Черен списък на хотелите в България!

  • 376 187
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 1 635
  • софия
  • Мнения: 25 393
Нормално, възпитано и коректно отношение също не е лошо да има.
Не съм сигурна дали преди е било различно. Различното е, че преди не можехме така свободно да пътуваме и нямаше как да се усети силно разликата.
Живи и здрави да са. Щом за повечето е "ден година храни", да си го държат. Рано или късно се провалят. Светът е голям, има възможност за свободен достъп до информация.

# 1 636
  • гр.София
  • Мнения: 210
Мисля, че сте прекалено взискателни за едни 15 лв.
Нощувката ми струваше 40лв,а не 15!

# 1 637
  • Sofia
  • Мнения: 3 751
Заплатената цена не трябва да влияе на чистотата на съответното  място! На този принцип, щом супата е само 2 лв, може и да е прокиснала, дали ще я хапнете!?

# 1 638
  • Мнения: 29 254
Разбира се, че за чистотата цената не трябва да е фактор. По-скоро за удобствата и лукса. По приложената снимка не се вижда да е мръсно, но може да е било.

# 1 639
  • Мнения: 3 505
То само закуската в тазгодишната ми почивка ме изнервяше, представям си на трите хранения да стоя на опашки, да ям дървени пържени филии, сирене-имитация и да пия разредено нискокачествено кафе. И на мен ми остави кофти усещане на някакво напрежение, отделно жегата не ми понесе. За следващата година съм в издирване на хубав планински хотел по възможност с добро СПА и външен басейн в Родопите. Велинград го знам добре, иска ми се нещо непознато да намерим.
Огняново до Гоце Делчев се води в Родопите.

# 1 640
  • Мнения: 13 184
Критични сме тази година, защото болшинството изпробваха нашето черноморие, досега ходиха в чужбина. Като гледам - няма да повторят. И вината няма да е в ковида, лошото управление на министерството или природни катаклизми. Проблемът е, че на клиента и най-вече на нашенския клиент се гледа като на портмоне. И не ни се предлага ни хигиена, която трябва да е безупречна в пандемията, ни свястна храна, ни някакви гъделчета като в чужбина - безплатна студена вода, усмивки, добро отношение и т.н.

# 1 641
  • Сф
  • Мнения: 10 633
Заплатената цена не трябва да влияе на чистотата на съответното  място! На този принцип, щом супата е само 2 лв, може и да е прокиснала, дали ще я хапнете!?
Все си мисля че който е гнуслив не ходи по квартири и не яде супа от 2 лв на автогарата. А пък да запазиш по нета е съвсем рисковано на какви домакини ще попаднеш- българина не е голям чистник, това се вижда  навсякъде .Ето в съседната тема , Русалка я дразни че в хотел 5* няма втори канал в банята и мен би ме дразнило. Обаче на снимката аз не виждам нищо фрапантно в банята. Виждали сме тук всякакви снимки, включая от Белависта, Дюни..но да речем случва се. И хората изявяват претенции и естествено заради цената. И да, цената влияе и на условията и на качеството.Това е квартира за бога! На какво се разчита освен на критериите на баба Пенка за чистота? А това с каналите и миризмата го има на доста места ..не знам конструктивен дефект ли е , какво ..но като няма стандарти и контрол на държавно ниво.така ще е.И аз се озадачих скоро, в нашия хотел нямаше вентилатор в банята, за 1 ви път виждам такова нещо- 4*. Точно затова казвам че и цената.влияе. Защото за да се направи нещо като хората , все е с пари. Е, защо да ги даваш ако не то е в къщата или може да минеш по- евтино и да смърляш нещо
 А по морето открай време ловят маймуни с трици.Всяко мазе беше стая, слънчева вода се ползваше и така. Ама плащаш по 2 лв примерно и всички са доволни.Сега поне има избор и разбира се че пак е според джоба. Сега, аз Гърция я отлагам ,щото няма да тръгна с багажника от Лидл и ще ми излезе двойно оттук поне, ама и на 40 лв нощувка не отивам в квартира в Созопол и то в сезон!
Или поне нямам претенции до небето.

# 1 642
  • Мнения: 581
Нека да споделяме опита си от конкретни хотели и да не превръщаме темата в място за спорове и надхващане 🙂

# 1 643
  • Мнения: 3 326
Критични сме тази година, защото болшинството изпробваха нашето черноморие, досега ходиха в чужбина.
Ние сме от тези, които не почиват в чужбина, но много пътуват в България. Пине веднъж месечно сме някъде и също твърдя, че като цяло нивото тази година е спаднало. А там, където се е задържало, цените са с едни 30% нагоре. Точно ден година храни. Никой няма дългосрочна стратегия за развитие на собствения си бизнес.

# 1 644
  • Мнения: 3 505
[video][/video]Тия 40 лева са на легло, ако съм се ориентирала правилно. На мен 80 лв. за нощувка без закуска в двойна стая не ми изглежда евтино и за топ сезон, а ми е и чудно що си мислите, че хората масово ходят в Гърция с пълен багажник от Лидъл.

# 1 645
  • Мнения: 9 124
[video][/video]Тия 40 лева са на легло, ако съм се ориентирала правилно. На мен 80 лв. за нощувка без закуска в двойна стая не ми изглежда евтино и за топ сезон, а ми е и чудно що си мислите, че хората масово ходят в Гърция с пълен багажник от Лидъл.
Извинявайте, ама 40лв легло в къща при това, без закуска включена си е доста и за Созопол в пик сезон.
Просто хората си харесват определени места за почивка, а сега хотелите са запазени отдавна явно и не остава друго. Банята от снимката и на мен не ми изглежда потресаваща, но явно не всичко се вижда. Цената обаче...еми сори, скъпо е за тези условия и обща баня и без храна и т.н. и то по време на пандемия. Да не пиша и за жалбите дето хвърлят, че все нямали туристи и били на загуба, че помощи , че не знам какво. Ние не берем парите, правим сметка и знаем разликата между категориите поне относително и какво да очакваме.

Да впиша тук хотел в списъка Evergreen Банско. Не е от тази година, но сега намирам темата. Преди 2 г. го посетихме и това ни отказва окончателно лятото от Банско. Ако искате да ядете отпадъци е там мястото. Странното е, че в Букинг и на други места беше с висока оценка, което ме подведе. Няма такова място просто. За почистване също, само следобяд по време на почивка от 2 до 4 , защото били заети. Басейна мръсен вътрешния, много цигани също имаше тогава (съобразяваха се, но ..) Компании на басейна до ресторантчето (то е с малко места вътре, а навън има 3 маси точно) се вихри купон и пиене, деца пищят до 1-2 през нощта и управата се прави на ударена, все не знаят, ще говорят ... Чиниите от вечерята стоят на масите отвън цяла нощ до сутринта, докато дойде персонала и се хранят котки, птици и какво се види от терасата. Но храната...е няма такова чудо, просто не мога да опиша, дори се хвалеха как са минали гостите и никой не се оплакал, че и си изяждали. То не може и да се определи какво има, все някакво пиле уж , но ...сос някакъв и плуваща мазнина. Това всичките седем дни, поне динята беше хубава и това ядяхме. Апартаментите бяха добри иначе, много слънчево и топло , климатици само в хола и вечер не се спеше от топлина. Спа зона не ползвах, просто видях какво е и се отказах (нямаше още ковид тогава дори). Цената не помня, но беше еднаква на Каза Карина,Уинслоу Инфинити, Орфей, Гардения, в които сме били и няма нищо общо с този хотел, ама нали разнообразие и външен уж басейн... Та и в сайтовете за мнения е относително, защото май има си начин да се пише и от хора с интерес за рейтинг.

# 1 646
  • Сф
  • Мнения: 10 633
Съвсем бегло погледнах сайта, пише " квартири Генови" , 1-30 08. 40 лв двойна стая.Сега върнах и в 3 те обяви е 40 за двойна. Няма как 80 лв да даде някой за стая на вечер.Има и снимки освен това, вижда се обзавеждане, стил.80 вървяха апартаментите с кухни за този период на юг. Това дори не е семеен хотел.
.

# 1 647
  • Мнения: 3 505
Не съм гледала сайта, но написаното от дамата останах с усещането, че иде реч за 40 на човек.

# 1 648
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Възможно е да са вдигнали цените в разгара на сезона, ако има голямо търсене в Созопол. Някои от обявите за квартири са с линкове за директна резервация, които водят към Букинг и там калкулира много по-високи цени от обявените около 20 лв. на легло. Ако потребителката е  била сама, е възможно да са я таксували по-скъпо, като за единична стая, както правят навсякъде.
Мисля, че тя има своите основания да се оплаква от условията, но също така мисля и, че не е прочела внимателно описанието на стаята, от което става ясно, че е с обща баня.

# 1 649
  • Мнения: 3 326
Не съм гледала сайта, но написаното от дамата останах с усещането, че иде реч за 40 на човек.
От написаното от нея разбрах, че е била сама, затова ѝ е излязло 40 лв

Общи условия

Активация на акаунт