ПЛЕВЕН - 121

  • 25 781
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 139
http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=5592  Мира, тази е кухнята , но в сайта не я намирам вече. Но гледам че има подобни. Като я отворя след час два ще дам отзиви и снимки.
Деси, утре със сигурност  като излязат резултатите ще се види какво ще се прави, но май нищо.

# 721
  • Мнения: 4 390
Честит рожден ден на Валя! Да ви е жива, здрава и щастлива девойчицата, Тони!  bouquet

Относно кърмата... четох преди време за една жена от форума, която е спряла да кърми преди 2 години, но все още когато стисне, пръска по 10 струи на два метра. Crazy

Силви, днес те видях до Театъра, говореше по ГСМ-а и бързаше. Simple Smile

# 722
  • Мнения: 262
Честит рожден ден на Валя! Да е здрава и игрива!

Гледам, за раждане сте си говорили, за гледане на деца. Но няма да се намесвам, че да не повдигам болни въпроси, така и така бурята е ошумяла.

Валенце, много ти е поетично.

# 723
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Честит рожден ден на Валя на Тони!
Пожелавам и много здраве и щастливо детство.

# 724
  • Мнения: 2 111
Честит рожден ден на Валя!Весело и безгрижно детство!

# 725
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит рожден ден на адашката!
Тони, весел празник и от мен. Рожденичката сигурно вече спи.
Heart Eyes

# 726
  • Мнения: 506
 newsm59 на Валя на Тони!

# 727
  • Мнения: 2 139
Отворих я, сглобих я ,и сега трябва да намеря къде да я прибера, защото няма как да се събере в кашона  Simple Smile По хубава е от всички кухни на тази цена които съм виждала на живо.

http://silvipl.snimka.bg/family/2009.332553.15855735
Голямо писане днес от мен.

# 728
  • Мнения: 2 556
Силви, откъде е кухничката? Пропуснала съм да прочета, много е сладка наистина

# 729
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Много е хубава кухнята, дори и телефон има. Grinning
Пропуснах да похваля Нади за перфектната торта. А жабата е като истинска. newsm10

# 730
  • Мнения: 14
Аз се чудя защо суетата на номинациите не тресе ДеЩо и го бие на скромност, пък тя била в категория "Общество" на сайта http://www.plevenlive.com/ между Д-р Владимир Андреев, Върбан Мончев, проф. д-р Григор Горчев... Ах тиии! А иначе се правиш на непричьом и скромна и отегчена девица  hahaha Joy

# 731
  • Мнения: 5 026
Тази Десислава нашата Десислава ли е?  Rolling Eyes да си признава бързо.

Ние се завърнахме сега от Метро. Бужака също е "оборудван" с подаръци за Коледа, доволна съм много.

# 732
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
В МЕТРО има ли оживление на щандовете за играчки?
Сигурно за нашата Десислава става въпрос в сайта. Ако е тя, да я подкрепим задружно. Peace

# 733
  • Мнения: 5 026
Не, бяхме само ние двамата, но отидохме в 8,15 някъде. Няма други шантави, хората ракия пият по това време.

# 734
  • Мнения: 14
Цитат
Десислава Бетова е активен гражданин, майка на две деца, която участва винаги, когато може в обществени дебати, взима отношение относно решения на общинската администрация, свързани с проблеми на майките, децата, проблеми около майчинството, местата за игра на децата, проблеми свързани с детските градини и ясли. Десислава Бетова активно съдейства за привеждането на детските площадки в Плевен във вид, безопасен за игра, както и за откриването на нови детски кътове в града. Тя зае основна позиция и защити интересите на родителите, след като намерението на общинския съвет бе да увеличи таксите за детски градини и ясли. Благодарение на присъствието на няколко плевенски майки на сесия на Общинския съвет, съветниците се вслушаха в техните аргументи и не вдигнаха многократно таксата, която щеше да удари непосилно бюджета на семействата в града.

Да гласуваме, ама да ни мотивира с по малка ракия.

Общи условия

Активация на акаунт