Кой готви във вашия дом?

  • 5 043
  • 105
  •   1
Отговори
# 30
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 286
Когато не сме на ресторант, готвенето е моята страст. Имам дузина книги, записани кулинарни предавания. Записах се на курс по Аюрведично готвене, но стартира на 04.11.2009г. и тогава ще мога да дам отзиви

Порових се преди време в нета за Аюрведично готвене и ритуалът ми се видя сложен, непонятен,  а и някои продукти не се намират тук. Но ако споделиш опита си ще е много добре. С удоволствие бих опитала, че у дома си имам един сладур с ревматоиден артрит, може и да му бъде от полза.   chef

По темата - само аз готвя, не ми е съвсем по сърце.

# 31
  • Мнения: 36 117
по ред причини аз готвя, но на мен не ми доставя удоволствие
понякога готви и той, но го прави с желание  Laughing

# 32
  • Мнения: 259
Обикновено аз готвя.Той се включва в реденото на масата и после в отсервирането.А беленето на картофи го прави единствено той.

# 33
  • Мнения: 562
И двамата готвим!  Peace  И за двама ни е удоволствие, а и обичаме да експериментираме. Понякога (засега рядко) готвим и заедно.  Peace
Общо взето почти всичко го вършим и двамата в някакви съотношения.  Peace

П. С. И на мен рекламките не ми харесват никак!  Naughty

Последна редакция: пт, 30 окт 2009, 10:50 от Pavlina Nikolova

# 34
  • Мнения: 0
И двамата готвим!  Peace  И за двама ни е удоволствие, а и обичаме да експериментираме. Понякога (засега рядко) готвим и заедно.  Peace
Общо взето почти всичко го вършим и двамата в някакви съотношения.  Peace

П. С. И на мен рекламките не ми харесват никак!  Naughty

Сигурно си права за рекламите! Дано да имаш случай все пак да се възползваш и тогава удоволствието да разбера, че ти е харесала ще е мое!

# 35
  • Мнения: 562
Имах предвид друго ... не просто някой да си прави реклама, че всичко в семейството му е супер или т. н., а друго ...  Wink
А курса по Аюрведа??? Пак ти ли го написа това?  Laughing  Айде със здраве!  Grinning

# 36
  • Мнения: 627
Той. Не ми се отдава тая работа и това е... Sad

# 37
  • Мнения: 197
Миуото готви, добър е, аз готвя насила и не става вкусно  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 252
Аз готвя! Така разтоварвам ....
Но милият си има негови специалитети , които се приготвят веднъж седмично.

Той е виртуоз на всякакви риби и рибни ястия и на спагети и италиянската кухня.
Тогава си "почивам'

# 39
  • Мнения: 211
Рядко готвя,по задължение.Но виж той,прави го с мерак,и по-честичко.

# 40
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 860
Живеем с баба ми и добре, че е тя да спретне от време на време някоя вкуснотийка  Heart Eyes
Аз рядко правя опити за готвене и то с огромно нежелание. Половинката е увлечен само по приготвянето на салати и омлети.

# 41
  • Мнения: 0
Браво на Бабите!

# 42
  • Мнения: 4 434
Предимно аз.Когато не мога-мъжът ми.

# 43
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Аз съм по манджите,мъжът ми е на скарата,прави страхотно пиле с картофи,също и салати!

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 839
Аз. С удоволствие в 80 % от случаите.
Той може само пържени яйца и затова нито веднъж не ми е правил  Rolling Eyes
Мисля да му спретна кратък курс по готварство и дори първия урок мина - направи мързелива баница (да не се чете като циганска баница Mr. Green) Резултатът беше отличен.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт