Черен списък на хотелите в България!

  • 376 873
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 3 824
92лв на нощувка е двойната стая в букинг. Провери пак. 130лв е четворна стая. Нещо си се объркала.

http://www.booking.com/hotel/bg/stoichkovata-kashta.bg.html?labe … total;ucfs=1&

# 706
# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 855
Два пъти съм резервирала през Букинг и двата пъти сверявах цените на рецепция, разлика нямаше. А това че ти предлагат четворна стая за двама за избрания от теб период, е въпрос на твой избор. На тях работата им е да предлагат.

# 708
  • София
  • Мнения: 3 824
Нещо не ти разбирам какво си резервирала, обаче подозирам, че и ти не знаеш. В голямата двойна могат да се настанят 4 души, защото има разтегателен голям диван. Според мен и ти не си наясно какво си резервила, тъй че, моля те, спри да заблуждаваш хората. Цената в букинг няма начин да е двойна.

# 709
  • Мнения: 2 208
Хайде да не ме обиждаш, ако обичаш, искам стая за двама, предлагат ми четворка на двойна цена, защото няма двойка. Обаждам се на място, стаи има и си резервирам за цена на сайта. И по-кротко с квалификациите, споделих нещо, не доглеждаш малко и хоп предлагат ти да платиш четворка за двойка, а това в хотела няма как да се случи нали, а в Букинг става и още как. Не съм те обидила , за да ме нападаш и не подвеждам никой, ваша си работа ползвайте си каквото искате.

# 710
  • София
  • Мнения: 3 824
Хайде да не ме обиждаш, ако обичаш, искам стая за двама, предлагат ми четворка на двойна цена, защото няма двойка. Обаждам се на място, стаи има и си резервирам за цена на сайта. И по-кротко с квалификациите, споделих нещо, не доглеждаш малко и хоп предлагат ти да платиш четворка за двойка, а това в хотела няма как да се случи нали, а в Букинг става и още как. Не съм те обидила , за да ме нападаш и не подвеждам никой, ваша си работа ползвайте си каквото искате.
Става ако не четеш и не знаеш какво правиш там Wink Не си представям разумен човек да плати 2х цената без да се усети...
Ама версията се промени малко, нали? Значи не били по принцип два пъти по-скъпи стаите в букинг.

# 711
  • Сф
  • Мнения: 10 661
Всеки може да смята до 4 ти клас.А всеки средно интелигентен човек може да сравни цените чрез агенции , хотел и въпросния букинг, който прави безумни изчисления, на базата на безумни предложения.А като почнем от безумния бан " няма стаи" до " последната резервация е направена преди мах. 2 минути" (това за всеки втори знаен и незнаен хотел )и завършим с отзивите 90 % + ..на мен лично ми се  Sick
  Нищо лично Peace и сори за спама, не харесвам букинга.

# 712
  • Мнения: 6 301
В букинг един хотел в София, който често резервирам винаги е с по-ниска цена от рецепция.

# 713
  • Мнения: 3 942
Букинг продават определен брой стаи. Това, че в Букинг няма, не означава, че в хотела няма  Wink
Нормално като няма нещо в сайта, да предлагат друго. Ваше решение е дали ще приемете или не.
Аз до сега никога не съм имала проблеми със сайта, дано и нататък е така  Peace

# 714
  • София
  • Мнения: 4 444
В черния списък на хотелите в България основателно място трябва да заеме и хотел „Маунтин вю” Банско.
Имах идея да резервирам стая, използвайки буукинг, но тъй като там беше споменато, че не е възможно паркиране пред хотела се обадих директно, за да попитам дали е вярно и евентуално да търся друго място за настаняване.
Разговарях със собственика, който ме увери, че паркиране на улицата е възможно и направих резервация по телефона за две нощувки. Цената беше 28 лв.  на стая за една нощувка с включена закуска.
Първата неприятна изненада беше при пристигането. Дамата на рецепция ни обяви, че цената е 60лв. за двете нощувки. Обясних какво ми е казано в телефонния разговор, посредством който направих резервацията, но тя продължи да настоява, че колегата ѝ е записал, че нашата резервация е направена през сайт за колективно пазаруване и цената е 60лв. Разбрах, че с въпросната дама няма да намерим общ език и си извадих телефона, за да се обадя на номера, на който направих резервацията. Оказа се, че това е нейният номер, но колегата ѝ ми е вдигнал телефона във въпросния ден. До тук добре, съгласи се.
10 минути по-късно дойде и втората изненада – няма топла вода. Слезнах да попитам има ли някакъв проблем. Отговорът беше, че колегата е забравил да включи бойлера. Топла вода трябваше да има след половин час, който впоследствие се удължи на повече от един час.  ooooh!
За огромно наше съжаление проблемът с липсата на топла вода продължи и на следващия ден. Този път мъжът ме се разправя. На въпроса му „Защо няма топла вода?”, отговорът е бил „Ама пак ли няма?”  smile3555
Стига по въпроса с топлата вода. Хигиената в стаята също не е добро ниво. Има прах по мебелите, както и мухъл по ъглите в банята.
Да спомена нещо и за храната. И тя не беше вкусна. Сандвичите, които се предлагат за закуска  са някакво подобие на сандвичи – две сплескани филии, приличащи повече на кори от хляб. Соковете дори не са сладка вода, а само оцветена. Кафето дори няма да коментирам. Безвкусни се оказаха салатата, пилешката пържола, както и карначетата. Доста от изброените храни в менюто не се предлагаха. Вкусни бяха единствено пържените картофи.  Mr. Green
Гостите на хотела ползват 10% отстъпка в механата, но така и не разбрах върху кои напитки и ястия я начисляват и по какъв начин.  33uu
Хотелът няма никаква изолация. Абсолютно всичко се чува – работещи телевизори, разговори от съседните стаи, шум от вода на къпещи се и какво ли още не.
Неприятно впечатление ми направи поведението на собственикът, който по няколко пъти минаваше, за да попита дали всичко е наред. И след като казахме какво не е наред, първо обвини колежката си, а след това се обърна и си тръгна, вместо да се извини.  Close
В заключение искам да кажа, че не разбирам как този хотел може да има толкова висок рейтинг, след като нито условията, нито удобствата или предлаганите услуги не са и на средно ниво?!  Thinking

# 715
  • Мнения: 2 208
Не съм била в този хотел, но за тази цена не виждам какво може да се очаква, тук става дума за 15 лв на човек на ден. Не могат да се очакват чудеса, даже съм изненадана, че и толкова сте получили.

# 716
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 793
Доста тъпо е,като си казал цена от 28лв. на човек да искаш 30лв.?По тази логика може и 35лв. да поискат?

# 717
  • София
  • Мнения: 4 444
Очакванията ни не са били огромни.  Peace Но каквато и цена да плати човек, мисля че трябва да има поне топла вода. Не е ли така? Все пак е тризвезден хотел.
Вече писах и за неадекватното поведение и отношение на персонала. Не е нормално да си прехвърлят обвинения, да не поемат отговорност и да не се извинят.
Да ми бяха казали, че правят икономия на тока като не включват бойлера щях да си направя сметката дали да остана там и да се къпя в 22 ч. или да търся друг хотел за резервация. Но да дадат отговор "Ама пак ли няма?" звучи доста несериозно. Или бъркам?  Tired

# 718
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
Не съм била в този хотел, но за тази цена не виждам какво може да се очаква, тук става дума за 15 лв на човек на ден. Не могат да се очакват чудеса, даже съм изненадана, че и толкова сте получили.
Ама много сте интересни. newsm78 Никой не е заставил хотелиера с пушка в главата да сложи такава цена. Той си е направил калкулациите и е сложил цената. Означава ли, че щом е такава цената обслужването трябва да е лошо? Нима високата цена е гаранция за качество? Или, че само, когато дадеш 100 лв. за стая всичко трябва да е ок? Хотела е хотел и в него има определени изисквания, които трябва да се спазват! Било съм в хотел и за 20 лв. за стая и всичко е било супер. Айде стига са се чувствали виновни хората, когато се оплакват от стая за 38 лв. Всеки търси изгодни оферти и в това няма нищо лошо!!!!

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
И в моя черен списък е хотел "Боляри" във Велико Търново.
http://www.booking.com/hotel/bg/boliari.bg.html?aid=318615;label … total;ucfs=1&
Ползвам Букинг от години и прочетох отзивите,които бяха една идея под моите критерии.Но това беше единствения свободен хотел ,а и ми трябваше само за 1 нощ.Въпреки ниските ми очаквания беше още по-зле.Девойката на рецепция трудно се ориентира в резервацията.После просто даде едни ключове и дори не посочи къде е стаята.В стаята заредено за 2 ,а ние сме 2 и дете.Хавлия за детето беше донесена след 4 часа и напомняне ,при положение ,че навън беше адска жега.Отмятам завивките-и хоп изненада-не,не от двете петна по чаршафа-изкочи буболечка.Е,ние сме българи-не пищим-убихме я.
Никой не ни уведоми къде е закуската,но ние все ще намерим къде е.Изненада-за 3 човека-4 филийки хляб,8 кръгчета ужасен салам,2 парчета сирене ,един домат,МАРГАРИН,нещо като сладко и 10 сварени яйца.Е и това пропуснахме.Вратата на терасата се разглобяваше при всяко отваряне,кърпите за баня миришеха ужасно.Детето се подсуши ,но щом мъжът ми отказа,смятайте как са миришели.
На сутринта дойдоха семейство руснаци-няма да коментирам каква цена им поискаха за закуската-просто лошо ми стана.Но все пак цената я обявиха коректно ,а руснаците се съгласиха.
Сложих аз отзив във Букинг ,че не препоръчвам хотела и какво виждам днес.Собственичката на хотела/естествено със злобен отговор/ми постнала имената и  част от адреса.
Е ,да ама мен ме познава половината град ,а другата половина познава мъжът ми и не ми е приятно да ми виждат адреса.Защото с двете ми имена няма как да не ме свържат.
Изобщо не отразих факта ,че съм тъпа и от село и не знам как се отваря и затваря врата,но да ми изпишеш двете имена и част от адреса вече ми дойде в повече.
Естествено звъннах на Букинг и им казах за проблема с личните ми данни.Реагираха буквално на секундата.Даже искаха да премахнат изцяло нейният отговор,но аз исках само да махнат моите имена и адрес.Защото по отговора на собственичката бъдещите гости ще си направят изводите.
Мога само да кажа ,че за тези 20 часа тази жена не ни каза  дума и не се усмихна нито веднъж.Усещането беше все едно сме се "натресли" и сме нежелани.А все пак тя е обявила цена и ние сме я  платили.
Е,продължавам да Не препоръчвам хотела.

Последна редакция: чт, 18 авг 2016, 22:18 от renydent

Общи условия

Активация на акаунт