ПЛЕВЕН - 121

  • 25 787
  • 752
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 308
И майка,която краде време за себе си с баници Бела Simple Smile
Аз позвам сочно пиле и скоро един фикс за риба и бульони понякога.

# 706
  • Мнения: 2 556
На Белата ми е ужасна тази реклама. Все едно майката няма друг шанс за купон, освен да пъхне замразена баница във фурната.

# 707
  • Мнения: 1 955
Тесс, какъв купон? Не виждаш ли, че тя майката горканка за единия фризьор го прави, шансове за купон никакви няма  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 5 308
Е,тя като си барне прическата се предполага ,че ще запразни после някъде Simple Smile

# 709
  • Мнения: 2 556
Ще запразни вкъщи, че откъде време за друго излизане  #Silly Само Белла й дава шанс за измъкване. Имаше един лаф навремето - с бутер тесто Бела - винаги дебела.  Mr. Green

# 710
  • София
  • Мнения: 9 898
Хо хо
Без бутер тесто Белла Валя си е все дебела
Ама и дебела ,пак си е оплела
плитки на косата,щото знай ли кака
де ще напраИ белята.
Че мъжете странни
харесват и дебелани!

Ударила ме е музата.Това е щото не водя децата на училище  и цял ден се офлянквам.

# 711
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Валенце,  Joy май ти си скритата лимонка. Довечера и аз ще му ударя едни номинации.

# 712
  • Мнения: 5 026
Дикси, кво купи на Митачко? Аз се чудя дали да не отида, но не знам какво търся, всъщност  Rolling Eyes Ей така, да не би да пропусна нещо.

Валенце, отличничка си ти  Peace

Които сте на парно - имате ли?

# 713
  • Мнения: 2 901
Валенце, ти се пробвай с гоблена, пък аз ще ти обясня някои тънкости. Пък после може и стихотворение да ми посветиш!  Wink

# 714
  • Мнения: 2 070
От вчера сутринта нещо го спряха парното, има де, но адски слабо, леко хладно си ми е

Яна се напика, беше заспала без да се изпикае - съвсем го докара на бебе, а Ели още спи. На обед и начесах крастата и и позволих да изпие 20-30 грама поизветряла бира.

# 715
  • Мнения: 544
У нас вчера и днес през деня няма парно, но през нощта имаше.

# 716
  • Мнения: 2 141
Със закъснени да честитя рождените и имените дни.  Вчера се оказа че и аз си имам 2ма именици.

Тук гледам веселбата тече с пълна пара  Simple Smile Аз номинации едва ли ще спретна, щото нямам достатъчно чувство за хумор, но Нади и Косет о ги признах с тортите за рождените дни. А и се сещам за една на Дикси, която ме вдъхнови да разпоря една футболна топка за да докарам както трябва петоъгълниците и шестоъгълниците  Simple Smile Нади, езерцето е страхотно, трябва да организираш една презентация.

Днес посетих и аз Диксиния татко. От 13 години си нося кърма в гърдите. Не стига че кърмих около месец, ами и запаси съм си трупала  Simple Smile
Пристигна ми кухнята от Тойса, нямам търпение Натали да си легне за да я отворя Simple Smile

# 717
  • Мнения: 22 520
Silvipl, би ли показала коя кухня си поръчала, понеже и аз ще поръчвам от майтойс. ) И да кажеш дали си доволна после. ))))

А за таткото на Дикси, аз за втори път я питам за координати и така и не стигам до там. ) много несериозно.

# 718
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
........ а Ели още спи. На обед и начесах крастата и и позволих да изпие 20-30 грама поизветряла бира.
Joy Joy Joy

  bouquetЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВАЛЯ!!!  bouquet

# 719
  • Мнения: 2 070
Силви, не знаех, че това е възможно, хихи
Какво се прави в случая - пиеш нещо, за да се абсорбира ли какво ли?  newsm78
Може ли да е опасно?

Общи условия

Активация на акаунт