ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan yıllar) - тема 7

  • 33 532
  • 741
  •   1
Отговори
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Kaybolan yıllar
 

16.00-17.30 НОВА ТВ
12.30-14.00 ДИЕМА ФЕМИЛИ


 

Пътищата на три малки деца се разделят, но съдбата отново ги събира. Едно от тях ще промени живота из основи и на тримата с помощта на омразата си.

Есмер и Али са две малки деца, израснали в сиропиталище и незнаещи нищо за миналото си. Когато те са на 6 години пред вратата на сиропиталището оставят малко бебе, което променя живота им. Двамата се привързват към малката Езел с необяснима обич. На 6-годишна възраст обаче Езел е осиновена. За да си отмъстят за раздялата, Али и Есмер подпалват сиропиталището и остават без дом и без Езел.

20 години по-късно пътищата на тези вече пораснали деца се пресичат неочаквано. Всеки от тях има вече свой отделен живот. Езел, чието име е сменено на Айлин, е омъжена и е станала хирург като осиновителя си. Али, подобно на мъжа, заловил го по улиците на Истанбул, е полицейски началник, разнищващ случаи на организирана престъпност и е сгоден за Назлъ. Есмер пък е станал смел мъж, който служи на мафията и е подвластен на шефа си Сюлейман Чешен.


 

Изгубени бяхме във времето,  
но в мислите един до друг.
Продължавах да те търся.
Знаех , че ще те намеря.
Борих се  със времето,
примирих се с болката
докато търсех щастието.
И ето ти се появи пред мен.
Тъмнината остана зад мен.
Любовта за миг ни покори.
НИКОЙ, ДАЖЕ И СМЪРТТА
НЕ МОЖЕ ДА НИ РАЗДЕЛИ!



в ролите::


Burak Hakkı-Али          Yeşim Büber-Езeл       Saruhan Hünel-Eсмер      


Taner Barlas-Селчук     Nihal Menzil-Фатош       Pelin Budak-Бахар        

и други

Началото на сериала
Аватари, подписи, лентички
Gökhan Tümkaya-Kaybolan yıllar (осн.муз.тема)
Gökhan Tümkaya-Ansızın
Gökhan Tümkaya-Karanlık

 

Продуцент: Sergin Akyaz
Режисьори: Zeynep Günay
Сценарист: Sergin Akyaz
Музика:  Bolahenk
Продукция: STAR TV


 

SOUNDTRACK-DİZİ MÜZİKLERİ
ЕПИЗОДИТЕ В LAPACHE
ЕПИЗОДИТЕ В BANANA
ЕПИЗОДИТЕ ВЪВ VBOX7

НАЗАД КЪМ: TEMA 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5 , ТЕМА 6

Стихоплетствата наши за удоволствието ваше

Последна редакция: ср, 28 окт 2009, 09:36 от anubhis

# 1
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Добро утро   bouquet



Превода на стихчето от снимката на първа страница е на aleynam,с помоща на Мар Томова

Последна редакция: ср, 28 окт 2009, 08:09 от anubhis

# 2
  • Мнения: 0
Добро утро на всички  Hug

Да ви почерпя по едно кафе

# 3
  • София
  • Мнения: 1 433
Добро утро Кръстоноски  bouquet  bouquet
Анубис, мерси за темата и за това че се грижиш за нашата диета  bouquet  bouquet
мене снощи моят кръстоносец ме изрита от лаптопа и гледам сте разпивали без мен Sunglasses
то си беше за пийване-от снимките на кака ни-няма как на човек да не му се прииска да удари едно твърдо newsm24 newsm24
Вили и Лина, стискам палци за дечицата, бързо оправяне и да забравите ходенията по болници Hug Hug
Чили, у вчерашната серия Есмер иска Езото от оня чук-баща й bash bash
да бех аз, метам му се на врата и никакви разрешения от никой-егати семейството, чудя се ако беше тяхна родна дъщеря дали пак така щяха да постъпват newsm78
аз само не разбрах за чий дявол Езо требваше да се среща със старото ловджийско куче Ниран newsm78

# 4
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
ГалкаHug

И аз винаги пропускам запивките,които се заформят основно вечер  Tired
А тогава милото е на компа и аз не мога да припаря до него  Confused
Надявам се да запием заедно и посред бял ден...някога  Peace

# 5
  • Мнения: 454
Добро утро, момичета! Гледам, че сте били доста активни, докато аз съм спала. Чак до нова тема сте я докарали. Сега отивам да дочитам старата.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 433
Анубис Hug
и аз се надявам някой ден да ударим по едно и посред бял ден Drunk Wine Glass
 hahaha hahaha hahaha hahaha
жалко, от другата седмица се връщам на тръстиката, т.е свършва отпуската и ще съм на линия само вечер, ако отпусне моят кръстоносец лаптопа Sick Sick

# 7
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Добро утро и от мен!
Изчетох ви набързо,голям анализ сте му ударили.
Днеска ще ми е супер натоварено,но ще гледам да не отървам темата! Hug

# 8
  • Мнения: 0
дОБРО УТРО  И ОТ МЕН!!!!
Анубисче , мерси за новата темичка , страхотно хрумване да включиш и стиха , страшна си. Hug

# 9
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен   bouquet
Докато ви изчета вие нова тема сте направили благодаря за което Hug

# 10
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Добро утро Есмерситки!!!!  Hug Hug Hug
Верно снощи се разпихме по никое време....ама с тия снимки на ГРК немаше начин. иначе нема заспиване брат. Тони зема да санува кошмари на компа....хич не беше лесно!!! #Crazy #Crazy #Crazy
 ANUBIS мерси мила за темата...добре ,че си станала рано да ни усигуриш поле за действие.    bouquet  bouquet  bouquet
Линче, Вили..надявм се дечицата вече да са добре!!!!И аз пожелавам повече болницата да не я виждате от вътре !!!Желая Ви успех и да са живи и здрави дъщеричките и всички у дома!!!   Hug Hug Hug

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 315
Добро и хубаво утро.  newsm51 newsm51
Ох прочетох ви вече.  Peace Много пишете бе хора.   bouquet  bouquet
Благодаря за новата тема и анкета.  smile3525 smile3525 smile3525
Да не забравя да благодаря за хубавите снимки , кафето и закуската.   bouquet  bouquet  bouquet Въобще много ви обичам момичета.  Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 0
Вили и Лина, стискам палци за дечицата, бързо оправяне и да забравите ходенията по болници Hug Hug

 Peace

# 13
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Галкеее , декя си ма булкя??? newsm78 newsm78 newsm78 ДА не би дребните да не са на детска градина и да ровят по компа???  newsm78 newsm78 Hug Hug

# 14
  • Мнения: 73
Дали за първи път съм на първа страница?  newsm44

Общи условия

Активация на акаунт