Кой е филмът? 4

  • 20 292
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Далече
  • Мнения: 438
Нека някой друг да задава, че отскоро следя темата и не искам да се повтарям, а и не съм гледала филма познах го по книгата Blush

# 46
  • Варна
  • Мнения: 17 995
И аз отскоро я следя, според мен няма значение дали филмът се повтаря, ако е обяснен по различен начин. Peace

# 47
  • Мнения: 2 255
Хайде не се дърпай, влей свежа кръв малко...и да се повтори филм, бива...тук сме стари лелки, не помним какво сме се питали назад... Laughing

# 48
  • Далече
  • Мнения: 438
Абе стари лелки ама като ви чета как детайлно описвате и помните филмите , които сте гледали
не ми изглеждате като да не помните Simple Smile.
Ще ми трябва време да измисля филм , ако някой има готов да задава , ако не ще се опитам аз след няколко часа Simple Smile

# 49
  • Далече
  • Мнения: 438
Ето загадка, но не съм добра в описанията Simple Smile

  • Филмът е за две сестри, които не са се виждали от много години. По -голямата идва да живее при по - малката за известно време.
  • Мъжът на по - малката сестра не е много съгласен по - голямата да живее с тях. Има известни притеснения за двете им деца
  • Друг жокер - Филмът е френски

Последна редакция: ср, 04 ное 2009, 21:26 от Alica

# 50
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
,,Обичах те нежно" или поне с такъв превод го помня.
http://www.imdb.com/title/tt1068649/

# 51
  • Далече
  • Мнения: 438
Да Джеронимо ти си Simple Smile

# 52
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Най -накрая ееей Simple Smile
А сега да видим и как ще се опетлая Simple Smile
Тя става от леглото преди  мъжът ,събужда го и му казва да си тръгва.Отива до прозореца гола  и се заглежда навън,с поза на отегчение ,тъга ,и още нещо...

И един фургон в пустошта...

# 53
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 765
The Burning Plain

# 54
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Той е Laughing
Извинете за забавянето  bouquet

# 55
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 765
Младо момиче преследва мечтата си. Пътя й е осеян с много премеждия, един любовен триъгълник, предателства и много много танци...

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 337
Сетих се за филма.Не му знам името.Сега го търся.Може ли да питам нещо ,свързано със с южета,за да разбера дали е същия Rolling Eyes не искам да развалям правилата Rolling Eyes

ББ: Тя се влюбва в момчето(руснак май беше),което е мн добър балетист.Спят една ве4ер ,но на следващия ден той се държи все едно нищо не е станало.Има и друго мом4е,пак балетист ,което беше влюбен в нея.Накрая на филм изнасят страхотно представление модерен балет..

# 57
  • До морето
  • Мнения: 7 112
супер яка теми4ка
мога ли да се присъединя към вас?

П.С.момичета може ли един прост въпрос - Как да пиша с бели букви?

# 58
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 765
Маймунка, да това е по сюжет Mr. Green
Бели букви се пишат като на мястото на който и да е цвят [color= blue] [/color] на това в скобите напишеш white

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 337
E,как им помните имената.Ся ше падне търсене Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт