ЮЛСКА мама Ива октомврийско бебе има! (тема 133)

  • 23 813
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 219
Фио, наистина е много тъжно, нелепо...Най-трудно ми се вижда да се разделиш с човек без да си могъл да му кажеш всичко, което си искал. Съжалявам, а мъжът ти как го прие? Cry

# 691
  • Мнения: 2 747
 Фио, моите съболезнования. Sad

 Дени , вярвай ми по- трудно е когато казваш нещата и знаеш, че ги казваш за последно  Cry

 Бухти, Лили е страхотна  Flutter

# 692
  • София
  • Мнения: 1 946
Фио, много съжалявам за случилото се.

Мами от СФ, пуснах тема за коледна среща и копирах дуциния пост.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=447030.msg13153349#msg13153349

# 693
  • Мнения: 925
Fio, съболезнования и от мен!  Hug
Ива, Бухти, страхотни дечица! Никола много хареса Лили и няколко пъти разглеждахме снимките й  Laughing Heart Eyes
Днес съм по-добре....май. Бяхме дълго време в парка на площадката, катерих се с Никола по пързалките и явно раздвижването ми се отрази благотворно.

Честит имен ден на Мати на патерица, вчера го пропуснах  Rolling Eyes Blush

# 694
  • Мнения: 4 371
Фио, съболезнования Hug

Днес момичето, на което съм кума, ми звънна да ми каже, че е бременна Heart Eyes Сакси, гледам, че скоро ще се тестваш, успех ти пожелавам Simple Smile

# 695
  • Мнения: 2 171
Фио, и от мен съболезнования Hug. Опитай се да не се разстройваш толкова много. Не знам каква точно е ситуацията, но щом съпругът ти е с фамилията на втория си баща, предполагам че е имал основателни причини да не го търси. Знам, че за умрял или добро или нищо, но не бива да се обвинявате за чужди грехове Peace

# 696
  • София
  • Мнения: 2 897
Фио, моите съболезнования  Sad

Момичета, в Метро има намаление на Либеро гащи.Голям пакет 20.99лв
Аз си взех от 10-14кг , 42бр. И по големия р-р бяха намалени, други не знам Rolling Eyes

Ако някой го интересува Hug

# 697
  • Мнения: 6 390
Фио
 Hug
и от мен  нещо не много весело...
В събота си купихме две малки зайчета, едното още като си го донесохме в къщи установихме че е с разтройство, не си играеше, само се криеше... не ядеше, не пиеше...вчера го заведохме е на доктор, биха му инжекция и даде някаква прахчета да му давам няколко дена...но явно е било късно...
Днес Еммата  ме вика да видя как черното зайче лежи заспало...  Tired
после имаше един рев... егати...а само три дена го имаме  Tired
сега се чудя утре да ходя ли да купувам ново, или да изчакам ден два да видиме и това да не е нещо болно...

# 698
  • Мнения: 17
Ooox,Eли Hug-те децата явно се привързват много бързо към животинчетата.
Спомням си като взехме на Мерил първото зайче, тя беше 9-10 годишна.Бяха минали няколко часа откак го донесоха в къщи  и то и избяга от ръцете и и право на балкона-на 5 ти етаж-оглеждаме се няма го.Тя така се разрева,мислейки че е паднало долу-ужас.А то се скрило зад една голяма саксия.После беше голям рев и като порасна много и отидохме да го сменим  за по-малко.

# 699
  • Мнения: 219
Ели, а дали не са ви го продали болно?

# 700
  • Мнения: 3
Фио, разбирам те защото и при нас положението беше същото, дядо и почина когато бях бременна в началото, а баба и когато беше на 4 месеца, така че нито тя нито аз сме ги виждали  Sad
Ели, наистина е по-добре да изчакате да видите дали и другото не е болно  Confused

# 701
  • Мнения: 690
Фио, много съжалявам.

Тази тема май ще е най-бавно свършващата тема до сега. От цели 17 дни е и има още живот в нея Simple Smile

Аз не смея да похваля Мими, че направо не мога да повярвам на късмета, който имахме с нея. Ния чак вечер не иска да идва при мен  hahaha Мими много й пее и Ния е научила танца с 'миенето на ръце и лице' Simple Smile Научила се е да пее "Нани, нани, нани" и дали от тази песничка, но се нарича "Нани" като я питаш как се казва. Много интересна е станала и е като гъба - всичко попива. Казва "абе аде" = 'абе хайде'.

Следващата седмица предстои пак една командировка, но поне измислих начин да не оставам на партито вечерта. За щастие ще е в Хисаря и ще мога да отида да нощувам в Пловдив жз.

И какво друго...все така не успявам да намирам време за почистване. А и много демотивиращо ми действа като видя, че след 10мин максимум вече няма и следа от разтребването.

Пак щях да забравя - страхотни снимки! Лилито една голяма ми се стори. Може и от прическата да е Simple Smile

# 702
  • Варна
  • Мнения: 152
Силве, моите съболезнования Sad Сега трябва да си много силна и да си опора на мъжа ти. Така, че се стегни, преглътни сълзите и напред. Знам колко ти е тежко. И ние бяхме в подобна ситуация преди две години, даже не искам да си спомням.

# 703
  • Мнения: 479
Фио, много жалко Hug

Ели, неприятна работа. Дано другото е добре и му се радвате дълго!

Джоли, радвам се за вас  Hug Съвсем друго е, като имаш спокойствието, че детето ти е в добри ръце  Simple Smile

Вчера дружно разбрахме какво е да растат кътници  Tired Накрая и двамата заспахме, а Катето не!

# 704
  • Мнения: 782
Белинда, жива и здрава да си /както казват бабите/   bouquet  bouquet  bouquet Благодаря, че сподели преди време за свалянето на температура във вода  Hug Бобо ми вдигна 41 градуса и в комбинация с повръщане и разстройство, нямаше опция за даване на лекарства, оцета също не помогна  Confused ако не бях прочела написаното от теб щяхме бързо да стигнем до Пирогов.

Поздрави на останалите, не съм чела назад  Peace

Общи условия

Активация на акаунт