Черен списък на хотелите в България!

  • 377 006
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 105
О, Фаталина Дюни е един от курортите, може би единственият по Черноморието, който си заслужава високите цени, посещавала съм го многократно и нямам никакви забележки, хайде да не го слагаме в този списък. А от оплакващ се турист, до такъв, който е даден на прокуратурата за оплакването си, има огромна разлика. То това е проблемът.
Напълно подкрепям.

# 1 246
  • Мнения: 1 015
Според мен Фаталина пише за Саут бийч в Царево, а неприятностите на Звънче са с Хаджи Нейковите къщи в Копривщица. Но е без значение дали говорим за четиризвезден хотел или къща за гости, когато не получаваш това за което си платил имаш право да се оплачеш. А това колко пари си дал също не е определящо. В крайна сметка си платил толкова , колкото са ти поискали за описаната услуга.

# 1 247
  • Мнения: 6 299
О, Фаталина Дюни е един от курортите, може би единственият по Черноморието, който си заслужава високите цени, посещавала съм го многократно и нямам никакви забележки, хайде да не го слагаме в този списък. А от оплакващ се турист, до такъв, който е даден на прокуратурата за оплакването си, има огромна разлика. То това е проблемът.
Не съм била гост на Дюни, но следя темата и от отзивите оставам с впечатление за не достаъчно добра, храна, влага по стаите във вилите, тънки чадъри, които хората покриват с чаршафи, не ревовирани стаи в Белвил и т.н. За мен тези отзиви не са ок при тези весоки цени?! Аз бих очаквала доста повече.
И да имах предвид коментара за  Саут Бийч - Царево.

# 1 248
  • Мнения: 19 485
Както вече писах, била съм гост на курорта неколкократно и поддържам мнение, че цените напълно отговарят на предлагането. Няма да се впускам в детайли, но е хубаво като твърдим нещо, да имаме лични впечатления. Далеч съм от мисълта че е нямало оплаквания и от Дюни, хора разни, претенции също. Но болшинството от отзивите са отлични, включително и от тази година. За разлика от прехвалената Албена например с още по-високи цени и занижено качество.

# 1 249
  • Мнения: 13 548
milittana
не е нужно повече да коментираш вече написано впечатление. Ти си доволна, други не са.
В темата за Дюни всеки може да прочете тук се оплакваме.

# 1 250
  • Мнения: 19 485
Ами оплаквайте се от хотели, които сте посетили и не сте доволни, не намесвайте такива, в които не сте ходили и то точно в Черния списък.
Между другото не аз съм тази, която спомена хотела тук , просто реагирах на неуместното сравнение. Ако някой не е доволен от почивката си там, разбира се че е свободен да сподели, ще ми е интересно да прочета защо.

# 1 251
  • Мнения: 2 524
Ами оплаквайте се от хотели, които сте посетили и не сте доволни, не намесвайте такива, в които не сте ходили и то точно в Черния списък.
Между другото не аз съм тази, която спомена хотела тук , просто реагирах на неуместното сравнение. Ако някой не е доволен от почивката си там, разбира се че е свободен да сподели, ще ми е интересно да прочета защо.
Аз чета конкретно негативно изразено мнение за конкретен хотел тук. Последващи полемики как някой не е прав, ги взимам под внимание , но не ми е ориентир. Тази тема трябва някак си да се модераторства по по-особен начин: да се споделя конкретно оплакване на посетил съответното място и да се трият  последващи коментари според мен. Така ще е и по-лесно като се напише име на хотел в търсачката.
А иначе  има примерно много хора доволни от Томас Резиденс - Царево. За мен този хотел трябва да се затвори като лично посетила го. В този списък и в белия същевременно бих включила хотели или въобще места за настаняване, които съм посетила и имам ПРЕКИ впечателния. 

# 1 252
  • Мнения: 6 299
Съжалявам, че не бях разбрана и създахох излишни полемики. Просто за пореден път се подразних от намеци, че видиш ли ако посещаваме скъпи хотели, няма да ни се налага да се оплакваме. Изобщо не съм твърдяла, че Дюни е за Черният списък, а и няма как да го напиша при положение, че не съм го посещавала лично.  

# 1 253
  • Мнения: 19 485
А може ли да споделите по-конкретно какво не му е наред на Томас Резиденс? Извинявам се , ако вече е писано по темата, но не намерих.

# 1 254
  • Мнения: 2 524
А може ли да споделите по-конкретно какво не му е наред на Томас Резиденс? Извинявам се , ако вече е писано по темата, но не намерих.
Писала съм го, но не помня дали в тази тема или в темата "На море". Зеленясъл басейн, необезопасен контакт в стаята, който след сигнал ми бе отговорено, че ще се оправи чак в понеделник, защото нямали техник, ужасна храна, липса на хигиена в ресторанта ( мръсни прибори, трохи), ужасен платен алкохол извън инклузивния (водка Абсолют на мъжа ми беше с мирис и вкус на скоросмъртница), косъм в руладината, която беше в чинията на детето ми. Достатъчно ли е?

Редактирам си поста, ето мнението ми от миналогодишната тема за "На море" : https://www.bg-mamma.com/?topic=1052986.150 - към края на страницата. Не писах в тази тема тук само заради бързата намеса на Визит да ни преместят в Приморско дел сол, не че и там беше кой зане какво.

Последна редакция: нд, 07 юли 2019, 16:49 от storm76

# 1 255
  • Мнения: 19 485
Благодаря, полезно ми беше това мнение за Томас Резиденс. Също така браво на визит, че са откликнали. И аз съм техен клиент, приятно е да научи човек, че реагират адекватно при сигнал.

# 1 256
  • Мнения: 2 524
Благодаря, полезно ми беше това мнение за Томас Резиденс. Също така браво на визит, че са откликнали. И аз съм техен клиент, приятно е да научи човек, че реагират адекватно при сигнал.
Браво, че съм адвокат и знам как да си отстоявам правата. Винаги тръгвам на почивка освен с ваучъра и с разпечатан договор и общи условия към него. Така са ми под ръка и си знам правата и задълженията, но знам и тези на другата страна. Сиела-та ми е на един клик в телефона ... и те така те...
Визит ги ползвам измежду другото. Фен съм на друга ТА.

# 1 257
  • Мнения: 19 485
Абе да не се налага да си ползваме юридическите познания и Сиелата в телефона като сме на почивка, дано всичко е наред тази година и да почиваме спокойно.

# 1 258
  • Мнения: 2 524
Абе да не се налага да си ползваме юридическите познания и Сиелата в телефона като сме на почивка, дано всичко е наред тази година и да почиваме спокойно.
И аз не тръгвам с такава нагласа, но като се налага, действам, щото мразя да ме цакат разни хитреци.

# 1 259
  • Мнения: 904
Може ли да споделите ТА агенцията на която сте фен. Това значи ,че имате доста положителен опит с нея и би било от полза.Товаобаче на лични,че не е по темата. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт