Кой е филмът? 4

  • 20 301
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 830
Честито, ти си Mr. Green
Ми понякога помним, понякога главния герой помага да намерим филма Mr. Green

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 337
Война е.Млада жена е разделена със семейството си и е за кратко в затвора.Щом излиза се влюбва в германски офицер....и се женят,раздяла Peace

# 63
  • До морето
  • Мнения: 7 138
благодаря ви

  bouquet

Искам да ви питам само игрални филми ли трябва да са или може и сериали?

# 64
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 830
По принцип не всички следят сериалите и ще е по-трудно познаването им. Ама нека Тина да си каже - тя е основателя на темата Peace

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 337
жокер да давам ли?

# 66
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 830
По принцип може да изчакаш час-два и ако никой не е познал - даваш Peace

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 337
 ааа хубус Hug Добре,4е си ти да ми разясниш правилата,4е съм нова в темата  Peace

# 68
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 830
Понякога се налага да се поизчака малко повече, защото има и момичета в друг часови пояс. А правила кой знае какви няма Wink Темата е за насладата от киното все пак Grinning

# 69
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Здравейте, и аз искам да се включа .. ама нещо не се сещам тази жена и офицера кои са newsm78

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 337
Жената забременява от офицера,но той заминава на война и загива.Тя е принудена да замине ,бременна издирва роднините си ,като в себе си има само едно нещо,което би я отвело до тях.......


Пове4е жокери няма да давам.То разказах филма Laughing

# 71
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Е, аз се сетих за филма ама незнам името...сега ще потърся..ама тя жената май се женеше не само веднъж Thinking

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 337
Да,търси,търси Mr. Green

# 73
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
И жената накрая се среща с брат си нали...имаше голям син от германеца, който го намира и го води на Коледа и се срещат след 20 години раздяла..мисля, че имаше някакъв пръстен, който годеницата на сина носеше и братът го видя...ама името на филма убий ме немога да се сетя Rolling Eyes

# 74

Общи условия

Активация на акаунт