, но засега е само неясно намерение!
за щастие не живеем заедно, но това не означава, че тя не може да ми пили нервите /вероятно, защото аз и позволявам или други и позволяват незная/ ....... за съжаление.


Кой казва, че нямало Джентълмени, ами може и да са малко ама пък ние сме си късметлийки-точно във нашия форум си имаме. 
ммммммммм мерси.
, но на кафе да бих я обсъждала, но тук в форума само ще свърши темата ще почне нова, и пак няма да има край. Тя моята е уникУм, такова същество не съществува, дори и в книгите....но да е жива и здрава да си стои у тях, че ако трябваше да живея с нея, изобщо нямаше да се оженим. Ние сме 9 години заедно и аз от 8 години се опитвам да и покажа нещо, но тя ни приема, ни предава, ни сама се води......



Препоръчани теми