Възможно ли е бебо да хълца преди раждане?

  • 4 375
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 299
И мойта бъдеща щерка хълца Simple Smile Днес сутринта направо ме разби, то не беше хълцане, не беше чудо.  Grinning

Вярно ли е че има нещо общо между хълцането и коликите? Embarassed То тоя въпрос май трябва да е при суеверията, ама...  Confused

# 31
  • sofia
  • Мнения: 769
Преди да се роди Калина, всяка сутрин я усещах да хълца, и като се роди продължи в същия дух при всяко хранене Grinning

# 32
  • Мнения: 2 258
I Denichka strashno mnogo hylcashe v korema mi:)V nachaloto chak se pritesniavah;)Sega vypreki ,che e na 5 meseca tia prodyljava da hylca ot vreme na vreme:)

# 33
  • Мнения: 228
И моята бебка хълцаше в корема ми.Дори един път се случи докато слушахме тоновете на бебето на консултацията,и акушерката ми обясни,че е напълно нормално и се дължи на това,че бебето отваря уста и се понагълтва с вода.И сега хълца доста като преяде,ама и нашият тати е същата картинка.

# 34
  • Мнения: 4 358
Възможно е, не се притеснявай  Grinning

# 35
  • Варна
  • Мнения: 513
Да се отчета и аз като майка на две хълцащи преди раждането си бебета. Първият път много се чудех какво е това, но някъде прочетох, че така ставало понякога. Embarassed  Вторият път вече бях подготвена за такива изненади, апък гинекологът ми каза, че тъй като не бил в корема ми, не можел да даде мнение по въпроса Shocked както и дае. Важното е че децата ми се родиха живи и здрави! Stuck Out Tongue

# 36
  • Мнения: X
ООО как хълцаше само.....направо и аз подскачах....по-лошото е, че и сега много хълца, ама мнооооого. Иначе няма нищо страшно в това-не се притеснявай! Laughing

# 37
  • тук-там
  • Мнения: 5 696
И мойто бебешор4е хълца всеки ден. В на4алото мъжът ми твърдеше, 4е това било резонанс от моя и пулса на бебето, пустите инженери какво ли не измислят ... но като му казах, 4е е хълцане, призна, 4е моето обяснение е по-логи4но.

# 38
  • Мнения: 2 655
Възможно е.
АЛИ хълцаше много и дълго, направо клатеше целият корем, а ние с татко и припадахме от смех. Laughing  Laughing   Laughing  След като се роди пак хълцаше, ама вече не ни беше до смях. Само като я видиш с тези големи, влажни, молещи за помощ очи ти се свива сърцето и бързаш да и помогнеш. Не го обича този хълцук.  Cry Вече е на 3 месеца и пак хълца по 3-4 пъти на ден. Лоша работа.

# 39
  • Мнения: 1 734
Ибебчо много хълцаше когато бях бременна. Аз не се притеснявах, казаха ми че е нормално. И сега си хълца, въпреки че е на 6м., но... по други причини Laughing

# 40
  • Мнения: 144
Хълцаме си почти всеки ден Simple Smile и моята лекарка ми каза,че това е нормално така,че не се притеснявай Wink

# 41
  • Мнения: 781
Цитат на: Mei
Мили мами,
аз съм в 30 седмица и вече за втори път тези дни ми се случва да усещам нещо като хълцане в корема. .


Ще ти цитирам част от книгата "Аз съм бременна" на Мари Дюлае. Там се коментира развитието на бебчо по седмици и точно за 30-та седмица като начално изречение е написано:
"ЧУВСТВАТЕ ЛИ ЕДНО ЛЕКО ПОДСКАЧАНЕ? ТОВА Е ВАШЕТО БЕБЕ, КОЕТО ХЪЛЦА!"
Мога да ти кажа мила, че се движиш точно като по учебник Simple Smile -продължавай в същия дух и със същата наблюдателност!!! Grinning  Grinning  Wink

# 42
  • Мнения: 768
Хьлца и още как Grinning
И Валето хьлцаше и новата бебка сьщо хьлца. Grinning

# 43
  • Мнения: 1 722
Аз откакто влязох във втория месец на бременността всяка сутрин хълцам еднократно  Embarassed но вече си мисля, че е от бебето

# 44
  • на езерото
  • Мнения: 263
И моето бебеше много хълца.Всякаш хълцането се засили откакто влязох в деветият месец.Напоследък ме буди нощем и аз чесно казано малко се плаша,но щом казвате че е нормално и на вас Ви се е случвало съм по спокойна. Laughing  Laughing  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт