Седмичка 12.09 -18.09

  • 7 168
  • 219
  •   1
Отговори
# 180
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Ох, аз от толкоз вълнение обърках правописа Simple Smile
Цито-намазка имах предвид.
Ама Херка, на това му се вика подкрепа-благодаря!
Crazy ами позачудих се...прочетох го дори три пъти и пак като не светна лампата викам ша питам Crazy
Хайде още веднъж честито...чете и знаеща защо честитя де Hug Blush

# 181
  • Мнения: 1 153
доброутро Hug
днес съм малко ядосана ама няма да ви развалям настроението с мойте проблеми,иначе лек и спорен ден на всички.
            bouquet              bouquet                    bouquet

# 182
  • Sofia
  • Мнения: 21 643
Здравейте девойки французойки !

Честито на именниците !
Честито и на нашата София !

Добре дошла tsvetunka !
lanfear , честита групичка !
Мрънчо успех с обувките ! И ние днес сме с такава мисия ( почти невъзможна ) за обуща на щерката  ooooh! .

# 183
  • Мнения: 498
Здравейте девойки , присъединявам се отново на фронта Laughing
Минаха си  девет месеца почивка , ама вярно как бързо минаха Thinking
Миналата седмица бях на дофтор , процедурата с вагиналния и цитонамазката показаха следното:
чистота на шийката на матката - ПАП 2 ,чистота на влагалището - 0. В смисъл ентерококи.
Сега пия Оксацид , след цикъла и кремче за мазане.
Като приключа с едномесечната процедура по ИЗЧИСТВАНЕ , се започва с пълна пара.
Е това е , ще се срещаме по често във форума и надявам се за добро.
Приятен ден на всички Grinning
И весело изкармане на именничките.

# 184
  • Мнения: 431
 Добрутро мами. Чудя се защо днес е толкова шумно и оживено по улиците а то работен ден било. Н а работещите мами  пожелавам лек и усмихнат ден.
lanfear браво на теб за ситото Mr. Green Това си хубава новина.

# 185
да ви питам,това пък какво е!от една седмица насам постоянно ми се пишка-ама буквално през пет мин,и съм в 00  Embarassed от овулацията насам съм все така!притеснила съм се,дали е симптом на някаква инфекция,и бяло течение имам,ама не е да кажеш силно или с миризма или пак сърбеж!или пък другия вариянт е да съм откачила...не знам.. smile3532

# 186
  • София
  • Мнения: 4 272
Не си откачила. Сигурно си настинала и това е цистит. Пий много течности. Има билкови чайове при цистит и болни бъбреци. И ако до два дни не ти мине, ходи на лекар! Ще дадеш урина и стерилна урина. Може да имаш бактерии в урината и да се наложи да вземаш антибиотик. Бързо излекуване!

# 187
  • Мнения: 3 010
Е ти сигурно си знаеш, но аз да кажа, че това може да е симптом на бременност  Laughing. Но не се навивай предварително,както Леа ти каза може и цистит да е.

# 188
  • Мнения: 4 212
Тва 4есто ходене до 00 може да са много неща, едното от които бременност. Иди на лекар, защото ако си настинала, следва възпаление и се лекува по трудно.

# 189
 Heart Eyesчувала съм че при бременност се получава така,но мислех че става въпрос за малко по напреднала бременност,когато матката притисне пикочния мехур.но не съм сигурна де!много се надявам да не е цистит,аз преди няколко месеца бях получила и само антибиотик ме оправи тогава!но имах много силни болки,сега и дума не става за болки-за щастие! Hug Hug Hug

# 190
  • Мнения: 343
здравеите момичета        
kelly  аз имам същите симптоми точно от една седмица и понеже имам проблеми с бъбреците направих изследвания  и стерилна урина но всичко ми е много добре просто незнам от какво може да е сега мисля и за течението да отида на лекар ако искаш провери си урината и дано всичко да е за добро

# 191
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Здравейте момичета .
Обувки така и не си купих  newsm11 и на прибиране към къщи хоп в аптеката забравих да кажа че от 2 дни ми е много Sick и като нямам обувки поне едно тестче да си спретна трябва да ми доиде на 21-22 някъде.Имам ПМС и теста го купих хеи така за спорта знаех че ще е EFN . И влизам си и направо в банята , както и очаквах резултат - ама аз си знаех и не си развалих настроението. След малко обаче влизам в банята и виждам  EFP ама втората е толкова бледа че едвам се вижда. Може ли теста да е дефектен newsm78

# 192
супер! newsm51 newsm10 ами ако не е дефектенннн..... pregnant в което съм сигурна..! Hug

# 193
  • Мнения: 4 306
Здравейте момичета!
И аз съм на работа днес  Sad. И е голяма скука в офиса, добре че минаха първо сестра ми, после майка ми и се поразведрих. Много се зарадвах като видях темичките на Зори и Пела, дано скоро и ние да цъфнем с такива заглавия.
Добре дошла,  tsvetunka !   bouquet
magdalinka , много се радвам да те чета отново. Като се регистрирах във форума те мярках, после се загуби, а то защо било...Пожелавам ти да се пребориш с всички малки гадни коки и т.н и да действаш по плана!
lanfear, това със ситото ме уби направо!   Joy Да бе го мислила, нямаше да е толкова смешно! Радвам се за добрия ти резултат!
Ео, моя мъж беше в командировка в Германия до три дни преди сватбата. Даже бях обявила, че ако не се върне ще си взема под наем, колкото за ритуала  Mr. Green
Усещам как една пристрастена към нашто форумче я няма днеска  Thinking

Ей, mrancho страшна си! Двете черти са си две черти, макар едната бледа! Стискам палци да стане по-плътничка и да има да се хваааалиш!

# 194
mrancho,миличка ,колко време след като си направи теста се появи втората чертичка Whistling

Общи условия

Активация на акаунт