Обличате ли децата си в черно

  • 1 817
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 472
Не.
То аз не се обличам изцяло в черно, а какво остава за децата ми Shocked

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не . Пък и няма черни дрехи , има няколко тъмно сини но и тях рядко обличам.Не искам от сега да го почерням , не ми изглежда подходящ цвят за дете, предпочитам по ярките и светли цветове  Grinning

# 17
  • Мнения: 827
Не обичам черното, не бих се облякла дори и аз така, пък какво остава за детето. А бабата боже да е имала повод да облече така нейното (дано не е така, разбира се) .

# 18
  • Мнения: 197
Не, никога не съм я обличала в тъмни дрехи. Аз самата не нося черно. Нямам нито една черна дреха. Пък и мама ми е казала да нося черно като умре Rolling Eyes. Това по повод, че като тийнейджърка, ходех само в черно.

# 19
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Един единствен път облакох големия си син в черно. Имаха тържество за коледа в детската градина - нещо като маскарад и той искаше да е батман. Цяла нощ ших плаща на батман, купих маска, едванамерих толкова малък размер черен клин и черно поло. Човечето отиде супер щастливо на празника. И какво видях после на снимките? Тъпата лелка му свалила плаща и маската като ги снимали и всички шарени а той като на погребение. Оттогава такива експерименти - никога.

# 20
  • Мнения: 3 146
Защо черното трябва задължително да се свързва с погребение? Тук по магазините  виждам доста тъмни и черни дрехи за деца.

# 21
  • Мнения: 5 183
Имаме няколко 4ерни др5ешки /подарявани/ - доста готини. Обли4ам му ги, но изцяло в 4ерно не съм го издокарвала никога. Ина4е, му отива, но някак ... не ми е кеф да си "по4ерня" детенцето.

# 22
  • Мнения: 3 611
Обличала съм го, но не точно цялото в черно.
Примерно черна тениска с оранжеви апликации + черни къси панталонки с бял кант отстрани + тъмни чорапи, но с оранжева и бяла чертичка и някакво човече.

# 23
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
То цветът при траур може да бъде и бял.
По темата, бях против, но се хващам, че го обличам в тъмносинъо и аз съм си наредила само сини нещо откак го раздавам надута мъжка майка, бъдеща свекърва.  Mr. Green
Но аз си обличам сина и в розово, тъй че не съм капацитет  Flutter

# 24
  • Мнения: 2 142
И аз в началото си мислех че никога не бих си облякла детето в черно, дори тъмно синьото ми се виждаше ужасно тъмно за дете. Подариха ни обаче много, много тъмен, син, плюшен гащеризон. В първия момент го погледнах с такова недоверие Confused Бая дълго поседя в шкафа, защото и беше голям, но веднъж се сетих за него и с учудване установих, колко много и отива. Да не говорим че тя вече лазеше и ми свърши страхотна работа. По късно и взех много тъмно син, почти черен, анцуг на ZARA, и също много я харесвах с него. Сега има черни протрити дънки и черна жилетка с качулка, има малко цветове на ръкавите и качулаката и огромно цикламено цвете на джоба, но си е черна.
Хубаво и е, но честно казно, не харесвам много черното за деца и го избягвам.

# 25
  • Мнения: 5 183
Тук 4ерния цвят е много актуален, особено за мом4ета.
националния отбор по ръгби е с 4ерни екипи с бял надпис All Blacks
Голям хит са 4ерни дрешки за деца /дори бодита  Shocked/ със същия този бял надпис.

# 26
# 27
  • Мнения: 2 950
Още не съм, но може би черни панталонки с някаква блузка в друг цвят.

И аз така смятам, обаче честно да ви кажа не съм виждала никъде по магазините бебешки дрехи в черно. защото под 2 години си е направо бебе. newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 625
изцяло в черно НЕ! може би панталонките но отгоре нещо ярко!Все пак е детенце още!Гледам да е в ярки цветове....

# 29
  • Мнения: 8 505
Аз самата нямам нитo една (!) черна дреха/обувки,а за дъщеря ми какво остава.Не,разбира се.

Последна редакция: пн, 19 сеп 2005, 09:37 от reflex

Общи условия

Активация на акаунт