АПРИЛчета'2009

  • 69 303
  • 290
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 079


2 0 0 9





Най - хубавите деца:

27.02 - Гергана на Jiema, София

17.03- Ралица на viki-miki , Стара Загора

19.03 - Никол и Мадлен на Дани Нетева, Плевен

22.03 - Виктор на Devik , Варна

24.03 - Виктор на snesh, Мадрид, Испания

26.03 - Яна и Йоана на Жабче, София, Пресиана на sisely, Варна, Христо на Kambichka, Русе и Мелита на Slyn4o, Враца/София

27.03 - Пресиян на no_name, София

01.04 - Тамир на Belbey, Алжир

02.04 - Димитър на Io io, София и Далина на ben78, Бургас

03.04 - Виктор на ola, София

07.04 - Андреa на ани4ka , Русе, Михаела на Мамочка, Пловдив, Даниела на Мимето*, Дес Плейнс (US)

08.04 - Анелия на Desirée, Русе, Григори на Имамама, Бургас
Емил /3800 гр., 53 см./ на desi054224, Бургас, Лияна и Виолета на L.V., София


09.04 - Елина на ღолчеღ, София

10.04 - Калин на Nanny, София, Боряна на Abrikotin, Мария на рони, София

12.04 - Виктория на very_nice, Варна

13.04 - Тома на Еnigma, София

14.04 - Ангел на Mamacita Bandida и Калина на ma_lolo, София

15.04 - Габриела на Emilli Arie, София, Самуил на poem, Варна, Александър на ivk@, София и Аврора на ssiilvvi, Варна

19.04 - Иван  на maimunka07

20.04 - Мира на Жи, София

23.04 - Стефания на princessa raia, София, Филип на chockolina, Варна и Ивайло на mara casy

24.04 - Борислав и Светослав на villyh, София

29.04 - София-Рая на Mара Подробната

04.05 - Елена на Айла, София



Ангелските ни мами, които винаги ще бъдат част от нас:
kenga_ - мама на две ангелчета  Flowers Rose Flowers Rose , но и с радост в сърцето заради Константин - 26.05.10
tolinka - мама на ангелче  Flowers Rose Flowers Rose, която се прероди заради Денис - 04.08.10
ksd_g - мама на ангелчето Сиянна  Flowers Rose Flowers Rose, чието сърце тупти заради батко Дени и малкия Стефан 21.04.10

 

Нaшето албумчеsmile3509
Парола - на лични


Последна редакция: пн, 10 мар 2014, 11:35 от ღолчеღ

# 1
  • Мнения: 172
Пу първа  Mr. Green
Олче, благодарско за новата хубава темичка   bouquet Да я напълним с хубавини и веселости и много много похвали за най- здравите и усмихнати деца  Heart Eyes
И за да не е гол запис да похваля излекуващото се овне  Crazy Престоят му далеч от децата му се отразява много на енергията...и на моята също. Учи усилено немски  Joy И вече може да се запознава с евентуални немски другарчета и да си поиска кифла  hahaha ...почти  Blush Но пък е много старателен и ...слааадък  Heart Eyes Подаръкът за първи юни е на лице, но нищо не съм измислила за празника  newsm78 Как ще празнувате?

# 2
  • Лудогорието
  • Мнения: 107
Честит рожденик на Jiema, да расте жив, здрав и щастлив батко!   bouquet
Личната лекарка на децата ме посъветва, ако мога да позадържа Иван у дома поне още месец. Иначе рискуваме да ни донесе някой вирус от детската градина. Тя градината юли най-вероятно ще почива и така- ще сме си заедно цяло лято с децата. Е, май ще изтървем завършването  Rolling Eyes Щеше ми се да се зарадва покрай децата...
Другата седмица ще поизлезем до личната с Митко-официално да ни претегли и прегледа. Дано времето  хубаво. Peace
Ох, пък мен от снощи ме мъчи един  хемороид  Embarassed направо откачам от болка. Никак не мога-нито седнала, нито права, нито легнала.... Мажа тука с едно лекарство по случая, ама.... Оплаках се  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 7 100
Не мога да повярвам, че сме изписали цяла тема в последната една година.  Crazy
Благодаря, Олче!
Радвам се, че Самчи вече е здрав.  Heart Eyes На здрава основа по-добре се учи.
Ние от неделя се вкарахме в лазарета дружно. След като вчера се отпуснах и почти зарадвах, че май този път минахме доста прилично при дреболината, нощес се оказахме с безсънна нощ. Какво ли не й се правеше. Даже и показа място на болка, но мястото, което сочеше беше хрущялчето на ушльонгата й. Пълних грейчица с гореща вода, но не  й беше удобно. Сутринта в крайна сметка девойката успя да каже какво става. Било й се запушило ушлето.  Tired Вече значи имаме и пръв качествен отит. И друг е имаше, когато започна да не чува и да не слуша при предишен вирус. Ще следим ситуацията за кой ли път. Бях й дала малко почивка от специалисти. Добре, че наоколо има болници и лекари и така. Сега дребе спинка.  
Та хайде да започваме да си говоpим за моpе и почивки, пpедлагам. Grinning
И ей на, прелитайки в новата тема, съм изтървала чудесния днешен ден за Jiema. Честит да ти е Емко, Жи! Жив, здрав, щастлив и любознателен да ви радва! Хубав празник ви щелая!
Маймунка, особено щов в градината ви има скарлатина, въобще не го мисли, ами си остави Ванко при компанията.  Peace За другото не мога да ти помогна, но ти желая бързо облекчение на неудобството.  Hug

# 4
  • Мнения: 3 211
Честита нова тема първоюнска  Nature Sunny

Маймунка, и тук, жив и здрав Митко да расте.

Поемче, ние ще празнуваме на Летището, като казах на Вики, тя вика: А ще видя ли дядо Коледа?  Party

Хайде весел празник за дечицата ни и на порасналите деца-родителите им  Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 5 079
Jiemka, живо и здраво да ти расте голямото момче, все така чаровно, умно и добро. Незабравим и мнооого весел рожден ден му желаем!  costumed034 dazzler1  4uu

рони, да ти се оправя Прекраснотия-та, бързо да вади "бананите от ушите". Heart Eyes

Изобщо за никаква болести да не се споменУва в тая тема, ако е възможно.

Ние 1 юни го изпрАзвахме вчера фирмено, утре е ден-ден на мойто братлЕ, та традиционно ни е ангажиран ден. Нямаме конкретни планове къде да ги водим, и дали, купили сме подаръчета, да почувстват, че им е Ден. Heart Eyes

Мама-та Laughing на вчерашен рожденик Саши да се отчете със снимки, както и най - новоизлюпената ни такава - маймунка. Mr. Green Бързо да морИш "екстрите" след раждането, ти желая.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 513
Момичета, много ви благодаря за милите пожелания и че не сте ни забравили.  Hug Hug Hug

Да ви се връщат и на вас - здрави дечица (рони,  Praynig) на всички за първи юни и мнооого усмивки!

Ние отлитаме да празнуваме на вилата, макар че с този дъжд не знам какво ще се получи, но здраве да е.

Ще се отчета понеделнишки, живи и здрави да сме.

Много хубав детски уикенд.  Heart Eyes

Олче, благодарско за темичката.   bouquet

# 7
  • Мнения: 2 090
Честит рожденик, Jiema! Да ви е жив и здрав, усмихнат, весел и много, много щастлив!  bouquet Весел празник на вилата!
Poem, радвам се, че Сами е в стихията си вече и е добре, пу-пу. Heart Eyes
Рони, дано Мария бързичко се оправя, та да се радвате и вие на обичайните дивотийки. Стискам палци да нямате повече безсънни нощи. Hug
Олче, благодаря за темата! Дано е предимно позитивна и я напълним с много хубави емоции!
Снимки - по-късно, че нещо ентусиазмът ми спи в момента. Не съм ги смъквала всичките от апарата още, те не са и много. Покрай еуфорията този път някак почти забравих да снимам (и на завършането на ДГ, и на РД).

# 8
  • Мнения: 13
 Hug благодаря на олчето за хубавата темичка:-)

Честит рожден ден на голямото момче на Джема, да ви е здрав, умен, спокоен и щастлив да расте Hug и весело изкарване на вилата Mr. Green

Ние кръстихме Емито в неделя на 26 май, много хубаво си изкарахме в ресторанта след това и Еми се държа геройски, имайки в предвид че от сутринта беше с температура, без никакви други признаци, като кашлица и сополи. 3дни с Т и след това 2 дни беше много добре, а от днес започна да кашля еее просто ми писна от болести ви казвам Confused

Последна редакция: пт, 31 май 2013, 22:21 от Мимето*

# 9
  • Мнения: 169
Честит празник на всички малки и пораснали деца!
 Маймунка да ви е жив и здрав Димитър и много да ви радва   bouquet
Деси, да ти е жив и здрав Саши  Hug!
Олче, благодаря за темата   bouquet
Ронка, и ние при вас в отбора на болните .От нищото едно 39 Т  Tired.
 Миме, честито християнче   bouquet
 Ние стягаме багажите че на 7.06 се прибираме за заслужена ваканция в Бг  Laughing

# 10
  • Мнения: 172
Момичета, стиснете по едно палче за татко ми. Всичко се повтаря от миналата година...същата дата, същия час...а е рожденик... Sad

# 11
  • Мнения: 2 090
poem, много положителни мисли пращам към татко ти. Praynig   action032

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 347
Стискам палци  Hug

# 13
  • Мнения: 13
poem Praynig Hug и много стиснати палчета и положителни мисли Praynig

# 14
  • Мнения: 7 100
Поемче, дано този път нещата да се ноpмализиpат много по-бъpзо и състоянието на татко ти по-бързо да бъде овладяно без ваз да ви карат да се чувствате виновни за болестта му.  Praynig За теб голяма прегръдка!  Hug (ако имаш нужда от търсене на кръводарители, ще се опитвам да разпространявам информацията, тъй като оттук няма как да стане)
Когато можеш, пиши моля те как е татко ти, но и ти как си. Ако имаш нужда от кошче за душевни отпадъци, насреща съм. Имам да връщам големия ти жест да ме търпиш.  

Общи условия

Активация на акаунт