Отговори
# 60
  • Мнения: 18
Ханна и аз така мисля, като качество снимките са  Embarassed но ще го корегирам!

# 61
  • София
  • Мнения: 56
Честито на Митковците и на всички ,които имат повод да празнуват! smile3525 newsm51


Ане- много хубава прическа Hug
Аз за моята коса няма да кажа нищо, освен че беше зле , а сега е още по-зле. Добре ,че Сиянка е взела косата на баща си Praynig


Кухнята много ми хареса. newsm64. Но вече в къще сме сложили една къщичка и едно ченче- много ще стане ,ако слажа и кухня. Вече няма място за нищо. Embarassed

Габи- добре се завърнала Hug

# 62
  • Мнения: 18
Здравейте да са живи и здрави Митковците.
Ханна, Ане много сте готини всички на снимките , даже фотоапарата не е могъл да попречи.
Никитали и аз съм възмутена от цените на играчките в БГ, на Боби му купихме такава прахосмукачка за 5 евро, а тук не искам да гледам колко струва. Той много си играе с нея като влезе в къщи веднага за нея се хваща вика метем и се почва един шум.
За късите прически...много ми харесват, но и аз като Пипи бях вдигнала ръце от всекидневни прически и сега съм я оставила дълга да не ми губи времето.
Искам да дам още една идея за играчка, с която Боби много си играе, едно домино с животни и също кубчета с букви и животни и предмети.

# 63
  • Мнения: 332
Привет  Hug
Честит имен ден на всички празнуващи на патерица  Hug
Дега, Катеноче - много ми харесват идейте ви за промяна във визията  Flutter
Стели  Hug Стискам палци всичко да е наред  Praynig А за масите с инструменти - всичките са много хубави  Peace Ние купихме на Стефан от Джъмбо едно пликче с инструменти за 4лв - чук, клещи и прочее  Mr. Green
Относно подаръците - това поръчах за Стефан: ЦЪК с код за подарък за Андреа това: ЦЪК Mr. Green
Оздравяхме уж, свърши му на Стефан АБ, но сега пък мъжа ми е с Т38.8 Sad изолирали сме го в друга стая и се надявам да не се заразим пак  Praynig

Във Facebooka има един апликейшън за направа на картички: http://apps.facebook.com/funny_pho_to_widget/ - пуска ги произволно самите рамки, но има няколко коледни, чудесни за подарък за родата  Peace Само си избирате снимка и сте готови. Аз направих няколко на децата и станаха чудесни Simple Smile

# 64
  • Мнения: 135
Габи, много се радвам, че се появи!  Hug Само Гад Чевръста ми липсва, а Зимна приказка нищо не казва за нея, как е какво се случи с преместването?

Ане
, нямам информация за Гадта, нямам представа как са, къде са. И на мен ми липсва  Sad

Зимна, аз тези царевички неможах да ги разбера какво точно представляват .. закрепят се с усукване ли, с лепене ли  newsm78

Ханна
, "царевичките" се мокрят от една напоена с вода гъбичка, за да се слепват една за друга и така се построяват цветя, животни и др. Направени са от безвредни материали и се разграждат напълно в природата. Но нашите деца са още малки за тях, аз ги дадох като идея за по-големите.  Peace

Стели, стискам палци Praynig

# 65
  • Мнения: 51
Ей, страшни сте, голямо ровичкане пада за тия подаръци, много хубав и деи сте дали, но аз не съм сигурна още дали ще поръчвам от неа нещо. Може би до последно няма да съм наясно с какъв бюджет ще разполага, тъй че ще видим.Прахосмукачката ми се стори подходяща за нас, но той като е свикнал да играе с истинската, едва ли ше се навие на играчката, до колкото го познавам. Той се интересува най-много от телефони и неща с копчета, тй че към такива артикули ще се ориентираме, а кухнята е толкова хубава, тази на Силви, че бих си я взела за мен. Wink
Луси, много са ти сладки подаръците, ох да ви кажа, така нямам ърпение да се появява номер 2. Направо Мърчо само го мачкаме и щипем по цял ден, а така ще се разпредели радостта, която с баща му имаме в повече. Laughing
Ханна, аз пък много си падам по иделано прави и добре подържани коси, с блясък и т.н., много ми е сладко и спретнато и чистичко, аз така обичам простите и хубави неща, но уви с моятакоса никога няма да имам такова каре. Поне на мен не ми е скучно, но то всеки иска това, което си няма.

# 66
  • Мнения: 18
Здравейте,

Зимна да се надяваме, че скоро ще се появи!

За играчките, аз още съм в чуденка!!! Александър харесва колички и се чудя дали да не му поръчав някаква, да си кара, че едно самолетче го дондурка от мивалата година и вече му оръзва.

Да си похваля детето, от няколко дни на обяд заспива сам, а снощи и вечерта го направихме. Да се надяваме да го запазим като режим, та и аз да живна. Заспа за 10-ина мин. и спа спокойно цяла нощ  newsm44 smile3524

Хубав ден, ние ще излезем малко, че вътре пощръкляваме!!!

# 67
  • Мнения: 719
Само да се запиша набързо, че съм се заровила по сайтове на играчки, ще се поръчва.  Mr. Green

# 68
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Само влизам да се изфукам, че вече съм шофьор! Peace

После ще ви прочета подобно и ще се включа пак. Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 3 689
Само влизам да се изфукам, че вече съм шофьор! Peace

После ще ви прочета подобно и ще се включа пак. Hug
Честито!
Леко и БЕЗаварийно!

# 70
  • Мнения: 719
Еееее, браво Дега.  Hug
Сега като се сдобиеш и с нова прическа, кой като теб.  Whistling  Wink  Hug

# 71
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Благодаря, благодаря!

Сега като се сдобиеш и с нова прическа, кой като теб.  Whistling  Wink  Hug

...е, как? Тогава ще си търся нова работа. Laughing  Whistling

# 72
  • Мнения: 18
Само влизам да се изфукам, че вече съм шофьор! Peace

После ще ви прочета подобно и ще се включа пак. Hug

ЧЕСТИТО, леко и безаварино каране!!!

# 73
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Благодаря за поздравите!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Честито със закъснение и на Матачко на Миленита!!  Heart Eyes
Ето и нещо скромно, на патерица, извинявам се...


Браво, Дегич!   bouquet

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 16:35 от veihaivei

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 529
Вей, благодаря за почерпката!  Heart Eyes

Дега, ЧЕСТИТО!!!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт