Отговори
# 45
  • Мнения: 26
 Laughing Ника, ако съъм с теб в болницата никакъв проблем няма да имам- направо ме разбиваш  newsm68

# 46
  • София
  • Мнения: 246
Записвам се в темата и отивам да дочета. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 307
Абе водолеите сме си хубави хора Mr. Green(минути за раклама)
Нашата беба ако не реши да се появи много рано  ще е водолей,да му мисли баща и с две водолейки вкъщи Grinning
Аз ако раждам секцио съм с две ръце за пълна упойка.Преживяла съм една операция и не ме е страх,обаче от нормално раждане като че ли по ме е страх,не знам какво да очаквам Thinking

# 48
  • София
  • Мнения: 6 011
Боболента, добре дошла!
Велв, във Вита родих, сега пак там мисля.
Не се стряскайте така, ще ме накарате да се притеснявам, че съм споделила. Аз не видях нищо страшно - раждане като раждане. Страшното беше да видя новородено, и то моето, изненадващо  грозно.  Joy
А иначе не ща пълна упойка за нищо на света, аз съм си любопитна и през цялото време си питах и разпитвах, абе направо им размлях главите на хората, май съжаляваха за спиналната те накрая.  hahaha
И още нещо - веднага след операцията започват обезболяването, ама аз отказах, защото наистина не болеше - бих определила болките като по-силни менструални. Значи сина ми се роди около 14 часа, първите обезболяваще си ги поисках след 12 през нощта, и то защото акушерката влизаше през 5 минути да ме пита как така и да ми ги предлага, за да ме остави да се наспя се съгласих най-накрая. Сутринта ми сложиха още веднъж обезболяващи и това беше, значи е било всичко съвсем търпимо. Hug

# 49
  • Мнения: 2 693
taniora, благодаря ти! И аз съм риба, и аз имам водолеи около мен - брат, братовчед, баба - странни птици са... ама си ги обичам. Пък и не върви риба да вика на някой, че е странен, нали  Thinking...

По принцип всичко е наред, само плацентата ми била малко ниско, но ще чакаме да се вдигне, много ми се иска пак да родя нормално. От там идва и вероятността за секцио. Четох по-горе каква е процедурата, но искам да попитам Ника, както и всички, които са минали по този път - за това "удоволствие" плаща ли се задължително в Шейново? Иначе казано ще си свършат ли работата както трябва ако не платя допълнително за това, за което плащам от заплатата си? Не ми се дават 950 лв., мисля, че на бебето ще са му по-необходими. Аз също ще раждам там (пак), но първия път беше нормално раждането. За новия метод (дето се режели по-малко тъкани) и аз четох, той плаща ли се допълнително? Извинявайте за въпросите, но съм в пълна мъгла - всичко съм забравила, то и са се променили нещата вероятно, а и новината за секциото ми дойде скоро, като студен душ малко...

# 50
  • София
  • Мнения: 6 011
Боболента, за раждането в Шейново нищо не знам. Аз си родих в частна болница и си платих като пич, там няма безплатно раждане въобще.

# 51
  • Мнения: 26
Аз се колебая между Шейново и Вита
за Вита чувам добри отзиви- но 2000 лв си е доста, а в Шейново съм била веднъж не е мизерия нормално ниво  което 1000 лв си е доста по добре Simple Smile)

# 52
  • София
  • Мнения: 6 011
Велв, във Вита те приемат в деня на секциото.

# 53
  • Мнения: 97
Ника ,
Много благодаря за отговорите  bouquet

# 54
  • Мнения: 4
Новата темичка има страхотно заглавие!!!
  bouquetБелла, не се притеснявай, само хапвай каквото ти казват и си ходи на прегледите и всичко ще е наред!
Много ми се искаше днес да отида на срещата на бургаските мами, но вече се замислям че не съм сама и трябва да пазя не само себе си! С тези боледни човек не знае кого среща!
И аз съм си водолейче-януарско и смея да твърдя че сме прекалено добрички! За мъжете не знам!
Отивам да посготвя нещо! До скоро......

# 55
  • Мнения: 2 693
Ника, разбрах за Вита, но късно Blush. Частните болници не са ми в опциите засега...

И 1000 не бих дала gotinoff, все пак не искам избор на екип  Grinning. Затова питах как стои въпроса с рекета, ако някой знае. Ако ще ме шият като торба, явно трябва да избирам екип, макар че как да избереш между 2-3 непознати неща?

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
bobolenta добре дошла!   bouquet

# 57
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Благодаря ви милички  Hug Друго си е като имам опора и с кого да споделя , радвам се че ви има  Hug
А за добавките за културисти ми казаха и на мен , били аминокиселини и протеини само не трябва да има калций, някой да има на представа къде да ги търся в аптеките или в специализираните магазини  newsm78  Утре ще изляза да потърся ,че ми казаха да не пия Матерната а тях.
Мария Лакова аз съм на терапия за тромбофилията със фраксипарин и аспирин Peace

# 58
  • Мнения: 97
Тааакааа.. Сега звъннах в Шейново и питах за секциото,та:
- напоследък изполват новия метод, който не е за 12 минути, но е сравнително по-кратък от  стандартния и възстановяването е по-бързо
- трябва да се отиде 2 седмици преди термина на консултация за уточняване дата на постъпване и други подробности
- може и да е без избор на екип, ако е по медицински показатели, иначе е 950 лева по избор.

# 59
  • София
  • Мнения: 6 011
Бела, аз съм виждала такива добавки по аптеките. Въпреки, че в магазин на някой фитнес-маниак вероятно ще познават по-добре стоката.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт