Изгубени години (Kaybolan yıllar) - тема 2

  • 50 235
  • 774
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Kaybolan yıllar



16.00-17.30 НОВА ТВ
12.30-14.00 ДИЕМА ФЕМИЛИ




Пътищата на три малки деца се разделят, но съдбата отново ги събира. Едно от тях ще промени живота из основи и на тримата с помощта на омразата си.

Есмер и Али са две малки деца, израснали в сиропиталище и незнаещи нищо за миналото си. Когато те са на 6 години пред вратата на сиропиталището оставят малко бебе, което променя живота им. Двамата се привързват към малката Езел с необяснима обич. На 6-годишна възраст обаче Езел е осиновена. За да си отмъстят за раздялата, Али и Есмер подпалват сиропиталището и остават без дом и без Езел.

20 години по-късно пътищата на тези вече пораснали деца се пресичат неочаквано. Всеки от тях има вече свой отделен живот. Езел, чието име е сменено на Айлин, е омъжена и е станала хирург като осиновителя си. Али, подобно на мъжа, заловил го по улиците на Истанбул, е полицейски началник, разнищващ случаи на организирана престъпност и е сгоден за Назлъ. Есмер пък е станал смел мъж, който служи на мафията и е подвластен на шефа си Сюлейман Чешен.


в ролите::

 
Burak Hakkı-Али          Yeşim Büber-Езeл       Saruhan Hünel-Eсмер    Sema Çeyrekbaşı-Мерал    


Taner Barlas-Селчук     Nihal Menzil-Фатош       Pelin Budak-Бахар     Muhammed Cangören -Хасан        

и други

Началото на сериала
Gökhan Tümkaya-Kaybolan yıllar (осн.муз.тема)
Gökhan Tümkaya-Ansızın
Gökhan Tümkaya-Karanlık



Продуцент: Sergin Akyaz
Режисьори: Zeynep Günay
Сценарист: Sergin Akyaz
Музика:  Bolahenk
Продукция: STAR TV





ЕПИЗОДИТЕ В LAPACHE
ЕПИЗОДИТЕ ВЪВ VBOX7
ЕПИЗОДИТЕ ВЪВ VBOX7

НАЗАД КЪМ: TEMA 1

Последна редакция: нд, 20 сеп 2009, 17:06 от BGpapa

# 1
  • Варна
  • Мнения: 634
Интересно кой ли е отговорил че Ендер е подходящ мъж за Езел  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 312
Мисля че Али е подходящ

# 3
  • Мнения: 343
Мисля че Есмер е подходящ за нея не си давам Али Peace

Последна редакция: нд, 20 сеп 2009, 12:47 от Мечтание

# 4
  • Мнения: 4
BGpapa, благодаря за новата тема - спретната и подредена.

На този етап, без да знам края на филма и да съм гледала напред мисля, че и Али и Есмер са подходящи за нея.

# 5
  • Мнения: 118
запис  Peace  bouquet

# 6
  • Мнения: 263
Е как на бялото може да кажете черно Rolling Eyes Grinning
Есмер е най - подходящ Peace
BGpapa благодарско!

# 7
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Мисля че Есмер е подходящ за нея не си давам Али Peace
А така  Peace

# 8
  • Мнения: 554
Абе и аз не искам да си давам Кръстоносеца  Laughing ама гласувах, че той е най-подходящ за Езел.  Grinning

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 315
Абе и аз не искам да си давам Кръстоносеца  Laughing ама гласувах, че той е най-подходящ за Езел.  Grinning
И аз така  Laughing

# 10
  • Мнения: 454
Привет и от мен в новата тема  Simple Smile Гласувах за Есмер. С всяка следваща серия му симпатизирам все повече. Харесва ми, че успява да реагира адекватно във всяка ситуация, докато Али действа доста емоционално и необмислено на моменти. От тази гледна точка, мисля че на обърканата и изстрадала Езел, ще и е по-добре с мъж като Есмер.

ПП: Сега погледнах първия пост и искам да питам, това на малката снимка наистина ли е Бахар? Не съм обърнала внимание как се казва актрисата, но тази на снимката ми е доста симпатична за разлика от Бахар.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 433
и аз гласувах за Есмер, не че ми се дели hahaha
но Али както винаги нещо ми изглежда неубедителен, пък и като знаем какво става, най-подходящ за нея си е Есмер Hug
Бе и аз се чудех, нали Бахар беше руса newsm78пък и тук на снимката е много по-готина

# 12
  • Мнения: 263
Въпросссс  към гледалите филма.
ББ: Ето тук http://www.youtube.com/watch?v=s-h3XpVA5ms говорят за накакво изгубено бебе Мехмет. За какво точно иде реч.Да не би Есмер да мисли, че Езо е загубиа тяхното бебе преди да отлети с Ализ а Америка? Въпреки че е малко странно да кръщават неродено дете, ама знам ли.

Благодаря!

П.С. Съжалявам но линковете не могат да се оцветяват

# 13
  • Мнения: 0
BGpapa, благодаря за новата тема - спретната и подредена.


ами гледах да не е мн.претрупана и кичозна, с крещящи цветове и т.н. Така поне... по-семпло, но най-важното да го има

ПП: Сега погледнах първия пост и искам да питам, това на малката снимка наистина ли е Бахар? Не съм обърнала внимание как се казва актрисата, но тази на снимката ми е доста симпатична за разлика от Бахар.

от този линк показва имената на всички, участващи и тази актриса играе Бахар, а тук показва снимка на въпросната Пелин Будак, която играе Бахар

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
Гласувах за Есмер, естествено !

Общи условия

Активация на акаунт