ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan yıllar) - тема 7

  • 33 547
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 267
Ххехе тук съм  Flutter

# 736
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Ще изкажа мнение, което никак няма да се хареса на BGpapa :
     Рейтингът на сериала е нисък в Турция, поради простата причина, че семейството на Сергин Акъйаз е наложило информационно затъмнение над себе си, а и не само самото семейство! Все пак сценаристката е най-близката приятелка на една от първите дами на Турция! журналистите имат "вето" над личния им живот! Допускат се само добре режисирани новини! Като добавим към всичко това и болестната религиозност на Сарухан Хюнел- картинката става пълна. Толкова рядко се прокрадват в пресата пикантерии за това семейство, че са си истинска находка! Всички в този форум вече са се убедили сами, колко е трудно да се добереш до някакво инфо за тях, където и да е! А е знайно, че рейтингът на сериалите и актьорите в Турция, пък и не само там се крепи най-вече на скандалите!
    Извинявам се, ако съм подразнила някого, приемете, че това е само мое мнение!

Последна редакция: вт, 03 ное 2009, 13:39 от morski_briz

# 737
  • Мнения: 0
Здравейте  Hug

Много хубави стихчета!  smile3501 Ако искате да ги публикуваме във фен сайта на Сарухан, в категория публикации, стихове.

морски бриз благодарим за инфото, мале нзнх за тия работи. В Турция така ли процедират, мале мале, въх въх, тц тц тц тц .... луда работа  smile3534

# 738
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Заповядайте:


Нова тема

# 739
  • Мнения: 0
Привет на всички почитателки и почитатели на сериала!До сега не съм писала, но съм прочела всички коментари.
Всъщност след излъчването на 1001 нощи , не съм била толкова завладяна от някой сериал. Наистина - въпрос на вкус  PeaceВ "Изгубени години" ми харесва точно това, че има смесване на жанровете, т.е. от всичко по малко, а за играта на Сарухан-без коментар!
Що се отнася до другите сериали-Аси-мога да го гледам, но мога и да пропусна някоя и друга серия, Перла - много
бавно се развива действието,диалозите понякога са чак досадно скучни, а музиката направо ми действа натрапващо, другите -изобщо не ги гледам.
Е, надявам се да не съм обидила някого.
Иначе във форума е много забавно-поздравления за поетесите и здраве и късмет на всички! Hug

# 740
  • Мнения: 0
Ще изкажа мнение, което никак няма да се хареса на BGpapa :
     Рейтингът на сериала е нисък в Турция, поради простата причина, че семейството на Сергин Акъйаз е наложило информационно затъмнение над себе си, а и не само самото семейство! Все пак сценаристката е най-близката приятелка на една от първите дами на Турция! журналистите имат "вето" над личния им живот! Допускат се само добре режисирани новини! Като добавим към всичко това и болестната религиозност на Сарухан Хюнел- картинката става пълна. Толкова рядко се прокрадват в пресата пикантерии за това семейство, че са си истинска находка! Всички в този форум вече са се убедили сами, колко е трудно да се добереш до някакво инфо за тях, където и да е! А е знайно, че рейтингът на сериалите и актьорите в Турция, пък и не само там се крепи най-вече на скандалите!
    Извинявам се, ако съм подразнила някого, приемете, че това е само мое мнение!

защо да не ми допадне, няма проблем. Вярно е и това, което пишеш. Никой не го отрича.
Но имам доста добра база за сравнение. Гледал съм тр-сериали още далеч отпреди повечето тук да видите за първи път такъв (1001 нощ), тоест... гледам ги от години.
И когато някой, който е гледал само един сериал, казва, че по-хубав от него няма... да, сигурно е така. След като няма база за сравнение. Имам една колежка, която (поради това че денем е на работа и не може да гледа ТВ) гледа САМО "Перла". И тя признава само Перла. Това за мен е малко наивно.
Другото е вече върпрос на вкус, да... аз преди 1001 нощ гледах Asi, Hayat türküsü и ги харесах много. Следях и някои дизита на ATV. Но... се вижда в кои сериали са вложени пари, и в кои не.
KURTLAR VADİSİ , който е крими-екшън сериал (ето, не е семеен) имаше невероятен рейтинг в Турция. Което не е гаранция, че тук ще има.
Спирам да пиша в тази тема, че вече има нова. Просто не исках тази дискусия да се пренесе и в новата тема
Поздрави на всички

# 741
  • Варна
  • Мнения: 2 973
само да вметна за протокола/дано не съм досадна/- първата книга която ме разтърси "Чучулигата"- Решат Нури, нормално беше според мен да търся сериала. И в първите години на демокрацията ми го донесоха на видеокасета. Да, малко сериали съм гледала, но много турски филми- просто стана традиция, когато някой си идва от там да ми носи по едно ново филмче, разбира се докато започна ерата на интернет. Нямам претенции, че съм много веща, но си мисля поне, че назнайвам баяджа неща!
 

Последна редакция: ср, 04 ное 2009, 11:17 от morski_briz

Общи условия

Активация на акаунт