ЮЛСКА мама Ива октомврийско бебе има! (тема 133)

  • 23 828
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 1 104
Аз взех на Диана такива пантофи: http://www.velis-leather.com/catalog.php?cid=2 Много са топлички, не се хлъзгат и не запарват изобщо. Тя много се харесва с тях, като ги обух и каза: Айййййййй Simple Smile Струват към 15-16лв.

# 676
  • Мнения: 3
Ели ходи с тези пантофки на ясла и съм много доволна
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2566

Ива,нещо подобно ли си взела
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/7611
Защото аз се чудих за вкъщи дали ще са удобни

Ние май пак се разболяваме  Tired, излязоха и горните кучешки зъби и тъкмо се зарадвах , че този път се разминахме само с три дневна температура и ето я днес бистри едни леки сополки, дано до утре да ги няма и да е било от влизането от студено на топло

# 677
  • Мнения: 142
Тони барабони, страшно ми харесаха тия пантофки. Струва ми се че не запарват и са меки и топли. Ще ги потърся.
Ива, нашата педиатърка ни показа как да му дърпаме леко кожичката назад по време на баня. Започнахме като беше на един месец. Сега половината е забелено, смятам че засега е добре, въпреки че педито малко ни натиска да го забелим докрай. Искаше да ни даде направление за 7мо ДКЦ, понеже има бактерии в урината и предполагат че това може да ги задържа. Аз обаче не смятам да го подлагаме на това в момента.

# 678
  • София
  • Мнения: 1 946
Мислите ли да си правим сф коледна среща с бебета? Питам, защото обмисляме по-рано да идем при майка ми за Коледа, но пък и не искам да пропускам такова събитие. Снимките и спомените от миналата в МОЛ'а са ми много скъпи.  Blush

# 679
  • Мнения: 6 918
Аз хич не съм ги мислила тези пантофи и й поръчах от Некст Laughing Даже два чифта и едните са дебели, заешки Laughing
Иначе сега ходи с чорапки, кои с гумички, кои без, но вече като ходи по-стабилно не е голям проблем.

И понеже отдавна не съм писала ние сме на оздравяване вече. Кашляме по-малко, а Лили май въобще, поне две вечери вече не кашля, а през деня се случва по няколко пъти, но май е от задавяне. А да, след трите безсънни нощи все пак реши да се върне към режим на игра през деня Mr. Green

Не я бях снимала от цяла вечност, сигурно и вие вече сте й забравили физиономията, така че да си я припомните малко ако ви е залипсвала - 1, 2, 3, 4, 5, 6

# 680
  • Мнения: 4 371
Сакси, обмисляме. И мамешка без деца.
За бебешката се чудех дали да не си наемем някой детски клуб, но не трябва да се закъснява, защото са точно два часа, а режимите на всички май са различни, Анна спи преди обяд примерно, твоята след, други спят по обяд баш Crazy
Пишейки поста ми хрумна, че може да се съберем и у нас горе, ще си поръчаме две три огромни пици, сокчета нещо и торта, че без сладко вирее ли се Laughing Хайде предлагайте дата(дали нова тема да не направим, да не занимаваме всички тук?).

# 681
  • Мнения: 175
Ива,нещо подобно ли си взела
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/7611
Защото аз се чудих за вкъщи дали ще са удобни
Подобни са, при нас гумата е само отдолу. Мекичка е и не пречи.
Това е снимка на Ели с тях.
И да не пренебрегна Алекс, пускам негова снимка  Simple Smile Снощи се опитах да им направя фотосесия, но Ели каза НЕ! Любимата думичка  Laughing

Aelia, мерси! Тези дни педиатърката трябва да дойде да го прегледа и да ми покаже. Аз вчера се опитвах да започна, но не бях много сигурна как и спрях, за да не го повредя нещо.
Бухти, голяма красавица  Heart Eyes

# 682
  • Мнения: 2 171
Ива, много са ти сладки дечицата Peace. Алекс е абсолютен бонбон Heart Eyes. Добре че изкоментира на Бухти красавицата, че бях пропуснала снимките й Blush

Дуци, идеята ти много ми допада  Simple Smile

# 683
  • Мнения: 682
Иве, много са ти сладки дечицата!
Бухти, радвам се, че сте по-добре вече. Лили много е пораснала и става все по-красива!
Дуци, и мен ме кефи идеята ти Grinning!

# 684
  • Мнения: 69
Добро утро и от мен!
Благодаря ви за честитките! Ние ден след годишнината така се скарахме, все едно го бяхме насъбирали цели 9 години.  Rolling Eyes Та ми се скофти ужасно и още същата вечер се предодах и аз се разболях. Много по-леко от другите удома - без темп и кашлица, само с хрема се разминах. Днес вече се чувствам много по-добре. Голяма е връзката между соматичните болести и психическото състояние. Напоследък все повече я виждам.

Честото кърмене е налице и при нас. Мисля, че кътниците са причината. Боян също не яде много, но тъй като суче, не се притеснявам. Не ми тежи да го кърмя изобщо. Явно съм в такъв момент.
Снощи направихме на Сами нова прическа. Сутринта толкова се гласи, че баща му щеше да закъснее за работа.  Отиде на "лов за мацки".  Joy

Темата за забелването също циркулира през определен период и аз пак да си кажа, че никога не съм забелвала пишлето на Сами. Той сам извършва тази манипулация на части, докато се къпе. Това от 3-4 години. Смятам, че като започне да се "заиграва", кардинално ще си реши проблема.  hahaha hahaha hahaha И Боян не пипам. Само мия.

Кураж и търпение на бременните мами.  Hug

# 685
  • Мнения: 479
Донке, не се слагай караниците на сърце, те са здравословни понякога  Hug

Иве, имаш прекрасни дечица  Heart Eyes

Лили много е пораснала  Grinning

Сега оставих Катето на бабин дом. Посвикна, търси баба си и й се радва  Simple Smile До тук добре, ама и мен не ме пуска  Crazy Затова се измъквам тихомълком, като се зализа, за което малко ме е срам  Blush Защото усети ли, че се измъквам и почва да плаче. Иначе понякога се оглеждала да ме види, като изчезна, но без повече реакции. Мисля да поизчакам още малко да свикне и да се пробвам да й казвам "чао", както като я слагам да спи.

И двете сме сополиви. Тя повече ме притеснява, разбира се, ама си викам "това да е"  Wink

# 686
  • Мнения: 219
Доне, дано ви отмине този период на свади! Hug

А Сами пак яде като новородено в 1-2 часа през нощта. Вашите деца сучат ли нощем?

У дома ходи с онези бебешките пантофи от естествена бяла кожа. В София ги видях тези, които Ра споменава, но ми се сториха много топли отвътре, с много вълна. А такива термочорапки с кожа отдолу съм гледала, но малки не намерих. Сами е с малко ходило. Изглеждат доста удобни. Точно до щанда с кожените изделия имаше щанд само с пантофки - български и разнообразни.

# 687
  • Мнения: 142
Иве, ама ангажирай таткото. Аз там не пипам, да не повредя нещо. И педиатърката така му каза от началото - това е работа на бащата, та той изпълнява Wink Както не бихме ангажирали татковците да обясняват на момиченцата за цикъла, така с разни забелвания да се оправят те помежду си. :crazy Много са ти сладки децата! Heart Eyes
Бухти, голям бонбон е Лили. Heart Eyes Много й е пораснала косата, а и с това палтенце е страхотна.

# 688
  • Мнения: 324
Който иска да не чете, че е тъжно

Пролетта като бяхме в Молдова така и не остана време да се видим с бащата на мъжа ми – с истинския, защото свекърва ми е омъжена повторно и с втория ѝ мъж се запознах(все пак по стечение на обстоятелствата нося неговата фамилия). Тогава, като че ли и мъжа ми не държеше особено да ме запознае с баща си. Аз, обаче, като преминала през същата житейска ситуация – отричане на баща ми(сега сме си в страхотни отношения с него, за щастие) реших, че не може така и започнах да го убеждавам следващия път като отидем в Молдова да се видим с баща му. Говорех му, че дори и той да няма желание да се вижда с баща си, да не извършва грях като не даде възможността на един дядо поне да се запознае с внучето си. Склони, мисията беше изпълнена, следващото посещение беше планувано за следващата пролет.
Е, още не е дошла пролетта, но ние отиваме да се запознаем със свекър ми..... на погребението му  cry
Боже, не съм си представяла, че е възможно да боли толкова от загубата на реално непознат човек.

Извинявам се, че ви занимавам с това, но ви чувствам толкова близки и толкова подкрепа съм получавала от вас в трудни за мен моменти.
Извинявам се, ако съм ви разстроила.

Иска ми се  просто тази черна серия най-после да приключи Tired

Отивам да приготвям багаж

Последна редакция: вт, 17 ное 2009, 11:46 от fio

# 689
  • Мнения: 222
fio  Tired spoko много съжалявам, не знам дори какво да кажа.....

Общи условия

Активация на акаунт