Черен списък на хотелите в България!

  • 376 908
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 29 341
Не знам защитниците на този хотел дали са били негови гости или са просто служители?!?  newsm78

В първия вариант - вероятно не са били гости. В тази случай може да посетят хотела и после да коментират.
Във втория - по-добре да се замислят върху написаното и да се постараят да подобрат услугата си. Иначе няма да им върви бизнесът. Peace

# 886
  • Мнения: 423
На сайта на въпросния хотел е обявено, че е "с лесен достъп". Освен това предлага и паркинг. При това положение може дори и да не ми хрумне, че ще имам проблем с достъпа до хотела. Организаторите не са съобразили, ОК. Но хотелът като е приел резервацията и знае, че гостите му са деца, пътуващи с автобус, толкова ли е било трудно да ги информират предварително, че няма да могат да спрат на входа. По принцип когато има по-специфични условия, както е в случая, хотелът е длъжен да ги упомене изрично и недвусмислено. Няма такова нещо "по подразбиране". По тази логика може да се твърди и че по подрзбиране часът за настаняване не може да е рано сутрин. Въпреки това хотелите са длъжни и обявяват точен час както за настаняване, така и за напускане. В крайна сметка резервацията е за конкретно място и с конкретни условия.

# 887
  • Мнения: 1 142
Темата е за черния списък на бълг. хотели. Радвам се, че има дами, отделили от времето си да споделят впечатления и разочарования. Колкото до поддръжниците на съответния хотел, тук някои са доста активни, което не може да не наведе на мисълта за пряка или косвена връзка с хотела.

# 888
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Само да уточня за Боляри ,че паркинг изобщо няма.Улицата е техният паркинг,и то ако има места.Улицата е мъничка и тясна.За мен най-потресаващо беше ,грубия тон и обидите по мой адрес в букинг,и най вече ,че госпожата беше написала имената ми и голяма част от адреса.Е да ама мен ме познава повече от половината град и това не ми е ок.Писах на букинг и те редактираха поста й.

# 889
  • Мнения: 29 341
Изобщо отношението и хигиената в този хотел е потресаваща. Добре, че бяхме за една вечер, та някак изтърпях.
Сега ме е яд, че не снимах мухлясалия хляб, но тогава така се потресох, че не се сетих изобщо.

# 890
  • Мнения: 6 587
Изобщо отношението и хигиената в този хотел е потресаваща. Добре, че бяхме за една вечер, та някак изтърпях.
Сега ме е яд, че не снимах мухлясалия хляб, но тогава така се потресох, че не се сетих изобщо.

Това вече е покъртително с мухлясалия хляб! Shocked трябваше да поканиш собствениците да похапнат от хляба и докато не си го изядат, да не стават от масата hahaha

# 891
  • Мнения: 2 600
Не знам защитниците на този хотел дали са били негови гости или са просто служители?!?  newsm78


A може би просто не съм казвала достатъчно ясно мнението си из всякакви теми, че с това желание колата, бусът, джипът, танкът да спират до входната врата на съответното заведение вече сериозно се затруднява животът на всички, включително и на пишман шофьорите, които се възмущават, че нямало място за паркиране.
Дори самоводската чаршия е зарината от паркирали автомобили и по нея се кара непрекъснато. Ега ти туристическото място, където трябва първо да гледаш колите, а после забележителностите.

Иначе за храната не съм коментирала, просто защото не се съмнявам, че е била кофти. Аз отсядам в евтини хотели и никъде не съм виждала свястна храна в БГ.

# 892
  • Мнения: 29 341
Синергон, в Търново уличките са тесни и труднодостъпни, факт! Обаче собствениците на този хотел заблуждават хората, пишейки лесен достъп и паркинг. Под паркинг разбирам пространство около или в близост, собственост на хотела, където гостите си паркират автомобилите. Не улицата или обществения платен паркинг. Когато нямаш тези екстри, просто не ги упоменаваш. Или пишеш - Хотелът се намира в старата част на В. Търново, по силно наклонена павирана улица. Познавам чудесно Търново и знаех къде се намира, но има хора, които не го знаят и биват заблудени. Аз се подведох по снимките в сайта им. Но тази грешка няма да се повтори. Има достатъчно добри, чисти и прилични хотелчета за същите, че може би и по-малко пари.


А отношението и хигиената просто нямаха равни.
Спала съм във всякакви хотели. Цената не се определя от чистотата, тя е задължителна. Както и любезния персонал, и желанието да се услужи на гостите.
Оставиха ни през декември с 3-годишно дете без отопление (добре, че не беше супер студено). В банята не можеше да се влезе от студ и влага, камо ли за къпане, еле пък детето.  Crossing Arms Sick

Дано условията са се подобрили от преди 3 г., когато бяхме там. Ако някой ходи, нека сподели.

# 893
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Ами аз бях там миналото лято-е не са се подобрили.Ето обявата в букинг
https://www.booking.com/hotel/bg/boliari.bg.html?aid=397639;labe … =1&#hotelTmpl
Отново стои безплатен паркинг-е такъв няма.И лоби бар няма.Има наистина канапета на втория етаж но там няма бар-една маса и две канапета има.
 sinergon2,когато пише безплатен паркинг ,очаквам да е паркинг към хотела.Иначе трябва да пише че има възможност за паркиране на улицата.В хотела има доста стаи, а на улицата има място за не повече от 2 коли .Уточнявам че не са паркоместа ,които хотела да плаща на общината и да са запазени за хотела.И ,да ,искам като пристигам някъде с колата да има къде да я оставя.Винаги в чужбина наемам кола под наем и паркинг към хотела -е не ми се е случвало да има подобен проблем

# 894
  • Мнения: 29 341
Гледам отзивите и си мисля, че вероятно съм била в някоя паралелна вселена. Стаите същите, хотела същия, ама хората пишат добри отзиви..... newsm78 Странна работа. Сигурно проблемът е в мен.  Whistling Crossing Arms Thinking

# 895
  • Мнения: 2 208
Мисля, че достатъчно време му отделихте на този хотел.  Нека дадем възможност да се включат хората и с други мнения за други хотели Yum

# 896
  • Мнения: 29 341
Ми, те да си се включват, ние какво им пречим?

# 897
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 794
Да споделя негативно мнение за хотел Тара  в град Елена.

# 898
  • Мнения: 19 485
А някакви подробности няма ли? Защо не Ви хареса там?

# 899
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 794
Казахме, че сме семейство с дете, е защо ще му дадат възглавница.В банята липсва място къде да си оставиш шампион, балсам и пр.Душ слушалката пуска вода във всички посоки, но не и на главата ти. Терасата пълна с листа и прахоляк. Входната врата само се заключва, не можеш просто да я затвориш. Дистанционното нямаше батерии. Нощните лампи не  светят, също и в коридора.Все пак според мен това са нормални неща, които трябва да са на ниво.

Общи условия

Активация на акаунт