Препоръчайте бар в София

  • 6 908
  • 28
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 715
Не съм ходила на такова чудо от около 3 години Embarassed
Та, моля спешно да пошушнете къде (най-добре по центъра) може да се пийне нещо, да има хубава музика (не чалга или техно Naughty), да може да се танцува и все пак да не е дискотечна лудница.
Вие сте Hug

# 1
  • Мнения: 3 268
Тифани е това,което търсиш.http://www.disco.bg/designs/classic2_bg.php?id=341

# 2
  • София
  • Мнения: 3 406
И аз подкрепам за Тифани.
Претърпя Ренесанс.
Може и в Блек лейбъл.
Но аз на нито едно от двете не танцувам, изобщо предпочитам ги за приказки, напитки и ненатраплива музика.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 715
Мерси  bouquet Изглежда добре Peace А работно време? И понеделник е отворено, нали? Че някои дискотеки днес май почиват newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 3 406
А, през седмицата е само бар, няма предпоставки за танци.
А петък и събота калабалъка е до към 1 часа.
После основната маса се оттегля посока Син Сити или пиано-баровете.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 715
A Sinatra? Ходила съм там отдавна. Сега как е?

# 6
  • Мнения: 3 898
Не мога да се въздържа да не поцъкам малко. Брей, какви местенца имало в София. Разгледах снимките на това "Тифани". Знам си аз, че е хубавО град.  Laughing

Само дето се втилясвате с тия задръствания. Е, има ги, ама и местенца уютни си имате. Wink. Разбира се няма предвид последно споменаваното по друг повод тук Син Сити. За него знам, че е чалгаджийница.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 406
Ами, за мен е зле.
Както си го помниш преди 5 години, така ще го намериш и сега.
В Изток пиано бара също е много зле. От старите имам предвид.
Всъщност пиано-бар ли предпочиташ?

# 8
  • Мнения: 274
За пиано бар - Камино в Петък и Събота.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 406
За диско- Брилянтин.

# 10
  • Мнения: 1 008
Брилянтин не ми харесва,защото
е много тясно.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 715
Благодаря ви много Hug. Тифани беше супер. Може би като музика латино примерно по би ми допаднало Mr. Green Ще пробвам петък или събота как е Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 268
Хайде стига пита,ами отивай и да разкажеш после Grinning Собственичката ми е приятелка,ако не си доволна,ще й направя забележка.

# 13
# 14
  • София
  • Мнения: 1 715
Хайде стига пита,ами отивай и да разкажеш после Grinning Собственичката ми е приятелка,ако не си доволна,ще й направя забележка.
Mr. Green Виж ми предния пост Hug Много ми хареса и ще повторя Peace Сервитьорката беше много мила, пиенето беше ок, обстановката е прекрасна. Само музиката ми беше малко в повече "бумтяща" (не песни, а еднообразен ритъм; нямам предвид силна Peace), но при всички случаи по-добре от чалга. Не беше неприятна обаче. И не е тясно.
Пак благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт