Дядо Коледа с подарък във ръката чака ОКТОМВРИйче пред елхата!

  • 24 762
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6
Здравейте мамчета
да се включа и аз в новата темичка.
Ние почти свикнахме на гърнето - почнах когато навърши 6 месеца. Сега когато сме си в къщи почти не ползваме памперс, само дето още не си казва. Аз самата също съм плакала от гърнето и тогава са ме научили директно на тоалетната, като начало са ме държали, а после на малко седало.
Патенце - да ти кажа аз имах такъв проблем с големия си син-той е много слабичък и злояд на 9 години е а е 26 килограма иначе е здрав, но като беше на 6 години му се възпалиха лимфните възли на слабините - и от двете страни. Оправих го без да ходя на лекар - 3 пъти на ден по три перлички рибено масло и засилваща имунитета серия: сутрин на гладно суров жълтък, ч.л.мед и се залива с топло но не горещо прясно мляко. Пие се 10 дена и една седмица се почива. Това го знам от прабаба ми и е ефикасно. Сега такава серия с яйцата смятам да им приложа и на двамата, като профилактика против грипа.

# 61
  • Мнения: 567
Мече   Hug дано все добри резултати да получаваш  Laughing
Аз Алекс на гърнето я слагам само когато ще ака и тя си чака да я сложа и тогава си върши работата, но с пишкането не става. Даже днес трябваше да взимам урина и чак от третия опит успях  Laughing

# 62
  • Мнения: 3 453
Още някой май си е сменил ник-а Embarassed Laughing

    Иииииииииии Мече, фана ме! Joy Ти как си?Пушка ли си вече? Hug

# 63
  • Мнения: 99
Мечка Малинарка И аз за това се чудя, че имах мас само за едно правене newsm78 Утре ще гледам да изрова нещо подобно Thinking

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 723
Добро Утро Grinning
Вчера се размазахме от разходки от 11ч до 16ч
и още можеше ,но трябваше да се приберем да правим вечеря-хихихи.
Ниелче не се натъжавай  Hug
и аз честичко се поскарвам на Никол ,
даже няколко пъти и памперса е отнасял по някое и друго шамарче Grinning
Мецанке браво за изследването Hug
Криско много гадно да те боли така гадния зъбак Hug
Дано скоро те отпусне Hug
Отивам да метна едно фото и на Николка в албемчето Grinning

# 65
  • Мнения: 10
момичета искам да попитам имали разлика между calcarea fosforica 9ch и calcarea fluorica 9ch защото днес в аптеката ми дадоха   calcarea fluorica 9ch вместо другото а сега чета че май не са едни и същи?моля ако някой знае да ми каже че съм малко притеснена  Rolling Eyes Embarassed

# 66
  • Мнения: 3 497
Бебълс, нямат нищо общо! Има калкареа - фосфорика, карбоника, сулфурика....и всяко е за отделни неща! Тая , дето ти го е дала, да си й го върнеш. Флуориката е калциев флуорид , а фосфориката е трикалциев фосфат, нищо , че и двете са с минерален произход. Разликата е все едно между необходимостта на костите и зъбите от флуор или калции.

# 67
  • Мнения: 10
Мече благодаря за отговора   bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug златна си  Flutter

# 68
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Днес поизлязохме на разходка,че хубаво времето.И в парка нашия хубавец се дръпна да вземе едно листо от земята и заби нос в един бордюр  Sad Поплака малко и му мина,но му остана малко синьо на бузката и леко жулнато на челцето  Confused Голяма мания да събира тея листа,а иначе като гледам се справя добре с ходенето сам,без да го държа за ръка.Сега се чуватвам толкова гадно,че падна... Sad И така ще е всеки път(дано не са прекалено много само)...

# 69
  • Мнения: 567
galq_j82  и ние падаме, но и моята кукла не иска да я държиш за ръка ,а сама иска да ходи...и тия листа- изчистили сме блока от тях Mr. Green все ги събира. Дано се разминава с по - леко  Praynig

# 70
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
galq_j82  и ние падаме, но и моята кукла не иска да я държиш за ръка ,а сама иска да ходи...и тия листа- изчистили сме блока от тях Mr. Green все ги събира. Дано се разминава с по - леко  Praynig

И аз за това се моля  Praynig

# 71
  • Мнения: 2
Вики, и Алекс още не се справя с гърнето. Сложа ли я да седне става моментално, направо ми е  ooooh! Надявам се както пише Неди след месец, два положението да е различно  Praynig
Неди, Алекс също много обичаше като по-малка да гледа BabyTV, но за жалост тук вече я няма и я гледа само като сме на село Simple Smile



...
Мисля да я връщам в болницата за рекламация или поне да и оправят настройките  Joy
.....

Това истински ме развесели!!!  Joy Joy Joy

galq_j82 не се притеснявай, отсега за жалост ще е все така... И ие доста честичко падаме Simple Smile

# 72
  • Мнения: 3 497
Вики, с масло няма ли да стане newsm78
Гале, и нашето днес се хвърли по гръб и много чукна главата отзад Sad
Вишничке, а коя беше преди? Embarassed Embarassed Embarassed Мисля, че ще те уцеля след няколко поста, ама да не стрелям Mr. Green

За пушките, чак пушка не съм още, хихи, по-скоро съм ръждясала карабина - Фърлям по много, ама още скърцат Joy

# 73
  • Мнения: 3 497
момичета, който може да си позволи смс за 1.20 , нека влезе в подписа ми за Роси......
Минах през проблема и сега съм с един бъбрек, а тя не може да оцелее без да й трансплантират, защото и двата й бъбрека са мъртви......а е само на 20.......(и пак казвам, само който може да си го позволи, защото знам какво е 1.20- доста хляб) Sad

# 74
  • Мнения: 99
Вики, с масло няма ли да стане newsm78

Пробвай, но не съм сигурна Thinking дали ще стане.Имам една друга рецепта (кръгли масленки, вътре с орех дето са), мога да ти я пусна, тя е май без мас  chef

Общи условия

Активация на акаунт