Черен списък на хотелите в България!

  • 376 844
  • 1 807
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 964
Нищо чудно, след като БАН се готвят да махат пълния член, защото вече не се употребявал и краткият се превърнал в норма, което е смешно като довод.

# 931
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
 newsm78 Правописът ли е най-важен в случая? Може да е написано така в бързината.
По-скоро е страшно другото, което е написал/а съфорумката/съфорумецът.  Sad

# 932
  • Мнения: 19 482
Е то понеже все така си казваме, та така си и караме.... Иначе съм съгласна, че не е по темата. Споделеното за хотела е ужасно, ако може да се нарече хотел това. Както вече писах, печалбари има във всички ценови категории на хотелско/квартирно настаняване, както и свестни хора и добри професионалисти.

# 933
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 791
То и на мен в бързината ми се случва да пусна някоя глупост ама после си го радактирам.Такива грешки са очевадни.

# 934
  • Мнения: 952
newsm78 Правописът ли е най-важен в случая? Може да е написано така в бързината.
По-скоро е страшно другото, което е написал/а съфорумката/съфорумецът.  Sad
А те някои, не вникват в нещата и кошмарите, които се споделят и са преживели хората. .по-важното е да открият правописни грешки Sad

# 935
  • Мнения: 19 482
Ми то понякога поради такъв "правопис" не може да разбереш каква е идеята на поста, за да вникнеш в него, та не подминавайте с лека ръка такива грешчици. Например като видях написано "бой" откъде да зная, че става дума за бои, не за пердах.

# 936
  • Мнения: 29 324
Принципно не влизам в спорове за правопис, но ми се вижда редно, човек първо да погледне в своята градина, после да търси кусура в другите.  Peace

# 937
  • Мнения: 6 529
Хотел "Хелвеция" Слънчев бряг

# 938
  • София
  • Мнения: 3 611
В интерес на истината, когато постът е написан неграмотно, трудно мога да му се доверя.

# 939
  • Мнения: 6 298
Хотел "Хелвеция" Слънчев бряг
И какво точно за него? Дайте повече подробности, защо според Вас е за този списък! Какъв е смисълът да напишете име на някакъв хотел?!

# 940
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
В интерес на истината, когато постът е написан неграмотно, трудно мога да му се доверя.
Не бива да се омаловажават и игнорират оплакванията и фактите, само заради правописа, мисля аз.

# 941
  • Мнения: 6 529
Като 4 звезден хотел описан в сайта на Групово, не знам дали може да му се даде и една звезда.
В студените дни и вечер топла вода няма, без мини бар в стаите, няма интернет, ресторантът е импровизирана столова, храната е еднообразна само от полуфабрикати, които се дават лично от "персонала", кафето сутрин свършва и не се прави ново, десертът винаги е диня. Гостите си отсервират сами. Масите са с покривки тип мушама и не се чистят, а лепнат ужасно. Не се почистват стаите, не се сменят кърпи, тоалетната хартия си я купуваме сами, защото на рецепцията, която по принцип е 24 часова, няма никой. Сифоните не функционират, душ кабината се пълни с вода, която не се оттича, а прелива в банята. Телефон няма, телевизорът е от малките, а не както е описано в офертата с плосък екран. Басейнът не се чисти и е без препарати. Персоналът е недружелюбен. Това са част от недостатъците, които дразнят. Определено няма да повторя!

# 942
  • Мнения: 1 081
Отврат!

# 943
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Да, гледам и в букинг този Хелвеция, още от 2015 са описани тези неща.Рейтинг 6 и малко..ужас.
Добре де , като пише минибар, плосък тв и т.н., а реално не е така, не може ли да се сезира КЗПи да се.търси компенсация от сайта?
Мен ако ми се случи подобно нещо, ще ги разпарчатосам отвсякъде!

# 944
  • Мнения: 4 306
Може би не само КЗП? Има изискване за категоризацията. Само, че не  зная към кого да се отправи такова оплакване.

Общи условия

Активация на акаунт