За махането на грим

  • 1 788
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Измивам спиралата с вода, трябва минутка да се разтвори, после с тампон с тоалетно мляко почиствам останалия грим .

# 16
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Грима го свалям като си измивам лицето с гел- пяна, нещо не си падам по памуци и лосиони. Tired
В момента имам гел- пяна на Ейвън, от която съм доволна и една на Нивея, която не съм пробвала още. Thinking

и аз със със същата гел-пяна. ползвам 3-та опаковка и съм много доволна.

# 17
  • София
  • Мнения: 166
В момента ползвам Лосион за чувствителни очи на Avon и съм много доволна Преди него на Loreal, също беше хубав.

# 18
  • Мнения: 1 100
С някакво кремче, но какво е не знам Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 995
 Ползвам лосион за нетолерантна кожа на "Avene"

# 20
  • Мнения: 1 975
на мен лосиона за сваляне на грим нещо не ми понася. кожата ми става най-гладка и хубава когато си мия лицето » свалям гримът със сапуна на ДОВЕ ..... тоя дето е със съдържание на мляко или какво там беше...... и след това си се мажа с нощен крем.

# 21
  • Мнения: 464
Neutrogena или Rimmel лосион за махане на грим и памук. И двата са oil free и махат спиралата от раз:)

# 22
  • Мнения: 857
С крем за сваляне на грим - общ - последно на Авон.
И аз!Супер е крема.

# 23
  • Мнения: 2 672
само с тоалетно мляко - марката е почти без значение Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 9 477
Имам водата на Виши-тя е за сваляне на грим, но я ползвам само за очи и така ми излиза много икономично. Grinning
Иначе лицето почиствам с гел. Млеката нещо не ги трая и аз. Нещо ми лепнат и не си усещам лицето чисто след тях.  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 5 500
С измиващия лосион на Аква Сорс и имам два лосиона на Цептер. Зависи на к`в кеф съм.

# 26
Аз си махам грима със тоалетно мляко Лореал и съм много доволна.

# 27
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Сега ползвам гела на Avene ( просто защото вървеше безплатно с крема за около очи)...,
Преди - на Клоран ( bluet ) - лилаво шишенце,
Kато че ли гела на Авен ми дразни  на очите и....
..скоро ще си купя пак  лосиона на Клоран. С него нямам проблеми Simple Smile

# 28
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
От години използвам мокри кърпи за грим. В момента съм с Нивеа.

# 29
И аз ползвам кърпички за махане на грим, защото тоалетното мляко ми влиза в очите и щипе. Като позакъсам с парите, използвам бебешки кърпички, защото са мекички и знам, че няма да ми навредят на очите и кожата.

Общи условия

Активация на акаунт