Какъв прах за пране използвате?

  • 119 061
  • 500
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 373
Аз пера с Ариел, но не съм впечатлена. Ще го сменям. Купувам малки опаковки, защото се овлажнява и става на бучки. Предпочитам течните, но ми излизат скъпо.

# 31
  • Мнения: 30
Здравейте, момичета Simple Smile

Една позната ми предложи да ми донесе прах от Гърция, моля Ви помогнете ми какъв да избера - Диксан или Скип? А омекотител?

Благодаря   bouquet

И Диксан става, но Скип е по-хубав.
Омекотител Cajoline.

Благодаря за отговора, а може ли ориентировъчно цените и в каква форма се предлага Скип и Диксан - за бяло, цветно, гел Simple Smile

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 18:38 от Ягодов сладкиш

# 32
  • Мнения: 803
Цените?
А сега да те видя, като препоръчваш най-хубавото Laughing /към  guess who/
Аз не пера само с тези, дето ги рекламират по телевизора Blush

# 33
  • София
  • Мнения: 7 996
За цветно - течен Рекс или течен Ариел. За бяло - Персил за бяло. Омекотител - Ленор.

# 34
  • Мнения: 5 207
Благодаря за отговора, а може ли ориентировъчно цените и в каква форма се предлага Скип и Диксан - за бяло, цветно, гел Simple Smile

За Диксан - не знам. Не ме вълнува.
От Скип се предлага като прах, течен неконцентриран, 3 вида течен концентриран (Skip Το Πανίσχυρο Μικρό), таблети и течни дози.
За цена - на кое точно те интересува цената? Праховете могат да се намерят в големи кутии (над 50 пранета) за 15 - 20 евро, а ако са на промоция - и по-евтино. Το Πανίσχυρο Μικρό е около 8 евро, а течен 3 л за 26 пранета е 10 - 11 евро. Пак казвам, ако се намерят на промоция, цените са доста изгодни.
Праховете са универсални, геловете също. Няма специализирани препарати за цветно пране. За това може да се ползва течния, тъй като не избелва.
Скип е сравнително скъп, но със сигурност няма да си хвърлиш парите на вятъра.

# 35
  • Мнения: 803
guess who,
браво, момиче!
точна информация  bouquet

# 36
  • Мнения: 159
Ариел от Турция за цветно пране 6 кг- 30 лв.

# 37
  • Мнения: 53
За бели дрехи ползвам Персил на мега перли със система против посивяване( Anti-Grau formula), а за цветните течен Ариел или Корал.Купувам ги от едно малко магазинче в Лозенец праховете са немски.Сега съм взела да изпробвам един който много ми го похвалиха казва се Dato с Anti-Grau formula на Henkel.На опаковката доколкото успявам да разбера защото е на немски е подходящ и за коприна,завеси и бельо с дантела.Ще споделя впечатления като го изпробвам.

# 38
  • Мнения: 803
Хей - това е специално за пердета, завеси и подобна дантела, не за бельо.
Наистина е със ситема за предпазване от посивяване и от натрупване на мръсотия. Презумпцията е , че пердетата/завеси не се перат често, та да не полепва мръсотията цял сезон.

# 39
  • Мнения: 53
Без да влизам в спор, но на кутията  има снимка точно на сутиен с дантела, бяла риза и копринена рокля + веещо се перде.
Предполагам че няма да навреди на нищо бяло.

# 40
  • Мнения: 803
Няма, не се притеснявай! Но е по-специфичен и newsm78 предполагам по-скъп?
това ли е:
http://www.henkel.de/cps/rde/xchg/SID-0AC83309-1242295E/henkel_d … param1=000000PLAF
Иначе, магазинчето го знам и съм впечатлен от него. Дори тук, във форум,а го цитирам често, напук на правилата за реклама.
Много е заредено и хората са компетентни.

# 41
  • Мнения: 53
Да точно това е праха.
И аз съм фенка на това магазинче.Истината е че има голям избор на перилни и почистващи препарати и то немски.

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 730
В момента с Персил на прах за цветно.
Детските с Персил сензитив гел.
Имам и Ариел на прах за бяло, но рядко пускам пералня с бели дрехи.
За петна Ариел за лекета Simple Smile, турски 2л за  8 лв, по добре изкарва петната от вениш, К2Р  и спот.

# 43
  • Мнения: 206
Да магазинчето  в Лозенец е добре заредено,  но ако трябва  да сме честни трябва да кажем че  там са едни от най-високите цени.
За пример давам Coral-a ,който ми идва скъп там, както и Даша и Ариел 1,5 л. Прави ми разлика  4 лв  за опаковка  в сравнение с други магазинчета за паралелен внос.  Корала в Германия е 5евро( 3,50 - ако е на промоция). Транспорт, разходи за магазин  и др. -още 4-5 лв. Нормалната  цена е около 14-15 лв без да съм  икономист.
Сори  за офф-а. Дедо , най -добре може да коментира цените на тези продукти.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 430
До скоро ползвах Bonux M-Zim,и всичките му разновидности.
В момента имам подарък от Гърция 2л. течен прах за пране Tide, страхотен е.

Като свърши ще проверя в Метро дали го имат в наличност.

Общи условия

Активация на акаунт