаже че се познаваме.

# 109
  • Мнения: 197
Сигурно се познаваме, 1111... Да не би да се казваш Елисавета? Heart Eyes
Иначе , Шехина, за факултетния съвет не знам как стои въпроса с факулт - съвета в СУ, но май е най - добре сама да провериш, можеш да го направиш  онлайн ако се поразровиш, потърси "решения на факултативния съвет", в рубрика" новини" на сайта на философския или нещо такова, или се обади по телефона на координатора на докторантските конкурси, доцентурите и прочие  Peace

# 110
  • Мнения: 2 697
Иначе , Шехина, за факултетния съвет не знам как стои въпроса с факулт - съвета в СУ, но май е най - добре сама да провериш, можеш да го направиш  онлайн ако се поразровиш, потърси "решения на факултативния съвет", в рубрика" новини" на сайта на философския или нещо такова, или се обади по телефона на координатора на докторантските конкурси, доцентурите и прочие  Peace

О, да, ако до утре не се чуе нищо от тях, ще звънна на координатора по докторантските въпроси, няма начин Wink

# 111
  • Мнения: 1
Казвам се Екатерина, но ако не се познаваме вероятно ще се запознаем.Може би си завършила преди мен и не сме се засичали много.

# 112
  • Свищов
  • Мнения: 874
Успех на всички, на които им предстои да се борят с изпитите Heart Eyes Стискам палци Hug

Аз да се ъпдейтна, взех изпита по специалност (писмен и устен) и западния език, последният особено беше фасул Wink Сега чакам с нетърпение факултетния съвет тия дни, за да се похваля с официално зачисление Wink Много съм доволна от себе си, годината ми почна страхотно Simple Smile

Много бързо. Аз чакам вече месец и половина и ми писна. Взех изпитите си на 16-ти и 18-ти декември, а малко преди НГ се обадих за въпросното решение. Казаха ми, че не бързали, защото зачислението е към 1-ви март и щели да ми се обадят края на януари (то вече мина), началото на февруари. Чакам си и съм супер изнервена вече. Ни решение, ни обаждане, ни нищо.
СА Д.А. Ценов - Свищов, катедра Бизнес информатика.

Нахъсахте ме пак да звънна - не са минали още факултетски съвети, защото преподавателите са в отпуска.

Последна редакция: пт, 29 яну 2010, 14:14 от krem4et0

# 113
  • Мнения: 197
krem4et0, какво да кажа? Изнервящо е, наистина, поне човек да си знае  Crossing Arms Освен да се запасиш с търпение, друго не знам какво да те посъветвам, мисли положително, че си приета  Hug

# 114
  • Мнения: 2 697
Много бързо. Аз чакам вече месец и половина и ми писна. Взех изпитите си на 16-ти и 18-ти декември, а малко преди НГ се обадих за въпросното решение.

Кремче, при нас също изпитите свършиха средата на декември, но въпросният факултетен съвет обикновено е през януари, а зачисляването - от февруари месец. И аз днес ще звънна да видя какво става, голямо ми е явно нетърпението да плащам Mr. Green

# 115
  • Свищов
  • Мнения: 874
Nightwish, ей така 1 път да ме зачислят и да ми е спокойно. Сега съм на вълна: какво става, защо нищо не казват, ами ако нещо се прецака. Едни оценки в 1 протокол дето съм видяла и толкова. Добре, че другите кандидати не се явиха, че поне знам, че съм вътре именно аз. Вече месец и половина не мога като хората да се зарадвам.

# 116
  • Мнения: 197
krem4et0
Защо пък да не се зарадваш вътрешно "предварително"? Сигурна съм, че си вътре...Остави формалностите на администрацията  Wink
Шехина, ако не е тайна, колко трябва да плащаш? Embarassed

# 117
  • Мнения: 2 697
Nightwish, ей така 1 път да ме зачислят и да ми е спокойно. Сега съм на вълна: какво става, защо нищо не казват, ами ако нещо се прецака. Едни оценки в 1 протокол дето съм видяла и толкова. Добре, че другите кандидати не се явиха, че поне знам, че съм вътре именно аз. Вече месец и половина не мога като хората да се зарадвам.

При мен е аналогична ситуацията Confused Но всичко ще бъде наред, няма какво да се обърка, спокойно Hug
Nightwish, първата година се плащат двата семестъра обучение - за моята специалност таксата е 924 лв на година, като има възможност да се плати на две семестриални вноски Wink

# 118
  • Мнения: 197
Уау, доста ти е таксата! На две вноски ли се плаща?  Thinking Някой да има идея докога се внася първата?

# 119
  • Мнения: 2 697
На две вноски може да се плати, да, поне при нас. Нямам представа в какъв срок се плаща първата, ще питам като ми се обадят, че е излязла заповедта Wink Но имам готовност да плащам, да не мотая излишно и без тва тромавата процедура...

Общи условия

Активация на акаунт