ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan yıllar) - тема 8

  • 25 395
  • 735
  •   1
Отговори
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Kaybolan yıllar
 

16.00-17.30 НОВА ТВ
12.30-14.00 ДИЕМА ФЕМИЛИ


 

Пътищата на три малки деца се разделят, но съдбата отново ги събира. Едно от тях ще промени живота из основи и на тримата с помощта на омразата си.

Есмер и Али са две малки деца, израснали в сиропиталище и незнаещи нищо за миналото си. Когато те са на 6 години пред вратата на сиропиталището оставят малко бебе, което променя живота им. Двамата се привързват към малката Езел с необяснима обич. На 6-годишна възраст обаче Езел е осиновена. За да си отмъстят за раздялата, Али и Есмер подпалват сиропиталището и остават без дом и без Езел.

20 години по-късно пътищата на тези вече пораснали деца се пресичат неочаквано. Всеки от тях има вече свой отделен живот. Езел, чието име е сменено на Айлин, е омъжена и е станала хирург като осиновителя си. Али, подобно на мъжа, заловил го по улиците на Истанбул, е полицейски началник, разнищващ случаи на организирана престъпност и е сгоден за Назлъ. Есмер пък е станал смел мъж, който служи на мафията и е подвластен на шефа си Сюлейман Чешен.


 

Изгубени бяхме във времето,   
но в мислите един до друг.
Продължавах да те търся.
Знаех , че ще те намеря.
Борих се  със времето,
примирих се с болката
докато търсех щастието.
И ето ти се появи пред мен.
Тъмнината остана зад мен.
Любовта за миг ни покори.
НИКОЙ, ДАЖЕ И СМЪРТТА
НЕ МОЖЕ ДА НИ РАЗДЕЛИ!



в ролите::


Burak Hakkı-Али           Yeşim Büber-Езeл        Saruhan Hünel-Eсмер 


 и други

Началото на сериала
Аватари, подписи, лентички
Gökhan Tümkaya-Kaybolan yıllar (осн.муз.тема)
Gökhan Tümkaya-Ansızın
Gökhan Tümkaya-Karanlık

 

Продуцент: Sergin Akyaz
Режисьори: Zeynep Günay
Сценарист: Sergin Akyaz
Музика:  Bolahenk
Продукция: STAR TV


 

SOUNDTRACK-DİZİ MÜZİKLERİ
ЕПИЗОДИТЕ В LAPACHE
ЕПИЗОДИТЕ В BANANA
ЕПИЗОДИТЕ ВЪВ VBOX7

НАЗАД КЪМ: TEMA 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5 , ТЕМА 6 , ТЕМА 7

Стихоплетствата ваши за удоволствието наше


Текстовете на песните от филма

# 1
  • Мнения: 0
Здравейте   Hug

Много хубави стихчета!  smile3501 Ако искате да ги публикуваме във фен сайта на Сарухан, в категория публикации, стихове. Давайте още идеи са сайта.

морски бриз благодарим за инфото, мале нзнх за тия работи. В Турция така ли процедират, мале мале, въх въх, тц тц тц тц ....   smile3534 луда работа

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Тема 8 страницата -първа!
Тук съм! Крива съм свекърва!
и ще ме търпите! Няма как!
ето за ТОВА ви давам знак

Последна редакция: вт, 03 ное 2009, 13:03 от morski_briz

# 3
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
Здравйте,мацки!

За всички,които са се присъединили по-късно към продуцентската компания,искам да кажа:
Не се притеснявайте,работа и роли ще има за всички! Hug Hug Hug

Тъкмо да попитам дали детето в "Мелодията" не е същото като в "Годините" и видях,че и други са го забелязали?

Между другото,и за музикалното оформление няма да се притеснявате,че нали съм професионална певица,друг няма да ни трябва!

За анкетата: гласувах,че и тя трябва да знае кои са родителите и.

И между другото,аз също не съм съгласна с БГпапа,защото този сериал е много по-интересен от "Перла" например,а за актьорска игра да не говорим.

# 4
  • София
  • Мнения: 338
Като добавим към всичко това и болестната религиозност нао Сарухан Хюнел- картинката става пълна.
Интересно ми е дали Сарухан наистина е толкова силно вярващ мюсюлманин, ако е така това обяснява липсата на пикантни и разголени сцени във филма. Но от друга страна в това видео наш Саруханчо си пийва шампанско:  Shocked
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1189736736206
Значи или шампанското е безалкохолно или "болестната религиозност" е силно преувеличена  newsm78

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 363
И аз в новата тема.  Peace

# 6
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Аз пък не мисля,че е толкова болестно религиозен човек,иначе изобщо нямаше да се снима във филми и да прави още куп други неща  Peace Може би просто е вярващ и с принципи  Peace

# 7
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
Аз пък не мисля,че е толкова болестно религиозен човек,иначе изобщо нямаше да се снима във филми и да прави още куп други неща  Peace Може би просто е вярващ и с принципи  Peace

И аз така мисля Peace

# 8
# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Значи или шампанското е безалкохолно или "болестната религиозност" е силно преувеличена  newsm78

[/quote]
Ще се въздържа отново от коментар за актьора, само искам да вметна, че се е оженил за момиче със светско възпитание/спомнете си какво прочетохме за нея-"защитник на правата на жените". С нея той  не желае да се раздели. И още- баща му е танцьор, сестра му е певица! Всичко това може би има своето място в житейския му мироглед. Но нека не забравяме и факта, че всички негови колеги подчертават че е силно религиозен- може би има защо!  
Уф, много сериозно стана- не ми харесва така!

# 10
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
ДОБЪР ДЕН НА ВСИЧКИ  от Мацка Саруханка!
Искам да пораздвижа малко темичката с добро настроение.
Много си ни е хубав филма и героите му , е за сценария се знае.
Четох за подготовката на новия сценарии, и не видях да има отредено местенце  за мен.
Затова помислих по въпроса  и реших, че  ролята на Невинна  Мацка Саруханка ще ми отива.
Така необезпокоявана от никой ще помагам за събиране на инфо по суша и вода.
Напреднала съм с физическата подготовка  а и взех диплом за подводничар
Мога като СуперЕсмер  СуперМацка  да ставам или като булка да се предрешавам та Езел да спасявам.
МОРСКИ БРИЗ, мойте поздравления. И мойте мисли ги редя в рими,
но ти  направо ме кефиш!

# 11
# 12
# 13
# 14
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
Значи или шампанското е безалкохолно или "болестната религиозност" е силно преувеличена  newsm78

Ще се въздържа отново от коментар за актьора, само искам да вметна, че се е оженил за момиче със светско възпитание/спомнете си какво прочетохме за нея-"защитник на правата на жените". С нея той  не желае да се раздели. И още- баща му е танцьор, сестра му е певица! Всичко това може би има своето място в житейския му мироглед. Но нека не забравяме и факта, че всички негови колеги подчертават че е силно религиозен- може би има защо!  
Уф, много сериозно стана- не ми харесва така!
[/quote]

На много места пише,че е силно религиозен,но това е доста по-различно от "болезнена религиозност",защото последното на мен ми звучи като фанатизъм.

Общи условия

Активация на акаунт