Брекети- колко ви излязоха и къде ги поставяхте?

  • 275 716
  • 1 331
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 17 987
Миши, пиши, нали затова е пусната темата, а всеки сам си избира вече, от кой град е твоята?

# 61
  • BG
  • Мнения: 2 217
Миши, поставянето на брекети на горна и долна челюст ли е 900 Евро?

# 62
  • Мнения: 1 417
За София ставаше въпрос Embarassed Ами мисля си, че и за 2те челюсти, защото аз я попитах колко струва в момента лечението newsm78 Още когато аз започнах моето лечение преди 5год. цените и бяха по ниски от на останалите, което гарантирам че не е за сметка на качеството Peace Освен това тогава, /сега не знам/ се плащаще разсрочено - една по голяма част в началото и останалите на вноски за ~1година. Позволих си да я препоръчам, защото не само аз,но и моя приятелка а мин. седмица и други познати /на една стоматоложка дъщеря и/ видях там при които резултата е налице.
Д-р е Палмира Алагьозова, гл.асистент в катедра Ортодонтия, кабинета е на бул. Стамболийски , тел 0888412982 има кабинет и в гр.Мездра, преглежда всяка сряда, като последната сряда от месеца е със свободен прием - без предварително записване

# 63
  • GYM
  • Мнения: 814
Здравейте,
Към края на лечението с брекетите съм. Не можах да си позволя лукса да платя цялото лечение на куп. Сложих ги преди 2 години, цена 2500лв/ изплащам ги/ Лечението се провежда в гр. Пловдив.

А кой е ортодонта ти?

# 64
  • Мнения: 285
Хора помощ!!! Нормално ли е всеки ден да ми се отлепя по един брекет???
От 6 дни съм с брекети, веднъж ми се разлепи един - ходих да го лепят завчера. Снощи същия пак се отлепи, току що ми се отлепи още един...
 Sick Sick Sick

Ужас! Нямах си представа, че 1 година лечение ще означава през ден в кабинета...
Аз ли съм нещо ку-ку, или това е напълно нормално и се случва с всички?

# 65
  • София
  • Мнения: 3 846
Ами ако си с Деймън, е нормално.

# 66
  • Мнения: 285
С Деймън съм, да... Наистина не знаех, че това ме очаква. Благодаря ти, все пак е успокоение, че и на други се случва същото.
Като съм се хванала на хорото, ще си го играя сега.

Извинявам се много, че се отклоних от същината на темата: а именно "Колко ми излязоха и къде ги поставих"

# 67
  • Мнения: 17 987
Извинявам се много, че се отклоних от същината на темата: а именно "Колко ми излязоха и къде ги поставих"

Не се притеснявай, мила и това беше важно уточнение  Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 93
Ами ако си с Деймън, е нормално.
глупости,въобще не е нормално...аз не съм с Деймън,обаче много хора около мен са с тях и никой не е претърпял редовно презалепване на брекетите.То тва си е истински тормоз.
С Деймън съм, да... Наистина не знаех, че това ме очаква. Благодаря ти, все пак е успокоение, че и на други се случва същото.
Като съм се хванала на хорото, ще си го играя сега.

Извинявам се много, че се отклоних от същината на темата: а именно "Колко ми излязоха и къде ги поставих"
попитай ортодонта си,всички брекети се лепят по един и същи начин,единственото различно е че деймън не ползват ластици,а са със закопчалки,което е по лесно за ортодонта и за пациента да не губи време при смяна на дъгите.Това не значи че трябва да се разлепят през ден Sad Сестра му на мъжа ми е с Деймън и за толкова време няма нито един отлепен брекет,аз съм от септември с брекети,от месец с долни,които ми опират в горните зъби и не съм ги избила още,ако ги бяха залепили калпаво досега да са ми паднали долните брекети поне 100 пъти.

# 69
  • София
  • Мнения: 3 846
Деймън се разлепват много по-лесно от останалите брекети. Не че моите се разлепваха през ден, но съм имала разлепвания. И веднъж залепен обратно, е много по-вероятно да се отлепи отново.

# 70
  • София
  • Мнения: 93
много странно,материала не е ли един и същ?Все ми се струва че и начина на лепене и материала на брекетите е един и същ,като говоря за металните,не за полуестетичните или изцяло естетични брекети.

# 71
  • София
  • Мнения: 3 846
Моите бяха полуестетични.

# 72
  • BG
  • Мнения: 2 217
Вчера ходих на зъболекар и направо останах потресена колко много работа има по зъбите ми. До края на годината ще ходя при няколко ортодонта и хирург на консултации и после ще споделя цена за брекетите.  Peace

# 73
  • Мнения: 285
глупости,въобще не е нормално...аз не съм с Деймън,обаче много хора около мен са с тях и никой не е претърпял редовно презалепване на брекетите.То тва си е истински тормоз

Тормоз и още как. Вече ме е страх да ям каквото и да било, щото са се разлепили двата крайни и те висят на дъгата и се въртят около нея, а пък тя ми се забива като игла отвътре в бузата. Като се храня, висящите брекети се смесват с храната и се пъхат между челюстите в опит да ги сдъвча. Вкъщи както и да е - лесно си отваряш устата и отделяш - това брекет, това храна. Ама на обяд с колегите не е възможно на всяка хапка да си преразпределяш устното съдържимо. След 3-4 часа съм при ортодонта ми, дано да имам най-после безметежно хранене след това посещение...

Друго едно въпросче - някой успял ли е да си регистрира потребител в http://breketinfo.com/
Там гледам че има доста съмишленици, има и доста информация, ама админа не ще да ме оторизира вече 1 седмица...

# 74
  • Мнения: 96
Аз съм регистрирана там,нямаше проблем.Пробвай пак,ако не стане пиши да ти дам на лични моя акаунт.

Общи условия

Активация на акаунт