На море в България 2018! - 3

  • 65 758
  • 741
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 44
На първо четене за Приморско клуб.В ресторанта и на големия басейн мръсно!!!В бунгало Холидей се усеща лека миризма на мухъл, не добре почистено, захабено.До преди да дойдем в ресторанта за следобедната закуска към 16ч допълнителното легло за малкия ми син все още липсваше в стаята .Сега като се върнем да се къпем ще видим.От сега знам, че няма да повторим тук.Форедт Бийч отвън не ми изглежда на 4* хотел , ресторанта още повече.

Много мислих затози хотел форест бийч.добрече съм се отказала.благодаря за инфото

# 136
  • Мнения: X
На първо четене за Приморско клуб.В ресторанта и на големия басейн мръсно!!!В бунгало Холидей се усеща лека миризма на мухъл, не добре почистено, захабено.До преди да дойдем в ресторанта за следобедната закуска към 16ч допълнителното легло за малкия ми син все още липсваше в стаята .Сега като се върнем да се къпем ще видим.От сега знам, че няма да повторим тук.Форедт Бийч отвън не ми изглежда на 4* хотел , ресторанта още повече.

Жалко. Много ли е зле? Да опитвам ли да си сменя резервацията? Пфууу не знаеш как вече къде на какво ще попаднеш.
Плажа близо ли е?

# 137
  • В.Търново
  • Мнения: 6 710
Ами до ресторанта от вили Холидей е може би 300м, а от ресторанта до плажа към 150м.Обаче, докато слизате от горичката страшни мушички кръжат около лицето ви, в очите влизат, в ушите Simple Smile), по-добре да не се говори, че може да лапнете някоя.
Герганче, все ще изкарате някак си, щом е пълно тук с народ....ама може да ти е гадно.Муналото лято бяхме в хотел Ариана в Китен, който също е 2* като тези бунгала.На светлинни години са един от друг.Била съм два пъти в Серенити, Жерави 2, Блу Ориндж, Добротица в Албена, Ариана в Китен, и други семейни хотелчета по морето, но такова кофти място не е имало за нас.Ето лежа и усещам малко миризма на мухъл.Предупреждаваха ме по-рано от форума, че няма да ми хареса и аз предполагах, но исках да пробваме.Няма да повторим.Не съм толкова огорчена, ще изкараме някак си, малкия поне е доволен за сега.А и в Приморско ни е хубаво. Simple Smile

# 138
  • Мнения: 6 713
Здравейте Hug, някой ползвал ли е фризьорски услуги по АИ комплексите ( ще бъдем на Дюни), тъй като се оказа че преди морето няма да успея да отида на фризьор, а се съмнявам дали услугите са качествени?

# 139
  • Мнения: 9 466
Здравейте Hug, някой ползвал ли е фризьорски услуги по АИ комплексите ( ще бъдем на Дюни), тъй като се оказа че преди морето няма да успея да отида на фризьор, а се съмнявам дали услугите са качествени?

Сигурно предлагат, но и цената ще е космическа.

# 140
  • Мнения: 149
Здравейте, може ли мнение за  хотел на Царево. До сега не съм била там, а за края на август ми се вижда по приемливо почивката да е някъде по на юг. Ако има някой който е отсядал в хотелите на плаж Нестинарка, ще се радвам да сподели мнение. И като цяло как са плажа и морето. Например хотел Примеа бийч резиденс??? Чета много стари коментари, които не са от най-положителните. Някой отсядал ли е там? Благодаря предварително 
От неделя съм в Томас резидентс живот и здраве, ще пиша обезателно отзиви


Благодаря за отговорите на всички. Ще очаквам мнение за плажа и мотето, щом сте в неделя там.

# 141
  • Мнения: 2 530
Поздрави от Нестинарка. Отврат е плажа - водорасли, във водата плуват боклуци, половината от плажа откъм Саут бийч и Серенити има доста камъни, пробвах да влезна във водата - тц, защото и без това имам проблем със ставите по ходилата и глезените.

За Томас резиденс - още не съм се настанила, но няма къде да се паркира. Басейна е жабурняк. После ще пиша още. За сега не ми харесва.




# 142
  • Мнения: 4 781
Ех, много гадно така, дано се поизчисти морето, че сега прилича на блато Sad и все пак дано си се заблудила в първите впечатления и да си изкарате добре Simple Smile

# 143
  • Мнения: 6 338
О, много неприятно. Дано е временно и се изчисти. Юни беше чисто и без грам водорасли. Ситни камъчета една педя в началото на влизане в морето. Приятна почивка.
Аз в момента съм заменила морето с почивка на вила на наши близки близо до Земен.
Голяма "мъка" е😁

Последна редакция: нд, 05 авг 2018, 13:00 от fatalina

# 144
  • Мнения: 2 530
О, много неприятно. Дано е временно и се изчисти. Юни беше чисто и без грам водорасли. Ситни камъчета една педя в началото на влизане в морето. Приятна почивка.

Абе не са дребни камъчета. Ето:


# 145
  • Мнения: 3 402
Точно такъв е И моят спомен от Нестинарка - доста разочарована останах  🤔
Качването на снимки е полезно - малките камъчета за един, могат да се окажат сериозен проблем за друг.

# 146
  • Мнения: 6 338
Ами изглежда след тези безброй бури и дъждове морето е нанесло много камъни. Дано поне хотелът да е добър. Ох, вече не знам къде да се ходи. Все има по нещо да се дразни човек.

# 147
  • Мнения: 4 781
И то да е по едно нещо, ок ама то са много неща, а и ние не сме капризни. Всяка година сме в лутане на нашето място, досега не сме го намерили Simple Smile))), ама здраве да е, продължаваме

# 148
  • Мнения: 2 530
В интерес на истината миналата година бях доволна от Пламена Палас, но просто ми беше писнало Приморско и лудницата. Та търсих по-спокойно място.

# 149
  • Мнения: 6 338
Ами ние курорти като Китен и Приморско не харесваме. Много са ми претрупани, народ, комари и т.н. Като спокойствие и зеленина ми допада Св. Константин и Елена, но там пък хубавите хотели до хубав плаж са ми скъпи. Обзор също ми допада, но там пък морето сега ми е проблем по здравословни причини. Не мога да влизам при неравен плаж, а там рязко става дълбоко в началото. Може обаче следващата година да пробвам някои от хотелите в северната част на плажа, където явно е насипван пясък и влизането в морето е по-плавно.

Общи условия

Активация на акаунт