Как разбрахте, че това е Той, Мъжът на живота ви, Правилният и прочие?

  • 8 680
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 521
Интуитивно усетих, че той е за мен. Но дали ще е голямата и изпепеляваща любов не мога да предвиждам от сега.
Цял живот ми предстои, все пак. (т.е.надявам се) Laughing

# 16
  • Мнения: 7 002

Днес прочетох една статия за "истинския мъж", която много ми допадна, затова ще я споделя с вас.
http://www.capital.bg/show.php?storyid=803558
Интересно. Thinking

# 17
  • Мнения: 3 634
След много любовни разочарования имах ясна концепция какъв трябва да бъде мъжа, от който да имам дете. Разбира се, имах и алтернативен вариант в случай, че не го срещна. Около месец ми беше необходимо, за да се убедя, че колегата притежава качествата, които търся. Стъпих здраво и се приготвих за битка. За мен любовта не е нещо, което се случва ей така. Трябва стратегия да я спечелиш и задържиш.  Peace

# 18
  • Мнения: 2 175
Днес прочетох една статия за "истинския мъж", която много ми допадна, затова ще я споделя с вас.
http://www.capital.bg/show.php?storyid=803558

Страхотна.. Peace

На 2-3 пасажа направо настръхнах.. Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 265
просто го усетих,за щастие и тои е усетил същото.Аз винаги съм слушала сърцето си и то никога не ме е подвело.Правила съм глупоста да пренебрегна това ,което ми подсказва сърцето,но това не ме е довело до нищо добро

# 20
  • Мнения: 1 743
С него всичко си е на мястото, пъзелът е нареден. И всеки следващ ден ме убеждава в това.

Последна редакция: сб, 24 окт 2009, 20:33 от MIK

# 21
  • Мнения: 2 161
Ами аз не бях разбрала,просто ми беше хубаво на всички нива и имаше страхотни искри между нас,което отделно ми доставяше удоволствие.Но по-късно,една сутрин разбрах,че той е мъжът.

# 22
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 400
Разбрах, че е ТОЙ, когато усетих, че недостатъците му не само не ми пречат, а дори ги обичам. Сигурно ще продължим да се променяме с годините, но дано се променяме заедно и обичаме премените   в другият.

# 23
  • Мнения: 4 965
Еинствено той ме прие с всичките ми плюсове и минуси.
и
Единствено него приех с всичките му плюсове и минуси.

Впоследствие се оказа, че възприемаме нещата по еднакъв начин и наистина гледаме в една посока.
Понякога отстрани изглежда странно как се търпим взаимно, защото сме много "остри камъни", но между нас има любов и някаква странна хармония, граничеща със симбиоза.
Това е.

# 24
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Не е някакъв определен момент на озарение. По-скоро с времето научаваш, че този мъж винаги те подкрепя, дава ти кураж, обича те и те приема такава каквато си. Нещата, които си опитвала да прикриеш преди - като едно малко по-изхвръкнало зъбче или пък ухото ти да се подава под косата  Embarassed - той ги приема като най-очарователните неща в теб. Започваш да усещаш и промени в себе си - ревност, страх, когато закъснее дори 5 минути, можеш да споделиш с него неща, които никога не си мислила, че ще споделиш с някой.....


С него всичко се е на мястото, пъзелът е нареден. И всеки следващ ден ме убеждава в това.
Peace Много вярно!

# 25
  • Мнения: X
Не мисля,че е имало момент ,в който съм си казала "Това е Той!"
Но всеки ден ,откакто сме заедно,се убеждавам ,че не искам друг.
С него мога да се смея,да плача,да викам, да страдам, да се радвам,да мълча,да говоря безспир, да недоволствам,да го предизвиквам....той винаги ми се усмихва !
Не си представям живота без неговата любовна усмивка!

С него сме това,което сме...няма преструвки,няма игрички,няма провокации.   
Само желанието да направиш другия щастлив...   

# 26
Днес прочетох една статия за "истинския мъж", която много ми допадна, затова ще я споделя с вас.
http://www.capital.bg/show.php?storyid=803558


На мен ми допадна следния коментар към статията:

"Много мил и наивен текст - това което за жалост поради възрастта на Цвета описва е нещо между Нарцис и Питър Пан - очарователни са, но съветвам авторката, да пие ром, когато той й казва да пие уиски и ще види как чудесно ще се нареди Simple Smile, също неустоимо да се търкаля в топлите завивки, докато той я кара да катерят баира до следващата хижа... "

Истинският мъж те иска такава каквато си и никога няма да иска променяш същността си.
Няма да те кара да пиеш уиски, а ще целува устните ти с дъх на ром.
Смятам, че описаният в статията мъж отговаря на определение като "тръпка" например или каквото и да е временно силно влюбване.
И истинският мъж не изчезва като цигарен дим. Той е винаги до теб когато си в нужда, дори и след раздяла.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 901
Ами от втората ни среща си говорехме по цели нощи все едно сме били приятели от деца и просто от няколко години не сме се виждали - всичките ни теми, интереси и пр. ни бяха общи. Заживяхме заедно от втората си среща, т.е. 5 дни след като се бяхме видяли за първи път. Един ден (2 месеца по-късно) той ми каза "аз ще бъда последното ти гадже", още 4 месеца и ми предложи официално, а месец по-късно се оженихме и така... до сега. Как разбрах, че това е Той ли? Горе долу, когато се оженихме, разбрах че това е той, значи половин година след като се запознахме... Усетих го и от ден на ден съм все по-сигурна.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 805
Кой е бил мъжът на живота ми ще разбера чак на края на живота си  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 19
Стана така че,често си купувах вестник GSM ревю,и там попаднах на обявата че си търси момиче чаровно с приятна външност.После си говорихме по тел.,и след около 2 седмици решихме да се срещнем в Силистра,а той е от Русе,но от много работа аз се отказах да се видим.Мина една седмица без да се чуем.И един ден реших че най добре е да дойде при мене и да се видиме,и така,харесах ме се от първият път като се видяхме.След месец той ми предложи да дойда да живея при него и така стана,без да се замислям дори за миг.
Любов от първата среща.
И вече сме заедно от пет години,и женени от две.Той е любовта на живота ми.

Общи условия

Активация на акаунт