седмица 19.07 - 25.07

  • 6 163
  • 108
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 634
Ваплосче: Помните ли Стефи? Де е тя??? Някой да знае нещо?

# 31
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Бъдещ татко, някъде бях чела, че последните мсеци не е добре, защото в спермата се съдържало някакво вещество, което може да предизвика контракции, та мислч, че е добре да се консултирате с гинеколога си.
Ренци- никакви болни мъдреци, да им се скараш.
МОФ- нова микровълнова- супер!
6o6i- предполагам, че е много вълнуващо това с риткането

# 32
  • Мнения: 920
Цитат на: Мама от Финландия
Ваплосче: Помните ли Стефи? Де е тя??? Някой да знае нещо?


И аз се чудя.......

# 33
Аз също се бях присетила за нея тези дни и си мислех да ви попитам...
Може би са на почивка  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 7 716
Цитат на: Мама от Финландия
Въпросче: Помните ли Стефи? Де е тя??? Някой да знае нещо?

Днес и аз се чудих къде изчезна Стефи, пък и много ми харесваше аватара и, гледам сега, че друго момиче го използва.

# 35
  • Мнения: 147
здравейте
реших да чукна някоя буква,не че няма какво да правя.т.е. на работа съм.Само искам да ви поздравя ей така без повод :smilecolros:
Приятен ден,другото вие си го знаете Grinning

# 36
  • Мнения: 4 068
Да бе и аз се чудя де се дяна Стефито!!!
Може верно да е на почивка.

Иначе аз днес съм се малко отчаяла щото почти нямах работа в саона.Сигурно прекалено се втилясвам и най-вероятно е нормално да има и такива дни ама аз нали съм още новак и се шашкам.Дано не са чести тия дни щото съвсем ще изпуша.

# 37
  • Мнения: 1 071
Ренци,много кофти с тия мъдреци,бе...
И моите като излизаха ми правиха тия номера,наложи се даже да ходя да ми цепнат венеца,а мъжо отстрани се кефеше,че на него никога не му се случвало подобно нещо...ама миналото лято като го сви него обикаляхме да търсим зъболекар в неделя Imp Та искрено ти съчуствам!Купи си аулин от аптеката,много помага.
Как върви салона,Ренци?
Мамо Фин как е гаденето,мина ли вече?

# 38
  • Мнения: 3 634
Мдааа... Ей ме мене с отчет за този ден.

Нищо особенно на хоризонта, сега ще храня дребо и след това го замъквам на градина пък аз отивам на работа.
Добрата новина е, че колата ни е отново в движение и дори вчера кроихме планове за идване в България след един месец. Обаче сега като гледам какви са ни финансовите запаси и нещо не ми се вижда как ще дойдем... Но пък ние сме от спонтанните хора, така че може и ден преди да излезем в отпуска да решим, че тръгваме  Grinning .

Иви, гаденето идва от време на време... когато не съм яла.

# 39
  • Мнения: 3 154
Мммм да се отбележа и аз... че съм се оцъклила от 5ч. ... ужас! довечера сигурно ще заспя в 8...
Ами плодотворен ден на всички (и в двата смисъла на ПЛОДОтворен Embarassed ).
Апък ренци не се притеснявай за този скучрн ден. Салона е новичък, така че не се притеснявай. За в бъдеще ще бъде по-добре Peace  радвай се на свободното време, защото по-нататък може да няма такова Sunglasses

# 40
  • Мнения: 4 068
Леле Моф ще стане супер ако решите да си идвате.Ще заформим една срещичка.
Слънчева ти още ли се оцъкляш в 5 час?.Да не би нещо да си поизнервена напоследък и затова да не можеш да спинкаш?Аз ти пожелавам един здрав сън довечера и да се събудиш чак утре на обяд.

На всички пожелавам весел,усмихнат и плодотворен ден/и аз като Слънчева и в двата смисъла/.

А ето и това което си пожелавам всяка сутрин щом се събудя-пожелавам си всеки човек по света да е щастлив поне за 5 минути този ден.Така няма да има нещастни хора.

Това е от мен засега.

# 41
  • Мнения: 920
Айде добрютру и от мен. Вчера нямаше някакви интересни разни работи. Образовах се цял ден - скучна работа....

МОФ - ами разчитаме на вашата спонтанност....ама много разчитаме да знаеш.

Съншайн направо ме разбиваш с това ставане в 5 часа - при това доброволно. Защо така не можеш да спиш - предишната работа ли ти е изместила часовника?

Ренци това е много много мило.

Весел ден и от мен!

# 42
  • Мнения: 3 569
Някои хора предпочитат да си купят микровълнова пред това да си дойдат до България Wink Въпрос на избор Simple Smile
Базик !

# 43
  • Мнения: 3 154
Ох, не знам. Той моя биологичен часовник сам се поврежда от време на време. За предишната работа ставах в 6... ама знам ли се и аз. Може да е от жегите. Тука мноооооооооого горещо и задушно! Иде ми да се тикна във фризера направо!  Wink  
Апък изнервянето е заради предстоящия М. Направо да не си покрай мене тая седмица. Трепя наред Twisted Evil и гърдите ще ме спукат от болка... абе ужас направо! ама ще се преживее Rolling Eyes

# 44
  • Враца
  • Мнения: 5 199
хей ви и от мен, тук е такава жега, че и аз не можах да спя цяла нощ и точно когато с еунесох(така си мисля Laughing )звънна телефона на мъжа ми да става в 5 часа Imp , той обаче спи непробудно и се наложи на няколко пъти да го будя, след което кучо се разскимтя за навън и върха беше, че в 6 часа се събудих от следната каакфония- радиото и телевизора работят заедно и се чува някаква мелодия и онва от рекламите на фокс кидс, аааааааааааааааааааааааааааа Imp !
Иначе се готвим за утрешната ни консултация, да стискате палци!

Общи условия

Активация на акаунт