Черен списък на хотелите в България!

  • 376 993
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 807
аз не мога да разбера как българите не се научиха, че в нашата мила родина, ол инклузив излиза по-скъпо - съсипват ти нервите и здравето!

# 586
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
аз не мога да разбера как българите не се научиха, че в нашата мила родина, ол инклузив излиза по-скъпо - съсипват ти нервите и здравето!


Аз не разбирам и как някой смята, че ще почиват 4-членно семейство за седмица на пълен пансион за 4-500лв и ще ядат нещо по-различно от диня за десерт.

Проблем е ако в 5-звездния  хотел с нощувка за 300лв ти донесат диня за десерт и има петна по чаршафите.


Като си пишете мненията тук започвайте с ..... човека почивахме.......дни на .......пансион за сумата от ........в ......хотел. За тази сума получихме............, не смятаме че това и това е редно.  Така четящите ще добият реална представа за самите хотели и ще преценят по-добре дали искат да спестят пари или да си късат нервите. Идеята на темата е хората да получават РЕАЛНА представа за съотношението цена/качество на българските хотели.

# 587
  • Мнения: 1 142
Подкрепям Галактическа принцеса
По-скоро ще се объркаш от мненията в темата, оттколкото да добиеш ясна представа.
Да имаме предвид, обаче, че не винаги цената е гаранция за качество в БГ.
Като прочета за някой супер ол инклузив, обикновено се смея на глас.

# 588
  • Мнения: 2 817
Според мен пък е недопустимо да има петна по чаршафите, ако ще и половин звезда да е хотелът.
Относно ол инклузива, описан от eloradana - според мен се оплачи в КЗП. В случая това, което са ви предложили не е ол-инклузив. Недопустими са тези неща.
Пък дано се научат някога нашите хотелиери как се прави бизнес.

# 589
  • Мнения: 4 740
Според мен пък е недопустимо да има петна по чаршафите, ако ще и половин звезда да е хотелът.
Относно ол инклузива, описан от eloradana - според мен се оплачи в КЗП. В случая това, което са ви предложили не е ол-инклузив. Недопустими са тези неща.
Пък дано се научат някога нашите хотелиери как се прави бизнес.
И КЗП ще се затичат да ги глобяват  Joy

# 590
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Според мен пък е недопустимо да има петна по чаршафите, ако ще и половин звезда да е хотелът.
Относно ол инклузива, описан от eloradana - според мен се оплачи в КЗП. В случая това, което са ви предложили не е ол-инклузив. Недопустими са тези неща.
Пък дано се научат някога нашите хотелиери как се прави бизнес.

Дамата не е била на ол-инклузив! А на full board, който не включва напитки - така че за кафето няма причина да има оплакване.

Галактическа принцеса е напълно права. Хубаво е да си даваме сметка за съотношение цена - качество и да нямаме свръх очаквания.

# 591
  • София
  • Мнения: 3 824
От друга страна, хубаво е да има някакви норми, които хотелите да спазват. Не може, каквато и да е цената, да се предлагат мръсно бельо и нездравословна храна. Немърливостта не бива да се оправдава с цената.

# 592
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
От друга страна, хубаво е да има някакви норми, които хотелите да спазват. Не може, каквато и да е цената, да се предлагат мръсно бельо и нездравословна храна. Немърливостта не бива да се оправдава с цената.

То има норми, но те не съвпадат с очакванията и изискванията на нас, като клиенти в повечето случаи.

# 593
  • София
  • Мнения: 3 824
Значи е време да се променят Simple Smile

# 594
  • Мнения: 19 485
От друга страна, хубаво е да има някакви норми, които хотелите да спазват. Не може, каквато и да е цената, да се предлагат мръсно бельо и нездравословна храна. Немърливостта не бива да се оправдава с цената.

То има норми, но те не съвпадат с очакванията и изискванията на нас, като клиенти в повечето случаи.
Ако мръсни и съдрани чаршафи, петна по мокета и развалено месо влизат в някакъв норматив, ще се радвам са прочета къде се съдържа подобна регламентация. Недопустимо е да се даде категоризация на обект с подобни условия, които предлага.

# 595
  • Мнения: 1
Здравейте ,този кошмар е същия който изпитахме с моят син на морето тази година.Резервирах ме си в Созопол в хотел"ТЕЛЪВИ"на който описанието много ми хареса с изглед към морето голями стаи с тераса с закуска направо чудесно.НО аз влезнах в хотела на ужасите всичко беше лъжа .Стаята беше в мазето нямаше тераса гледката ми беше стена от прозореца към другата къща ,миришеше на мухъл мазилката беше паднала,и имаше хладилник който се затваряшв с резе.Леглата бяха мокри от влагата и нямаше с какво да се завием за през ноща.Слава богу успях да намеря друг хотел и почивката мина добре,но този "ТЕЛЪВИ"е зоната на здрача.И отношението е все едно ми правят услуга ,че ми дават мазе под наем .УЖАС.Никой да не ходи там ,който отиде горкия.Иначе на рекламата в сайтовете има снимка на супер хотел особено стаята сигурно им е единствена.

# 596
  • Мнения: 3 331
Здравейте ,този кошмар е същия който изпитахме с моят син на морето тази година.Резервирах ме си в Созопол в хотел"ТЕЛЪВИ"на който описанието много ми хареса с изглед към морето голями стаи с тераса с закуска направо чудесно.НО аз влезнах в хотела на ужасите всичко беше лъжа .Стаята беше в мазето нямаше тераса гледката ми беше стена от прозореца към другата къща ,миришеше на мухъл мазилката беше паднала,и имаше хладилник който се затваряшв с резе.Леглата бяха мокри от влагата и нямаше с какво да се завием за през ноща.Слава богу успях да намеря друг хотел и почивката мина добре,но този "ТЕЛЪВИ"е зоната на здрача.И отношението е все едно ми правят услуга ,че ми дават мазе под наем .УЖАС.Никой да не ходи там ,който отиде горкия.Иначе на рекламата в сайтовете има снимка на супер хотел особено стаята сигурно им е единствена.
Не е по темата, но...първо се научи да пишеш и тогава го прави. Много ми се искаше да прочета мнението ти, но уви...

# 597
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Аз пък прочетох поста,все пак жената изразява мнението си, не е тема за правописни грешки!

# 598
  • Sofia
  • Мнения: 795
Мдаа, не виждам какво  в поста й не е наред?! Не е на контролно по правопис ?!
Писала е с възмущение, а вас какво ви притеснява?

# 599
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Miramar не ми хареса едвам изтраяхме 1 вечер и напуснахме .
Не знам какво толкова го хвалят .Стар вехт ........мизерия пълна .
Хареса ми само анимацията и това ,че камериерката беше подредила перфектно стаята .

Общи условия

Активация на акаунт