Често ли обличате момиченцата си с роклички?

  • 1 879
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 029
моята кипра ако може да спи с рокличка или поличка ще е най-доволна.... и въобще обличането на дрехи, които аз искам да облече е много трудно.... ooooh!
всяка сутрин преди градина имаме уговорки... миналата зима искаше с лятна рокля да ходи навън... иди обяснявай че вали сняг....

# 16
  • София
  • Мнения: 1 621
Не, напротив рядко и обличам рокличка. Виждам, че не и е много удобно, особено като се зарови в пясъчника, предпочитам панталонки. А и така си пазехме коленцата от рани. Иначе е страхотна с рокличка и на празници винаги я обличам така Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 13 206
моята кипра ако може да спи с рокличка или поличка ще е най-доволна.... и въобще обличането на дрехи, които аз искам да облече е много трудно.... ooooh!
всяка сутрин преди градина имаме уговорки... миналата зима искаше с лятна рокля да ходи навън... иди обяснявай че вали сняг....

Малееее, представих си я накипрена и зъзнеща пред вратата  Joy

# 18
  • Мнения: 590
Моята принцеса има много рокли и сукмани, май към 10-15 Embarassed И естествено и ги обличам, а и фиба или чоко към тоалета задължително Grinning.
Обаче след като проходи, панталоните май ще са за предпочитане, за да опазим коленете Grinning

Последна редакция: нд, 18 сеп 2005, 02:08 от niika

# 19
  • Мнения: 1 975
напоследък май все по-рядк и по-рядко обличаме роклички  Sad
Причината за това е че тя самата не ги иска. Само с дънките си на цветя или сърца иска да се облича......... и с нищо друго  Shocked

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 194
Да, постоянно. Въпреки че е още малка има такива сладки роклички и полички. Много е готина с рокля Hug

# 21
  • В офиса
  • Мнения: 4 018
Рядко, даже и през лятото. За градината и за игра предпочитам свободни панталони, които да й покриват колената. Уж като излизаме да се разхождаме, ми се ще да е по-така,
ама като се замисля, те децата навсякъде се катерят си играят, и пак нахлузвам панталоните.

# 22
  • Мнения: 1 220
 Да, доставя ми ограмно удоволствие, даже като че ли за себе си го правя Embarassed
 

# 23
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Рядко съм й слагала рокля това лято. По-удобно за детето ми се струват панталонките, поне в периода, когато прохождат. Догодина по-честичко Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 4 390
Само когато сме на море й обличам плажни роклички.
Предпочитам къси панталони, клинове, дънки, анцузи.
Тя също ги предпочита.

# 25
  • Мнения: 3 927
Много рядко, само когато искам да я изджиджибосам за някъде Wink.
Редовно си ходим по панталони - 3/4, 7/8, дълги къси.......така е най-удобно за въргалянето по детските площадки.
Детето ми не показва още никакви предпочитания към дрехите, само й давам да си избира обувки и то от 2 чифта. Сигурно ако й предложа 3 и ще се обърка  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 512
Миналата година- да, всеки ден сменяхме тоалетите Laughing Но сега положението е различно- търчим, катерим се, въргаляме се в треволяците и пясъците, падаме, ставаме- не е особено практично. Макар че понякога сърце майчино не трае и я нагласям с рокличка и джувчица  Flutter... И страшно много й се радвам... Heart Eyes

# 27
  • на село
  • Мнения: 3 926
И при нас е така, обличаме рокли предимно лятото, когато е горещо, че поне с тях е по. прохладно.
Иначе сега, а и зимата ходим предимно с панталонки и клинчета, само за някой празник може да и сложа рокля.

# 28
  • Spain
  • Мнения: 3 750
да 4есто - и през зимата мисля да я обли4ам (ама тук зимата всъщност е като българската есен де ) .  макар 4е зависи от ситуацията ..но пове4ето пъти като 4е ли е с рокля  Mr. Green
засега тя предпо4итания свои няма .... когато стане по голяма сама ще си ги определя

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Като беше по-малка носеше рокли по-рядко. Повече с панталонки, чат-пат някоя поличка или сукман. От две гдини насам обаче, вече има доста рокли. Но не официални някакви. А от 1 година пък много са на мода полите и има и страшно много поли. Като попорасна и започна да се кипри, та подносихме вече доста поли и рокли.

Общи условия

Активация на акаунт