ПЛЕВЕН - 121

  • 25 778
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 22 480
Ще гласуваме, как иначе....)
Ама защо така забутано това нещо, ако не рови човек, не би го открил.

Гласувах вече. )

# 736
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Да гласуваме, ама да ни мотивира с по малка ракия.
Молко ли е, че  "Тя зае основна позиция и защити интересите на родителите, след като намерението на общинския съвет бе да увеличи таксите за детски градини и ясли. Благодарение на присъствието на няколко плевенски майки на сесия на Общинския съвет, съветниците се вслушаха в техните аргументи и не вдигнаха многократно таксата, която щеше да удари непосилно бюджета на семействата в града." ?
Трябваше и теб да изпратим. Но не помня тогава дали си бил в нашите редици.

# 737
  • Мнения: 3
Някой знае ли нещо за това,че щели да преглеждат децата преди да  влязат в детските градини и нямало да пускат родителите вътре.

# 738
  • Мнения: 2 070
Аз мислех да ви кажа за номинацията, но още не съм се свързала с Драго, искам да го накарам да си смени формулировките, с половината неща не съм съгласна как са представени, освен това го помолих да не ме представя като член на организация, там пише Асоциация, а такава няма - изобщо - не е съвсем добре написано като текст
Отделно на въпросната сесия на Общинския съвет бяхме заедно с Грета, не съм била сама и само мълчахме  hahaha
Отделно тия номинации са ми малко изсмукани и може би в отделните категории трябваше да има подкатегории - не може да номинираш някаква майка наравно със световен шампион по бокс, което е някак по-значимо като усилия и принос, а пък това, за което Горчев е номиниран - за неща, които са от 2008ма според мен, а не от 2009та - поне за тях пишехме в Посредник през 2008ма
Ами Румен Петков? Голям смях  Joy
ама - на такъв град - такава събитийност
 За Ваня Делийска - 25 години Звъника съм съгласна, също и за други куртурни събития, ама шефа на авис Медика що е номиниран? Според мен щото е спонсор!

Но ако намирате за важно да ме подкрепите - благодаря! Ще ида на коктейла на 11, ще трябва да се облека официално, ама ще взема и Грета с мен пък!

Децета си ги преглеждат - придружени от родителите в кабинета на медицинската сестра - гледат им гърлата, ако има нещо притеснително - ги отпращат с родителите по живо по здраво - поне в нашата градина

# 739
  • Мнения: 3
ок значи е вярно,но чвно не навсякъде,добра мярка все пак Simple Smile

# 740
  • Мнения: 4 390
Деси, веднага гласувах за теб! Heart Eyes
Заслужаваш приза, бори се неуморно!  bouquet

Добре, че сте вие Hug, та да се подсетя за прИмоцията в Метро на детските играчки.
С нетърпение чакам Вили да си дойде, че да ида да натъпча колата с дарове и аз. Sunglasses

Днес хубав ден беше, пак се мотах по центъра има-няма 3 часа, как пък никого от вас не срещнах... И в малкия музей се отбих дори с надежда, но уви.
Утре ще е топло, но пък дъждовно, ще кибичим по къщите някои.

Силви, много хубава кухня ще има малката домакиня. Grinning




# 741
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Деси и аз ще те подкрепя.
Днес в нашата група имаше 2 деца-Марио и едно момиченце. Даже на разходка са ги водили. Мед. сестра с едно фенерче им гледа сутрин гърлата. След като снощи бяхме на преглед при Недкова и жената каза,че Марио е много добре,сутрента сестрата ме застреля като му видя гърлото-имал ангина,защото на едната сливица виждала бяла точка. Е,даде му чаша с вода и точката изчезна. Grinning

# 742
  • Мнения: 3
хах ако сестрите са от този ранг и лекуват с чаша вода направо доценти да ги направят

# 743
  • Мнения: 5 026
Поздравления, Деси! Гласувах, т.е чакам да потвърдя от мейла  Peace

# 744
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Не, ами просто  от сутришното мляко, с което му давам лекарството за алергия му е останало по гърлото, а тя го взе за налеп.

# 745
  • Мнения: 182
Здравейте
Да питам знаете ли къде има магазини за платове ? Вчера обикалях и ни един не намерих Confused

# 746
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
И аз дадох глас за Деси . Обаче в категорията политика направо ме разбиха с номинирани. жалко,че не можеше да се пропусне.

# 747
  • Мнения: 87
Здравейте
Да питам знаете ли къде има магазини за платове ? Вчера обикалях и ни един не намерих Confused
Има два срещу Билла до пазара. Има в Рума до пазара. Има един срещу следствието до есграон и на същите собственици има един под бившето кино Възраждане, но този така и аз не го намерих къде е, обаче знам че Дикси го знае. Laughing Laughing Laughing

# 748
  • Мнения: 1 954
Кино "Възраждане"  Joy Номадкоууу, разсмя ме Laughing Ти ако това кино си търсила, разбирам защо не си намерила магазина  Mr. Green
Магазинът е Петра - под кино Освобождение.

Подкрепих Деси. То днес бил последният ден, в който може да се гласува  Confused И защо не се виждат временни резултати?

Силви, кухнята наистина е много хубава, и пиле във фурната, хлебче, зареден хладилник......ех, как искам да си имам момиченце  Laughing

Див, промоцията на играчки е само в понеделник - вчера и следващия.

# 749
  • Мнения: 5 026
Кино "Възраждане"  Joy Номадкоууу, разсмя ме Laughing Ти ако това кино си търсила, разбирам защо не си намерила магазина  Mr. Green
Магазинът е Петра - под кино Освобождение.
Има още една Петра и може жи тя е до бившето Кино "Възраждане" - отстрани на бившата Алиса , на реда на Монако. едно време имаше там някакво кино.

Обаче в категорията политика направо ме разбиха с номинирани. жалко,че не можеше да се пропусне.
И аз пробвах, но ме върна.

Айде, ръц в новата тема!

Последна редакция: вт, 10 ное 2009, 09:54 от Atrakcia

Общи условия

Активация на акаунт