ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan yıllar) - тема 8

  • 25 369
  • 735
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 8
Много апетитна закуска,благодаря!

Ама откъде ги купувате тези красиви сервизи,че да се вредя и аз с някой такъв? Praynig Praynig Praynig

# 496
  • Мнения: 454
Сега гледам повторението, но пак не видях никъде, Есмер да спасява Мелек от изнасилване. Стигнах до извода, че трябва да си пусна бретон, че да мога да си го подухвам, иначе нямам шанс да ме хареса.

# 497
  • Мнения: 0
Ако някой е чел статията за сарухан хюнел в тв сага моля да ни запознае със съдържанието й

# 498
  • Мнения: 0
Bolahenk - Ansızın Klip (Saruhan Hünel) -  http://www.youtube.com/watch?v=3L04Zaou2e8
Публикувано на: Сряда, 04 Ноември 2009, 20:55Публикувана от: gerber4e  

b0rime4k0va този клип го имам качен във vbox7.com още на 30.10.2009 г. Погледни:  http://www.vbox7.com/play:cff43b35
Нещо против ли имаш, нещо намекваш, че съм копирала от gerber4e ли, или нещо не ти хареса постинга ми?

# 499
  • Варна
  • Мнения: 2 341
Хубав ден момичета.  newsm51 newsm51 newsm51
Опита за изнасилване на Мелек няма ли да го дават днез.  newsm78 Доколкото си спомням след него Есмер води Мелек в къщата си и Езел я вижда там.  Rolling Eyes и после вече заминава за Америка.

# 500
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 893
Сега гледам повторението, но пак не видях никъде, Есмер да спасява Мелек от изнасилване. Стигнах до извода, че трябва да си пусна бретон, че да мога да си го подухвам, иначе нямам шанс да ме хареса.

Аз още снощи бях почнла да си мисля стратегия как да ме забележи Сарухан.
Пълня си единия джоб с лимки,слагам парцалена кукла под мишница,мятам една немощна баба на гръб и подухвайки бретона си и кашляйки астматично почвам да обикалям Истанбул. Joy
Няма начин да не ме вземе за следващата Езо.

# 501
  • Мнения: 165
Индира, ха-ха, само да не попаднеш на Али-Кенан обаче, че от него няма отърване... Joy
Да днеска ще е спасяването на момата, само защо я изтипоса в къщата не разбрах... #2gunfire
Наистина никой не даде подробно инфо какво са писали в Сага-та. newsm78

# 502
  • Мнения: 1
Пише,че кака му изневерявала с режисьора на сериала , че били пред развод, но по - късно се споразумели. Също има нещата дето си ги знаем - за баща ми - бивш шампион по танци и за сестра му - известна певица.
Мернах нещо,че много време обмислял дали да приеме ролята и че се подготвял за нея дълго ,след като я приел,за да влезе в образа. Също,че бил много взискателен към ролите ,които приема , но в тази му харесала комбинацията мафиот и влюбен мъж....

Нашите Sherlock- SarUhan- Girls  отдавна я бяха набарали тази информация ....

Дамии, ходете да търсите болни баби,ако няма ще наемеме някоя друга ... после на фризьор за бретонче и айде ,че обявявам кастинга и Есмер ще дотича тези дни.
Отивам да подам една обява във вестника ,че започва кастингът за актьори – Саруханци....

# 503
  • Варна
  • Мнения: 2 341
Представям си как ще ни гледат хората като ни видят как всяка носи по една баба на гръб.  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 504
  • Мнения: 8
Пише това което вече е коментирано тук във форума,че преди да приеме ролята на Есмер около 1 година е обмислял сценария,харесал е ролята като предизвикателство да изгради образа на мафиот,служител на държавата и много влюбен мъж.След вземане на решението да участва във филма се подлага на диета и за две седмици сваля 16 кг от теглото си.Преди да приеме ролята 3 години не се е снимал защото не е попаднал на роля която да грабне сърцето му.
Семейството и по специално баща му е бил много против артистична кариера-искал е Сарухан да си намери сериозна работа и да се ожени,затова когато са го търсили в дома им по телефона с предложения за роли той/баща му/отговарял,че там не живее такъв човек.
Затова Сарухан започва кариера на манекен.Роден е в Едирнекапъ и не крие това.Имал е трудно детство защото майка им е била постоянно по болници и са я виждали само през лятото.
Сами са се гледали със сестра си.
Колегите му смятат ,че без да има артистично образование е природен талант,а той има усета за роли,чиито образ може да изиграе най-добре.
Това е на прима виста-нямам статията,вчера я прочетох бегло.

# 505
  • Мнения: 640
Здравейте! Кажете, възможно ли е това,което се случва? Та трябваше това да е любовта на живота,а се отказа много бързо. Още по-гадното предстои. Просто това е мъжът.

# 506
  • Мнения: 8
Освен,като актьор има търговска фирма и център за красота.

# 507
  • Мнения: 640
Освен,като актьор има търговска фирма и център за красота.


На центъра за красота знаем дори телефона. Някъде в предните теми го има.

# 508
  • Мнения: 8
Ох ,аз на физика  не мога да го докарам за да се вредя за сериала,от всички изисквания отговарям само на русо,но ако тръгнете за центъра  за красота включете ме. Да има малко гъдел за душата ми.

# 509
  • Мнения: 165
Мерси за инфото момичета.  bouquet
Е, ами няма как ще се ходи в този център да се разкрасяваме, пък там служителите може да ни дадат по-точни данни за харесвания тип мацки... hahaha

Общи условия

Активация на акаунт