На море в България 2018! - 3

  • 65 773
  • 741
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 692
Добре,че ме посъветвахте за Сънсет Бийч,да не се нервя. Сега ще бъдем към Лозенец,хотел неОИ,дано да е ок.

# 166
  • Сф
  • Мнения: 10 742
Добре,че ме посъветвахте за Сънсет Бийч,да не се нервя. Сега ще бъдем към Лозенец,хотел неОИ,дано да е ок.
Саут бийч, нали?
Добре че сте сменили резервацията.

# 167
  • Мнения: 56
Пишете нещо за Синеморец - никой ли не почива на това райско място?

# 168
  • Мнения: 1 640
Пишете нещо за Синеморец - никой ли не почива на това райско място?

Какво Ви интересува ? Преди седмица се върнахме и бяхме в ''Белла Виста".Дадох обстоен коментар по-напред.Обиколихме Бутамята,Силистар и Велека,отскочихме и до Резово. Много топла и чиста вода навсякъде !!

# 169
  • Мнения: 2 530
От следобед сме в Приморско Дел Сол! Харесва ми. Не издържах след една руладина (кюфте омешано с грах), която беше изпържена с косъм в Томас резидентс.Това преля чашата. Благодарна съм на Визит, че в топ сезон и примамлив Лост минит направиха всичко вэзможно да ме преместят срещу доплащане .


Русалка, бъркаш за Перла. Днес бяхме на плажа при бар Интрига - кристална вода с леки вълни.

Последна редакция: пн, 06 авг 2018, 21:55 от storm76

# 170
  • Мнения: 1 296
От следобед сме в Приморско Дел Сол! Харесва ми. Не издържах след една руладина (кюфте омешано с грах), която беше изпържена с косъм в Томас резидентс.Това преля чашата. Благодарна съм на Визит, че в топ сезон и примамлив Лост минит направиха всичко вэзможно да ме преместят срещу доплащане .


Русалка, бъркаш за Перла. Днес бяхме на плажа при бар Интрига - кристална вода с леки вълни.

Вече няколко души споменават, че са доволни от Приморско дел сол. Надявам се, че са настанени в хотелската част, а не в апартаментната като мен миналата година. Бях една от доста оплакващите се на Визит миналата година от този хотел. Храната им беше под всяка критика. Радвам се, че тази година нивото се е подобрило.

# 171
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Storm76, аз не съм на Перла.На ММЦ съм.Днес флага беше зелен и се е успокоило морето.Вече не е мътно, но след бурните вълни вчера, днес има на някои участъци водорасли.

# 172
  • Мнения: 2 530
Знам къде си. С кола не е далеч през улицата покрай Аквапарка.

# 173
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 232
Нещо има проблем с резервацията в Балчик....
За 3 дни на северното черноморие - семейство с 2 деца на 2 и 14 години - бюджет до 1000 лв - мисия невъзможна ли е?
Предложения?

# 174
  • Мнения: 1 640
Нещо има проблем с резервацията в Балчик....
За 3 дни на северното черноморие - семейство с 2 деца на 2 и 14 години - бюджет до 1000 лв - мисия невъзможна ли е?
Предложения?
В Каварна е напълно възможна !! Има доста прилични хотели,проверете и съвсем новия Гранд Роял Спа,който е на плажа !!

# 175
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Днес морето на ММЦ е още по-хубаво от вчера.Тук-таме на някои участъци водорасли.Топло е времето, приятно, водата също.

# 176
  • София
  • Мнения: 3 716
Следях темата по-скоро заради информацията за времето. В момента сме в Серенити бей, който е изцяло ребрандиран на Suneo club. Размазваме се! Всичко е прекрасно. Приветлив персонал, не е претъпкано, чисто и спретнато, храната е вкусна и за всеки от четирима ни има по нещо. В морето няма водорасли и е спокойно.
Като си помисля, че резервирах на 6 януари, направо не знам как улучихме жегата от това "лято". Ако някой има питания, ще се радвам да помогна!

# 177
  • Мнения: 38
Здравейте, в момента сме в Топола скайс.Като изключим далечния и не особено голям плаж и малцинството от българи, сме изключително доволни.Чистота в хотела, хубава и вкусна храна, атракции за децата.Препоръчвам!

# 178
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
На кого да повярвам, едни писаха, че не е кой знае какво в новия Серенити, други, че се размазват.Най-добре е с подробно описание и снимков материал, за да е обективно. Simple Smile

# 179
  • Мнения: 2 530
В морето няма водорасли и е спокойно.
Само че за да влезеш в морето трябва да пребориш ивица с камъни. Между другото снощи в Приморско говорих с местен познат, зимата строител, който ми сподели, че при ремонта на Сиренето всичко е заминавало в морето . Мерси съм.

Явно на всеки му харесват различни неща. Чета във Визит мнения от вчера, тоест докато съм в Приморско Дел сол и все едно пишат различни хотели.

Аз пък искам да се оплача от тазгодишните майки по плажа. Ако пишат тук - да се чувстват поздравени с една дълга. Първата - изпика си детето до чадър на първи ред, втората - изми си детето, което повърна във водата и третата, която си хранеше бебето във водата, то се задави и повърна в морето. Простотията и липсата на елементарна култура са безгранични.

Общи условия

Активация на акаунт