Кое да въведа първо - жълтък или глутен?

  • 6 196
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 134
Аз давам на Ганчев 190гр мляко на HIPP по 190-210мл и пак плаче!Та се чудя какво мляко да давам

# 31
  • Мнения: 134
на 5 мес сме

# 32
  • Мнения: 1 062
Не мисля, че плаче от глад. Това за мен лично е много количество за 5 месечно бебе. Няма да питам кога си захранила, че имаш едва ли не заместено ядене с пюре и от 190 гр.  Потърси причината за плача другаде  Peace

# 33
  • Мнения: 134
На етикета пише 190гр но реалното количество е 170-180 гр а за дете на 5 мес нормалното кол.мляко е 190-210мл поне такава е дозировката на АМ!А за захранването дадох плодово пюре на 4 наваршени месеца

# 34
  • Мнения: 134
Та на обяд давам 1 бурканче пюре а днес добавих и 80мл АМ

# 35
  • Мнения: 2 111
Глутен въведох в края на 8-ми месец,а жълтък-на 11 месеца.

# 36
  • Мнения: 1 062
Та на обяд давам 1 бурканче пюре а днес добавих и 80мл АМ
170 (180) пюре и 80 АМ колко прави общо Simple Smile Оставам с впечатление че ги даваш на едно ядене, затова не мисля, че може да плаче от глад. Иначе количествата АМ на кутията според месеците са ориентировъчни и всичко е до дете и апетит Peace
Относно темата - първо въведох глутена на 8 месеца, а после жълтъка на 10 месеца.

# 37
  • Мнения: 134
ами имаме си апетит неотричам Grinning та за обедното ни хранене накрая давам вода и работата се оправя Simple Smile

# 38
  • Мнения: 529
Първо глутен,после жълтък.

# 39
  • Мнения: 3 453
   Аз дадох първо жълтък, после глутен.

# 40
  • Мнения: 134
На нас педитата/консултирахме се с няколко/ ни казаха да въведа жълтъка,а сме на 5 мес!Имали някоя мама,която да го е въвела в 5 мес?

# 41
  • Мнения: 134
Искам да попитам нещо,което е извън темата:каква е точната температура за бебока вкъщи?Защото той все гледа да е над 25-26 градуса и сме във война!

# 42
  • Мнения: 8 242
Искам да попитам нещо,което е извън темата:каква е точната температура за бебока вкъщи?Защото той все гледа да е над 25-26 градуса и сме във война!
Тук ще получиш отговори от 18 до 25 градуса  Crazy
Пък ако пуснеш друга тема на друго място.. може и повече да варират  Laughing (впредвид по-големия обем от отговори)..

# 43
  • Мнения: 134
Благодаря за отговора!Аз гледам да не надвишава 25,а той все да е над 25!Днес облякох бебчо с шубичка,шапка и качулка,завих го с одеалце и го изкарах навън за 1 час,като покрих и количката с дъждобран,да не му духа и веднага се счепкахме защо съм го извела щял да се разболее!

# 44
  • Мнения: 8 242
Благодаря за отговора!Аз гледам да не надвишава 25,а той все да е над 25!Днес облякох бебчо с шубичка,шапка и качулка,завих го с одеалце и го изкарах навън за 1 час,като покрих и количката с дъждобран,да не му духа и веднага се счепкахме защо съм го извела щял да се разболее!
Най-добре е темп. за бебока да е около 20 градуса.. Но всичко зависи от "традициите" и разбиранията за топло-студено в семейството Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт