На море в България 2018! - 3

  • 65 730
  • 741
  •   1
Отговори
# 150
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Storm76, тази година явно никой от нас не е оценил или просто на повечето места се е влошило положението. Sad
Тук на ММЦ плажа има големи вълни, малкия им се радва поне, но дъното не е равно, мътна е водата от вълните и довлича и малко водорасли и боклучета.

# 151
  • Мнения: 3 396
Мисля, че е нормално при бурно море водата да е мътна. Дано се успокои и да му се насладите в идните дни...
Нашата почивка също приключи, изкарахме страхотно Simple Smile Благородно завиждам на тези, на които предстои:)

# 152
  • Sofia
  • Мнения: 9 739
Аркадия, и вие бяхте на Дюни, нали? Значи сте доволни?
Като чета отзивите от другите места - догодина няма да рискувам,  май пак там ще ходим Simple Smile

# 153
  • Мнения: 149
Поздрави от Нестинарка. Отврат е плажа - водорасли, във водата плуват боклуци, половината от плажа откъм Саут бийч и Серенити има доста камъни, пробвах да влезна във водата - тц, защото и без това имам проблем със ставите по ходилата и глезените.

За Томас резиденс - още не съм се настанила, но няма къде да се паркира. Басейна е жабурняк. После ще пиша още. За сега не ми харесва.






Ааа ужас. Дано е временно и се поизчисти и да изкарате една страхотна почивка. Иначе аз обичам Обзор и съм доволна от там, но тази година ще се наложи морето да е началото на септември и там си е бая хладно, особенно сутрините и вечерите след средата на август става студ. И за това търся хотел на плажа по на юг. Не съм била в Царево, но по коментарите, които чета ми изглежда, че е по-скъпо от колкото трябва за това, което предлагат. За Реджина Маре......много лоши коментари и мръсотия. Серенети Бей......работи само с чужденци и остана Примеа бийч, но се колебая. От тук никой не е бил там май. И така вече съм объркана.

# 154
  • Мнения: X
Русалка, много ти благодаря. Ние ходим по по-евтини хотели, до сега не сме имали сериозни издънки. Били сме в Нева ГР. Китен, в парковите Албенски, бунгала Далас и т. н. Каквото такова в крайна сметка. Няма да се ядосвам.

# 155
  • Сф
  • Мнения: 10 690
Русалка, що не бръмнете към Перла? Че и влакче имате.
Там много ми харесва морето.Тихо, спокойно..

# 156
  • Мнения: 3 396
NBM, да.
"Открихме" Дюни преди три години. От тогава не смея да направя резервация на друго място. Не, че комплексът е без забележки, но пак си остава мястото, което покрива максимално нашите изисквания. Мислех да сменя с Хелена парк, но в къщи идеята се посрещна с освиркване 😁. Тъй че до година, здраве и късмет,  пак ще сме там.

# 157
  • Мнения: 2 853
Е Дюни и аз го заглеждах ,ама ми е мисия невъзможна.Първо хващаме само висок сезон ,че госпожицата е на училище до 30 юни.Ранни записвания не мога да ползвам ,че не знам кога ще и дойде неразположението Smile пък да платя 3500лв и да не може да се топне ,не ми е оферта. Когато се натутам да резервирам ,всичко в Дюни е свършило вече ,пък и цената ми скача на 4200лв за 7 дни! Та Дюни ми е мираж за сега! Нашето море ще е във Влас и хубавото е ,че можем да отидем когато решим .Тази година така ,пък до година ,ако сме двама с ММ ,ще го мислим!

# 158
  • Мнения: 1 631
"Нестинарка" явно от доста време е така....Наши близки познати бяха преди 2-3 седмици и ходеха на плаж в Синеморец.....по същите причини.

# 159
  • Велико Търново
  • Мнения: 150
Някой с пресни впечатления от хотел Оазис в Несебър?

# 160
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Русалка, що не бръмнете към Перла? Че и влакче имате.
Там много ми харесва морето.Тихо, спокойно..
Малкия много се радва на вълните. Grinning

# 161
  • Мнения: 2 526
Мнение за Томас Резиденс. Отговаря на малко по-добра къща за гости, но в никакъв случай на хотел 2* на база АИ. Басейнът вече го източват - в топ сезон. Паркинг реално няма, има нещо като тупик към хотела, който е по-широк и там с блажна боя е подчертано уж за коли. Паркира се кой където свари. Студиото е голямо, на четвъртия етаж. Топлата вода е на интервали ту топла, ту по-хладка. Ресторант - местата не достигат навън, народа се зарежда да пие откъм 18 часа и не можеш да се доредиш до маса. Храна - при все, че семейството ми яде предимно готвено, не ни харесва. Много ниско качество. Маси - с трохи, непочистени. Пепелници също. Снощи си пих бирата на шезлонг, поради липса на места, е дадоха ми чинийка вместо пепелник, защото им били свършили. Мъжът опита водката от инклузива , ами това и според двама ни не беше водка, а недобре прикрита ракия с незнайно качество. За 105 лв легло в студио, включително с намалението за ранни, въобще не си заслужава. За да добиете представа - за хигиената в ресторанта например оцетника на масата, на която седнах, беше с с оцетна гъба и удавена мравка.Мизерия.

# 162
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Ела да видиш бунгалата на Приморско клуб.Холидея се водят 2*, не вярвам да е такава мръсотия и влага като в Томас Резиденс.

# 163
  • Мнения: 2 081
за Томас Резиденс подкрепям
storm76 ( мнение на приятелско семейство) , бяха първата година и останаха доволни тогава , сега бил под всякаква критика .Явно с всяка година занижават нивото , за съжаление не само там.

# 164
  • Мнения: 4 732
Момичета, поне времето ви е на 6 и няма да се задържате в стаите. Simple Smile)))

Общи условия

Активация на акаунт