Черен списък на хотелите в България!

  • 376 866
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 360
  • Варна
  • Мнения: 263
Може би темата не се оспамила толкова, спорът си е точно за границата между коректност и некоректност, не виждам нещо лошо в него.

# 361
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 730
Може би темата не се оспамила толкова, спорът си е точно за границата между коректност и некоректност, не виждам нещо лошо в него.

Да, много хотели в Бг не поддържат актуални сайтовете си. Иначе наистина не прави добро впечатление, когато информацията е непълна и неточна. Но това не е некоректност.

Когато госпожата е направила запитване е й била дадена точна информация.

# 362
  • София
  • Мнения: 2 686
Може би темата не се оспамила толкова, спорът си е точно за границата между коректност и некоректност, не виждам нещо лошо в него.

Съгласна съм! Стига на всички да са ясни позициите и да не се продължава безмислено повторение на вече казаното  Peace

# 363
  • Мнения: 0
Искам да изкажа мнението си за хотел Емали в Сепарева баня. http://sapareva-banya.hotelemaly.com/  С приятеля ми резервирахме най-хубавата им стая за 2 нощувки. Още с пристигането не ни дадоха касова бележка и се наложи да си я поискаме. Единствено в нашата стая имаше хидромасажна вана и те изтъкваха това като огромен плюс. В крайна сметка вечерта, когато решихме да я използваме се оказа, че е пълна с косми, да не говорим, че цялата баня беше видимо мръсна!!! Обадих се на рецепция и помолих да се почисти ваната, а отговорът беше, че камериерката работи от 7:30 сутринта.....  Shocked тоест не можехме да използваме нещо, за което сме платили. На следващия ден нямаше никакъв интерес от тяхна страна във връзка с обаждането ми от предишния ден, но мен и не ме интересуваше, защото цялата нощ бях с треска и висока температура.  Наложи се приятелят ми да търси лекарства и попита на рецепция дали имат нещо за температура. Любезният господин отворил един шкаф пълен с лекарства, надникнал вътре и казал, че нямат  Shocked Малко по-късно през нощта се стигна и до това приятелят ми да търси спешният център на града, питайки на рецепция вяло го упътват за посоката  Confused Слава Богу, дойде лекар, на когото те не обърнаха никакво внимание. В нашата стая трябваше да има ежедневно зареждане на мини бара с минерална вода, но за съжаление това зареждане не се случи, да не говорим за почистване на стаята. В пакета ни имаше закуски, които бяха буквално гадни!!! Персонала са под всякаква критика! Учудвам се, че на места има много добри отзиви за прекрасно отношение и т.н. Та те освен "Добър ден!" като пристигнахме и "Довиждане!" като си тръгнахме друго май не ни казаха! Бонус беше, че единия ден асансьорът не работеше  ooooh! Чудя се тези хора дали ги интересува как се чувстват гостите в хотела или и да се спомине някой, нали вече са му взели парите и няма значение.... newsm11 newsm11 newsm11 newsm11

# 364
  • Varna
  • Мнения: 321
 Пиша по повод коментара за Sevtopolis Hotel -SPA - Павел баня -тъй като при резервацията потърсих мнения и попаднах на тази тема - като видях черен списък, леко се поколебах, добре, че прочетох за какво е /стана ми смешно/. С две думи бяхме миналия уикенд- хотела е разкошен, персонала, стаите, храната- нямам оплаквания, а бяхме с две деца. Без значение за разразилия се в последствие спор- наистина не заслужава това име да е тук!

# 365
  • Мнения: 952
отел "Банско Спа и холидейз" - ужасен хотел! Не е ясно как се е сдобил с цели 4 звезди


Е, аз пък както вече съм писала сме доволни от престоя си там.Имахме някои забележки по размера на стаите и осветлението ,но хотелът в никакъв случай не е за черния списък
ПОДКРЕПЯМ ! За цената си е ок!

# 366
  • Русе
  • Мнения: 571
Хотелски комплекс Костел - с.Костел. Комплексчето е хубаво отвън, вътре стаите също са просторни, вкусна храна в ресторанта, но до тук с хубавите неща. Посетихме комплекса август 2013 година за една седмица. Изрично имах условие при резервацията, стаята да бъде с тераса, защото ще отседнем цяла седмица, ще се ползва басейн и трябва някъде да съхнат банските и кърпите ни. Увериха ни, че няма проблем. Като отидохме обаче се оказа, че нямало как да ни настанят в стая с тераса, защото всички вече били заети и трябва да ни настанят в стая без тераса, и след две нощувки ще ни преместят в стая с тераса, но за една нощувка, защото незнам кой си пък я бил резервирал и разни такива глупости. За престоя ни там бяхме премествани 3 пъти в различни стаи, двата пъти бяхме в стаи без тераси, но първата беше толкова тясна, че нямаше място къде да сложа простир вътре където да си сушим кърпите и банския след басейна. Втората стая вече беше просторна, но пак сушихме мокри дрехи вътре в стаята. Последната стая в която ни настаниха вече беше с тераса, но пък каква ли полза от нея, то не можеше да се излезе на нея, защото от всички дървении на покрива се спускаха такива паяжини и паяци, че и да искаш не можеш да си покажеш носа на терасата.

# 367
  • HH
  • Мнения: 3 257
Искам да изкажа мнението си за хотел Емали в Сепарева баня. http://sapareva-banya.hotelemaly.com/  С приятеля ми резервирахме най-хубавата им стая за 2 нощувки. Още с пристигането не ни дадоха касова бележка и се наложи да си я поискаме. Единствено в нашата стая имаше хидромасажна вана и те изтъкваха това като огромен плюс. В крайна сметка вечерта, когато решихме да я използваме се оказа, че е пълна с косми, да не говорим, че цялата баня беше видимо мръсна!!! Обадих се на рецепция и помолих да се почисти ваната, а отговорът беше, че камериерката работи от 7:30 сутринта.....  Shocked тоест не можехме да използваме нещо, за което сме платили. На следващия ден нямаше никакъв интерес от тяхна страна във връзка с обаждането ми от предишния ден, но мен и не ме интересуваше, защото цялата нощ бях с треска и висока температура.  Наложи се приятелят ми да търси лекарства и попита на рецепция дали имат нещо за температура. Любезният господин отворил един шкаф пълен с лекарства, надникнал вътре и казал, че нямат  Shocked Малко по-късно през нощта се стигна и до това приятелят ми да търси спешният център на града, питайки на рецепция вяло го упътват за посоката  Confused Слава Богу, дойде лекар, на когото те не обърнаха никакво внимание. В нашата стая трябваше да има ежедневно зареждане на мини бара с минерална вода, но за съжаление това зареждане не се случи, да не говорим за почистване на стаята. В пакета ни имаше закуски, които бяха буквално гадни!!! Персонала са под всякаква критика! Учудвам се, че на места има много добри отзиви за прекрасно отношение и т.н. Та те освен "Добър ден!" като пристигнахме и "Довиждане!" като си тръгнахме друго май не ни казаха! Бонус беше, че единия ден асансьорът не работеше  ooooh! Чудя се тези хора дали ги интересува как се чувстват гостите в хотела или и да се спомине някой, нали вече са му взели парите и няма значение.... newsm11 newsm11 newsm11 newsm11

Куп хора взеха да посещават Сапарева баня. Според моите наблюдения видимо незаинтересовани от това дори как се пише/произнася името на града. Лично на мен ми е смешно.
Предполагам за спешния център са Ви отговорили вяло, защото това е единствената сграда в съседство с хотела/на 150м / и им се е сторило странно, че не сте го забелязали. Аптеката пък е отсреща.
И за да поясна, това е родния ми град, в който не живея от години и никога не съм била на хотел там Wink

# 368
  • Мнения: 2 523

Куп хора взеха да посещават Сапарева баня. Според моите наблюдения видимо незаинтересовани от това дори как се пише/произнася името на града. Лично на мен ми е смешно.
Предполагам за спешния център са Ви отговорили вяло, защото това е единствената сграда в съседство с хотела/на 150м / и им се е сторило странно, че не сте го забелязали. Аптеката пък е отсреща.
И за да поясна, това е родния ми град, в който не живея от години и никога не съм била на хотел там Wink
Купът хора отива, за да остави парите си там, респективно печели местнития бизнес и се развива туризма. Две години подред лятната ми почивка беше именно в Сапарева баня и след втората, мъжът ми не желае да чуе за там. Дали или не туристът е забелязал нещо не е работа на рецепциониста, част от неговата трудова функция е именно тази - да отговаря на въпроси на клиентите, дори странни, глупави или квито и да са те. Между другото Спешния център е скрит зад закрития Спа-център на Котвата, така че може и да не се забележи толкова лесно, особено ако линейката не е паркирана отпред. Аптеката какво  я хвалиш? Тя работи по спомени до 19 часа вечерта (поне когато почивах там), събота и неделя със странно работно време, така че ако ти се наложи лекарство - аптека в Дупница.

# 369
  • Мнения: 19 483
Искам да изкажа мнението си за хотел Емали в Сепарева баня. http://sapareva-banya.hotelemaly.com/  С приятеля ми резервирахме най-хубавата им стая за 2 нощувки. Още с пристигането не ни дадоха касова бележка и се наложи да си я поискаме. Единствено в нашата стая имаше хидромасажна вана и те изтъкваха това като огромен плюс. В крайна сметка вечерта, когато решихме да я използваме се оказа, че е пълна с косми, да не говорим, че цялата баня беше видимо мръсна!!! Обадих се на рецепция и помолих да се почисти ваната, а отговорът беше, че камериерката работи от 7:30 сутринта.....  Shocked тоест не можехме да използваме нещо, за което сме платили. На следващия ден нямаше никакъв интерес от тяхна страна във връзка с обаждането ми от предишния ден, но мен и не ме интересуваше, защото цялата нощ бях с треска и висока температура.  Наложи се приятелят ми да търси лекарства и попита на рецепция дали имат нещо за температура. Любезният господин отворил един шкаф пълен с лекарства, надникнал вътре и казал, че нямат  Shocked Малко по-късно през нощта се стигна и до това приятелят ми да търси спешният център на града, питайки на рецепция вяло го упътват за посоката  Confused Слава Богу, дойде лекар, на когото те не обърнаха никакво внимание. В нашата стая трябваше да има ежедневно зареждане на мини бара с минерална вода, но за съжаление това зареждане не се случи, да не говорим за почистване на стаята. В пакета ни имаше закуски, които бяха буквално гадни!!! Персонала са под всякаква критика! Учудвам се, че на места има много добри отзиви за прекрасно отношение и т.н. Та те освен "Добър ден!" като пристигнахме и "Довиждане!" като си тръгнахме друго май не ни казаха! Бонус беше, че единия ден асансьорът не работеше  ooooh! Чудя се тези хора дали ги интересува как се чувстват гостите в хотела или и да се спомине някой, нали вече са му взели парите и няма значение.... newsm11 newsm11 newsm11 newsm11

Куп хора взеха да посещават Сапарева баня. Според моите наблюдения видимо незаинтересовани от това дори как се пише/произнася името на града. Лично на мен ми е смешно.
Предполагам за спешния център са Ви отговорили вяло, защото това е единствената сграда в съседство с хотела/на 150м / и им се е сторило странно, че не сте го забелязали. Аптеката пък е отсреща.
И за да поясна, това е родния ми град, в който не живея от години и никога не съм била на хотел там Wink
С такова отношение към туристите в Сапарева баня не виждам как градът би се развил като туристическа дестинация. Има голям потенциал, но манталитетът за съжаление си казва думата. Аз   не бих отишла на почивка там, минавала съм само, но няма къде да се отседне в прилични условия. Жалко, защото минерална вода на един хвърлей от София и в подножието на планината е голямо предимство. Ама не може само на природни дадености да я караме.

# 370
  • Мнения: 2 037
В Сапарева баня има нашествие от руснаци (къде ли няма   Sad ) и мнението на няколко майки от форума едва ли им е важно. Четох, че там предстои голяма руска инвестиция. Братушките няма кой да ги спре.

Четох и за френския интерес към нова ски зона, но се надявам разумът да надделее.   ooooh!

# 371
  • Мнения: 19 483
В Сапарева баня има нашествие от руснаци (къде ли няма   Sad ) и мнението на няколко майки от форума едва ли им е важно. Четох, че там предстои голяма руска инвестиция. Братушките няма кой да ги спре.

Четох и за френския интерес към нова ски зона, но се надявам разумът да надделее.   ooooh!


Руската инвестиция е на Паничише. Не е в града. И защо трябва да ми пука на кого му е важно или не мнението ми от форума? За мен е важно, за когото няма значение - о к. Руснаците са доста всеядни, щом на нашето море им харесва .....но това е друга тема.

# 372
  • HH
  • Мнения: 3 257

Купът хора отива, за да остави парите си там, респективно печели местнития бизнес и се развива туризма. Две години подред лятната ми почивка беше именно в Сапарева баня и след втората, мъжът ми не желае да чуе за там. Дали или не туристът е забелязал нещо не е работа на рецепциониста, част от неговата трудова функция е именно тази - да отговаря на въпроси на клиентите, дори странни, глупави или квито и да са те. Между другото Спешния център е скрит зад закрития Спа-център на Котвата, така че може и да не се забележи толкова лесно, особено ако линейката не е паркирана отпред. Аптеката какво  я хвалиш? Тя работи по спомени до 19 часа вечерта (поне когато почивах там), събота и неделя със странно работно време, така че ако ти се наложи лекарство - аптека в Дупница.

Не съм казала , че рецепционистта се държал професионално. И не съм хвалила аптеката (и ако искате денонощни магазини и аптеки нямате място в "провинцията"). Казах къде какво има.
Всичко е въпрос на гледна точка, аз не бих отишла два пъти на едно и също място на почивка Wink
И не си правете илюзии, че като идете на Банско или Боровец , и си платите двойно или тройно в някой огромен хотел, ще Ви обслужат по-добре.

Скрит текст:
Относно инвестициите на руснаците комплекса би трябвало да бъде построен в края на града. (Ако застанете с гръб към х.Емали и погледнете на дясно и нагоре към планината,там има започнат строеж.)

# 373
  • Мнения: 2 523

И не съм хвалила аптеката (и ако искате денонощни магазини и аптеки нямате място в "провинцията").
Денонощни магазини и аптеки има в Дупница, явно тя е станала столицата на България.
Kiti021, не географското положение, а провинциалното мислене на сапаревчани не позволяват на града да се развие като добра туристическа дестинация.

# 374
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
Е, хайде сега!!! В много малко градове има денонощни аптеки и магазини и това не ги прави лоши дестинации. Просто се подготвяш предварително Laughing И е факт, че ако държим на това, нямаме място в място като Сапарева баня! И нека не обобщаваме какво е мисленето на хората, защото провинциалисти в мисленето има и в центъра на София и обратното!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт