ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan yıllar) - тема 7

  • 33 569
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 433
уф, аз гласувах че трябва да се откаже-зарад любовта си Peace-заради безопастността на двамата
тя неговата работа, специалан, бе адаш-не може и да са в безопастност двамата и да си върши работата ooooh!
абе тоз Али голямо недоразумение на природата, се се гътва в най-неподходящия момент ooooh!

Последна редакция: пн, 02 ное 2009, 23:44 от galia2007

# 691
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
уф, аз гласувах че трябва да се откаже-зарад любовта си Peace
тя неговата работа, специалан, бе адаш-не може и да са в безопастност двамата и да си върши работата ooooh!
абе тоз Али голямо недоразумение на природата, се се гътва в най-неподходящия момент ooooh!
Ми да  на Алито тва му е приоритет......да се гътва и да се депресира..... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Галкееее, кат идеме на спасителната мисия,че съчетаем полезното с приятното и че закачим на Алито една мишенка на гърба.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing outЕййййй....ма много е НАСТЪПАН

# 692
  • Мнения: 155
Ха сега да ви хвърля малко в Матрицата и елате Мъ изяжте .  Ами аз наистина образа на Али хич не го харесвам , но днес ми стана много жал за него, въпреки всичко, което е направил.

Обаче Езелита ме подразни  Naughty  . Тя хубаво страда за Али, ама тъкмо се беше отървала от Българина и знае, че нейния любим е в неговите ръце и не се знае съдбата му. По-точно , голяма е вероятността да умре.  Ееее за кого страда повече тя???? Ама ще си сменяме шапките с нея.

# 693
  • София
  • Мнения: 1 433
тоз Али не мога го трай вече-и в другия сериал същия плазмодий, #Cussing out
 мъжо рече че се едно е дошъл у нас на гости-цела вечер му се мотал пред очите hahaha hahaha hahaha
там единствено поне са го поизкъпали-колета с козметиката требва да е пристигнал Joy Joy Joy

Гале, ми тя нали тича да исак помощ от Али, пък той се проснал като риба на сухо-а Есмер й рече да не се отделя от него Sick Sick
то тя завалийката от кого помощ да иска #Crazy
нали си рече че си има само двамата-та затова му се ядосвам на Алито-или ще се гърми, или ще изпада в депресии и ще се напива, или циври чее жив мъртвец и т.н #2gunfire #2gunfire

тъй както го гледам, се очертава гадна седмица Sick Sick

# 694
  • Мнения: 155
Гале  съгласна съм с това , което си написала  Peace  .

# 695
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
А мене питатели ме как страдам с Алито..... ooooh! ooooh! ooooh!
Мани каде го гледам по тв-то....па за капак мойта щерка ми го истипосала на десктопа на лаптопа....малее иде ми да го метнем от прозореца...се Алито ми пред очите.... #Crazy #Crazy #Crazy Аз съм най зле...мани големи мъки. Sick Sick Sick

# 696
  • София
  • Мнения: 1 433
мале, как са го подредили #2gunfire #2gunfire
вижте кво-у нашия сериал таквиз работи да нема Naughty
за тези роли-Ендеровци, Тимуровци, Афшаровци, Ешрефовци , Алита  и каквито там се намерят Crossing Arms
направо й се чудя на аблата как е разрешила таквоз нещо с любимия й
нестига че не оплакнахме очи, немаше романтика щото Али играеше ролята наЖелезния Светилник, ми ша обезобразяват наштУ момче #2gunfire #2gunfire #2gunfire

забелязахте ли че освен кака Ни, сестра й и другата сценаристка е жена Wink
ако не баркам имената де
ние с нашия екип направо ше ги удариме у земята hahaha hahaha

# 697
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
мале, как са го подредили #2gunfire #2gunfire
вижте кво-у нашия сериал таквиз работи да нема Naughty
за тези роли-Ендеровци, Тимуровци, Афшаровци, Ешрефовци , Алита  и каквито там се намерят Crossing Arms
направо й се чудя на аблата как е разрешила таквоз нещо с любимия й
нестига че не оплакнахме очи, немаше романтика щото Али играеше ролята наЖелезния Светилник, ми ша обезобразяват наштУ момче #2gunfire #2gunfire #2gunfire

забелязахте ли че освен кака Ни, сестра й и другата сценаристка е жена Wink
ако не баркам имената де
ние с нашия екип направо ше ги удариме у земята hahaha hahaha
Така е както казваш..и другата е жена...А аблата направо ще я издухаме. #2gunfire #2gunfire

# 698
  • Мнения: 155
Гал , правилно си забелязала , аблата си има абла  Rolling Eyes  . Само не мога да се сетя, коя мацка от нашите ни обърна внимание за това предишните дни  Embarassed  .  Опасна са гвардия  тея сестри   #2gunfire  .

Я малко настроение да пусна тук :

   

# 699
  • Варна
  • Мнения: 2 973
 newsm78 Някъде бях прочела, че сестрата на Сергин е една от най-добрите сценаристки на батални сцени, ама то като гледам колко кусура им намерихме... не 3 а 33 да станат пак няма да се справят!  #Sniper

# 700
  • София
  • Мнения: 1 433
на кое викат батална сцена newsm78 Blush
неговата абла да не се е занясала с Бронзовия тогаз та да разреши тъй да сгабарясат Сару newsm78 newsm78
незнам кви сценаристи, ма много наивно бе
а Мурат и онзи другия що не помагат на Есмер да търси Езото, пак са заспали зимен сън #2gunfire #2gunfire
за наказание-Зизке, спретни ги по боксерки с надпис Ват, тюрбани и тиранти Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 701
  • Мнения: 155
  Тука имам едни снимки на кака Сергин от един вестник , ама ме е страх да ги пусна толкова късно , дЪн ма биЙти   Twisted Evil  .

# 702
  • София
  • Мнения: 1 433
Гале, пускай ги hahaha hahaha
то след тез батални сцени, едва ли нещо ще ни уплаши, особено онзи ГРК hahaha hahaha
както сме й набрали, тамън ще целиме мониторите Joy Joy Joy

# 703
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Че ги спретнем аз ...ама Алито кво да го прайм?Той требва да е много обле4ен  ,че как не се къпе незнам...то от подмишниците му се показва на мечето челото.... ooooh! ooooh! ooooh!за него нема боксерки и тиранти ...опасно е че получуме уплах..... #Crazy #Crazy #Crazy

# 704
  • Мнения: 155




Жалко, че незнаем за какво става въпрос  Thinking  .

Общи условия

Активация на акаунт