Колко дни след спирането на утрогестан идва М.?

  • 7 270
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 526
правих си кръвен тест на 11ти ден след ову - напълно отрицателен  Cry
Спрях утрогестана защото бях с упорито главоболие последните няколко дни и постоянна сънливост. Сега чакам да ми дойде. Минаха 2 дни вече, ама още няма никой..
Колко дни трябва да минат?? Днес ми е 13 ти ден след овулация, правих един Престо за всеки случай, но той излезе странен - контролна линия и другата част беше размазана в лилаво...очевидно беше дефектен теста.

И още нещо се чудя..кога спада базалната температура след спирането на утрогестана?

# 1
  • София
  • Мнения: 23 165
При мен на  5 ден от спирането на утрогестана.

# 2
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
При мен на трети най много до четвърти ден и ми е дошло след като спра утрогестана

# 3
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Днес ми е втори ден откакто спрях утрогестана, мъчи се да ми дойде, ама още не е. Само дето корема ме боли тъпо.

# 4
  • Мнения: 281
При мен 2 дни.

# 5
  • Мнения: 3 988
В зависимост от дозата, която е била приемана и продължителността обикновено цикъла след спиране на медикамента идва между 3 и 7 дни.
На мен два пъти ми е идвало на 5-тия ден. Втория път имах много леко зацапване още на 3-тия ден вечерта.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 232
при мен първия път на пети ден, но след това останалите четири само на трети

# 7
  • Мнения: 1 186
на мен си ми дойде още по време на приема при първия опит. Peace

# 8
  • Мнения: 526
да се отчета - снощи ми дойде - последния ми прием беше петък сутринта и в неделя вечерта ми дойде. Взимах по една капсулка сутрин и ве4ер вагинално.

Леля Фло окончателно помете и последните зрънца надежда, които имах... Sad

# 9
  • Мнения: 560
да се отчета - снощи ми дойде - последния ми прием беше петък сутринта и в неделя вечерта ми дойде. Взимах по една капсулка сутрин и ве4ер вагинално.

Леля Фло окончателно помете и последните зрънца надежда, които имах... Sad

Много е гадно  ooooh! Всеки месец съм така, въпреки че съм на противозачатъчни и знам, че не може да стане чудото/е понякога пропускам по някое хапче с надежда/. Когато спра опаковката обикновенно трябва да ти дойде на 3-4 ден, а на мен ми идва на 5-6 ден... това са 1-2 дена. През това време все си мисля, че имам симптоми на бременност, но според мен всичко е до  психика. След това ми идва..... и ред сълзи, ред сополи Cry

# 10
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Дойде ми на 3 ден след спирането.

Общи условия

Активация на акаунт