ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan yıllar) - тема 8

  • 25 390
  • 735
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 22 867
Много силна тая сцена с излитащия самолет и Есмер, направо ме разтрепери, разрева, размартикоса..........Голяма работа е Саруто.  bouquet

# 526
  • София
  • Мнения: 220
Реве тя, защото го вижда с друга. А той като гледаше онзи как се увърта около нея да не му беше добре?

# 527
  • sofia
  • Мнения: 56
Какъв ли е станал Есмер . Нещо богат ми се вижда.

# 528
  • Мнения: 0
 Здравейте, мили Саруханки/Есмерки,
 Закъснях малко за серията и попаднах точно на страшната сцена на сбогуването....като че ли душата му излезе  Cry

# 529
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Нашия Сару, нещо си е сменил имиджа....май е време да се намеся и да го стилизирам отново в подходящ черен нюанс...!!!  Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty
Аблата отново си е правила шокова терапия...уж минала точно една година пък бебето е почти на толко. ooooh! ooooh! ooooh!
Кога беше бременна...кога роди....пък и детето пораснало...?  #Crazy #Crazy #Crazy
Освен ако нема бременност кат мачка ....тогава може и да съвпадне срока!!!! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 530
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Спретнал се е с бяла ризка ,,бизнесмен е станал ,еее черното май по му ходи
Алито бил здрав и прав ,ама не казал на мама Фатош ,кой е бащата ,а?Тая идилия ме дразни ,на никой ли не му идва на ум за Есмер?

# 531
  • Мнения: 1
ББ Някой знае ли в кой епизод Есмер разбира, че бебчето е негово?

# 532
  • Мнения: 454
Вярно туй бебе е голямко и на мен веднага ми изникнаха същите въпроси в главата, че по моите сметки, трябва да е на около 3 месеца, а то какъв лунгур е.

Ама Алито са го спретнали. Замяза на човек.

# 533
  • Мнения: 221
Здрвейте и от мен  Simple Smile Темата е страхотна, отдавна ви чета, но едва сега реших да се включа, дано приемате нови попълнения  Simple Smile
Сцената със сбогуването беше много силна наистина  Cry, но ми се струва, че твърде много неща се прескачат, и нещата така се преставят, все едно Есмер никога не е съществувал, а и Езел и Али как се гушкат и се гледат влюбено ooooh!  Роза и Езел колко дипломатично се разделиха, а сега "майче, повече няма да се разделяме"  Rolling Eyes, кога стоплиха отношенията, какво стана...прекалено избързаха  Crossing Arms

# 534
  • Мнения: 163
Понеже сега пускам телевизора от къде се появи бебето?

# 535
  • Мнения: 0
 Каква голяма мъка тук се промъкна
 сърцето на Есмер тя стисна във юмрук
 любовната му песен вечемлъкна
 студена тъмна нощ се спусна тук.

 Приведена е гордата глава
 какво ли във душата мъжка става,
 Далинадежда някаква остави
 Езел отлитна надалече ....с Али  Cry

 А три деца подкрепяха се някога
 и трима трябва да останат те до край
 Есмер изпрати ги , от любовта отказа се...
 Ще открие ли отново своя земен рай?
 

 И моите трима надалече са,
 и днес наляга ме тъга...
 Дошла ли пролетта е вече?
 Надеждата усмихва се сега  Simple Smile
 


# 536
  • Мнения: 221
Надинка,  от никъде, ей така, просто ги дадоха как се връщат с бебето   и сега си играят на семейство Crossing Arms

# 537
# 538
  • Мнения: 8
На тази миризливка Ниран няма ли да й дойде редът ? - Айлинче, Розичке  #2gunfire

# 539
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
На Ендер да му не приседне Ясемин.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт