Asi / Гордата Аси - 11-та тема

  • 36 619
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 425
sundey  не мога да преживея мъките на Демир, направо натискам паузата.

За унутулмаз говерих в поста от другата тема, ако го следиш...страхотен е.. на него редовно прескачам, направо сърцето ми прескача не аз.

Да,чух за този сериал/помня какво си писала/от братовчедка ми в Тр-която каза само:-Дават един страхотен сериал по АТВ!Това ми беше достатъчно да рабера че става въпрос за следващия сериал който сигурно ще ме плени след Аси/дано да го пуснат тук Praynig/
Извинявам се за спама Peace

# 16
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
проблем ли ти е да го гледаш на турски, ако не е да ти пусна линк
има ги всички серии

# 17
  • Мнения: 10
Поредната луда.... newsm44 newsm44 newsm44

# 18
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Благодаря за серията  bouquet  bouquet  bouquet!

По късно ще ви настигам.

# 19
  • равна Тракия
  • Мнения: 101
Момичета,как се казва сериала за който говорите Simple Smile

# 20
  • Мнения: 198
А къде я хванал Демир Асито на последната сцена newsm78-не  видях,сега трябва да ровя и да търся-как ще пропусна аз къде я  е хванал ooooh! Crazy   Joy

И аз съм го пробляла момента,ама как ,Мара Подробната веднага навакса. LaughingЕто на Демир ръчичката къде се мъдри. Laughing


                                              

# 21
  • София
  • Мнения: 375
оххх може да ви прозвучи просташко - ама днес съм в такъв амин, та ми епростено
40 серии ги чакам да кажат заветното  - Да
15 серии за първа целувка,
още 15 за втора
а кой знай колко серии ще ги чакам да се изримбят ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 22
  • Мнения: 425
проблем ли ти е да го гледаш на турски, ако не е да ти пусна линк
има ги всички серии


Мерси Мишел,искам ,но няма да мога и него да следя-едва успявам Аси да гледам/мн исках и Изгубени години да следя,но не мога заради малкия/А и не всичко разбирам,има доста непознати думи за мен.Но ще го чакам в Бг ,живот и здраве Praynig

Оххх,Галинка малинка Мерси за нагледното фото Hug Hug Joy,вярвате ли ми досега гледах тази сцена и неможах нищо да видя newsm78Ма беше ме срам пак да питам Simple Smile

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
Малеее колко сте изписала. Връщам се да чета

# 24
  • Мнения: 295
ох мъка, имам гости и съм на прибежки, за да идвам да гледам какво пишете ooooh!

# 25
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Ама забелязахте ли, Асито ходи без сутиен, като се готвеше да пробва роклята се видя, на Демир очите му се изляха.

# 26
  • София
  • Мнения: 375
ох мъка, имам гости и съм на прибежки, за да идвам да гледам какво пишете ooooh!

хихих, гони ги, я колко е часа, какви са тези фриволности, ти имаш форум, тук дискусия жизнено важна се развива, засягат се световно наболели проблеми, като Демир Mr. Green Hug

# 27
  • Мнения: 118
Запис  Peace  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 375
Ама забелязахте ли, Асито ходи без сутиен, като се готвеше да пробва роклята се видя, на Демир очите му се изляха.

той милия целия се разля, с парцал да го събираш Mr. Green

тя нали има една бойна походка, та и друг път съм забелязвала  че е без сутиен Crazy Crazy Crazy

# 29
  • Мнения: 295
Ми така си е Моргана, Демир над всичко Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт