ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan yıllar) - тема 7

  • 33 552
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Абе , мацки , я кажете , Езо ще разбере ли кои са родителите й?
и даже може да пуснете малко ББ за най-нетърпеливите като мен newsm17 newsm17 newsm17
ББ Ще разбере съвсем скоро за майка си ....и по към края и  за баща си!!!  Hug Hug Hug

# 31
  • Мнения: 1
ha  dobar vi den ,ne spite djanam ,i nova tema imame  i pak snimki ......  6te plaknem pak ochi dokat zapo4ne povtorenieto a sled novata seriq 6te bistrim pak  politikata  po zavzemaneto na kreposta ,che mnogo mina malko ostava ,dokato svarshi filma ni i nqma da go ima nashiq hubavec veche Cry Cry Cry

# 32
  • Мнения: 1
Добър ден,дами ! Благодаря за новата тема и за сутрешната почерпка ( и за снощната също) ....
  bouquet  bouquet  bouquet

Добре ,че има разнообразие , че още малко ще ме вземат за рекламно лице на някоя  фабрика за мекици.... newsm62
 Но ако вземем,че се разминем с Есмер ( евентуално,да не вярва човек ,но все пак ако вземе че се случи ) поне мисля да издам  книга  "101 рецепти за мекици - теория и практика" newsm53 newsm53 newsm53 newsm53


# 33
  • Мнения: 0
Цоп , пак съм аз ,
гледам повторението и се сещам , нали по едно време се появи някакъв Михаил , ама къв беше , от де дойди и къде се дяна  newsm78 #Crazy newsm78

# 34
  • София
  • Мнения: 1 433
Цоп , пак съм аз ,
гледам повторението и се сещам , нали по едно време се появи някакъв Михаил , ама къв беше , от де дойди и къде се дяна  newsm78 #Crazy newsm78
тоз Михаил се появи само да спаси Есмер, да ни фърли в размисъл за пръстена му и до тук #Crazy

ha  dobar vi den ,ne spite djanam ,i nova tema imame  i pak snimki ......  6te plaknem pak ochi dokat zapo4ne povtorenieto a sled novata seriq 6te bistrim pak  politikata  po zavzemaneto na kreposta ,che mnogo mina malko ostava ,dokato svarshi filma ni i nqma da go ima nashiq hubavec veche Cry Cry Cry


Мацка, ако можеш пиши на кирилица-такива са правилата на форума, и без това трудно се чете Peace

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 340
Цоп , пак съм аз ,
гледам повторението и се сещам , нали по едно време се появи някакъв Михаил , ама къв беше , от де дойди и къде се дяна  newsm78 #Crazy newsm78
Михаил дойде спаси Есмер и си отиде откадето е дошъл.  Sunglasses

# 36
  • София
  • Мнения: 1 433
ама и Езел е много смотана-за какво й трябваше да казва на Ниран за Синан и Есмер #Cussing out #Cussing out
нали знае Есмер колко не я понася, ама че е #Crazy #Crazy
сега като гледам Алито как кърти със анцуг, разбрах що Езелито е спала с чорапогащник под пижамката hahaha hahaha
макар че с Есмер до нея би трябвало да й е топличко Wink Wink Wink

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 340
Аз ако бях си легнала с Есмер нямаше да имам нужда от пижама.  Mr. Green Той Есмер е такъв огън ще ме топли.  Heart Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 1 433
Аз ако бях си легнала с Есмер нямаше да имам нужда от пижама.  Mr. Green Той Есмер е такъв огън ще ме топли.  Heart Eyes
hahaha hahaha hahaha hahaha luvbed luvbed luvbed

като гледам партизанския отряд, къде го дянаха Мурат, или той денем е при Ниран newsm78

# 39
  • България
  • Мнения: 457
Хайде и аз в новата тема  Hug
Но сега отивам да дочитам старата,че вчера ме нямаше в къщи,а вие много активни сте били  Laughing
После отивам и аз да спретна едни мекички и да се зареждам пред телевизора   chef

# 40
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз ако бях си легнала с Есмер нямаше да имам нужда от пижама.  Mr. Green Той Есмер е такъв огън ще ме топли.  Heart Eyes
hahaha hahaha hahaha hahaha luvbed luvbed luvbed

като гледам партизанския отряд, къде го дянаха Мурат, или той денем е при Ниран newsm78
Галке , той Мурат се при Ниран си виси- дали спи зимен сън или не кви други неща . Отряда кат гледам зема да страда за него , нали викат че немало достатъчно ресурс ... hahaha hahaha hahaha па нема той Мурат като ходи от дъжд на ветър....хората го закъсаха.   Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 41
  • София
  • Мнения: 1 433
 Галке , той Мурат се при Ниран си виси- дали спи зимен сън или не кви други неща . Отряда кат гледам зема да страда за него , нали викат че немало достатъчно ресурс ... hahaha hahaha hahaha па нема той Мурат като ходи от дъжд на ветър....хората го закъсаха.   Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
[/quote]
ще го закъсат я, като не ни вземат нас hahaha hahaha

сега се чудя Есмерито що така изгледа Езелита, когато тя се върна от срещата с Ниран #Crazy
дали разбра нещо, що му се скофти така настроението на момчето Ни Thinking
много шавливо туй момиче, той й вика да си седи кротко, тя митнала по срещи, все си търси белята ooooh!
я мен да ме вземе, цял ден в къщи ще си го чакам, никъде няма да миткосвам bowuu bowuu
сега фърлих едно оче на следващата серия, да не получа сърцетуп от стрес, та моля за ББ
видех че българина отвлече  Езлката, как ще я измъкне нашто момче newsm78
и защо в крайна сметка не успяват да си осиновят Асия, ясно че им се ражда момченце, а с Асия какво става

# 42
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Галке , ето ти ББ Ще идат с Алито при Българина и ще я спасят. Тя Ниран за тва висе от моста.... hahaha hahaha hahaha А Българина я отвлече да и прай ДНК тест.  ooooh! ooooh! ooooh! Имам предложение : сбираме се една дружина  от яки мацки на Саруханова диета и отваме при ГРК...отвличаме я...капичваме я в открито море да си е в нейна та среда ....зимаме си Есмерсито у БГ и дружно почваме да си го използваме.... Joy Joy hahaha hahaha Heart Eyes Heart Eyes Blush Blush

# 43
  • Мнения: 1
Галке , ето ти ББ Ще идат с Алито при Българина и ще я спасят. Тя Ниран за тва висе от моста.... hahaha hahaha hahaha А Българина я отвлече да и прай ДНК тест.  ooooh! ooooh! ooooh! Имам предложение : сбираме се една дружина  от яки мацки на Саруханова диета и отваме при ГРК...отвличаме я...капичваме я в открито море да си е в нейна та среда ....зимаме си Есмерсито у БГ и дружно почваме да си го използваме.... Joy Joy hahaha hahaha Heart Eyes Heart Eyes Blush Blush

Аз съм категорично "за" smile3521 smile3521 smile3521... Само да не се върне после с една дузина акули да ни търси ... Но хората са си го казали :
 "който рискува пичели...и обратното"  smile3521

Последна редакция: ср, 28 окт 2009, 14:51 от toni_01

# 44
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
 Нема да дойде с акули...от къде ще ги доведе? Те кат я видат  ква е Убавица Гица ще избегат.  hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт