Споделете 128

  • 23 733
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 405
A aз розе Simple Smile
Хех, Флор, това предполага и много снахи  Grinning

# 31
  • Мнения: 4 586
Виена я свързвам със стопирането на турците, като Курската дъга, Сталинград, Бреската крепост.

Нашите математичета са им скъсали гъзягите в Индия, като се има предвид, че две от децата
не са учили английски и не са разбрали задачите.

# 32
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не съм била във Виена. Донът ми се скъса да ходи там миналата година, ама аз стоях да пазя децата. Догодина вече троловете ще са хора и току виж, сме се замъкнали всинца (Господ да пази Виената Joy). Сигурно на дребните много ще им хареса, хем Голямото тролище откога натарисва, че искал да се вози на самолет. Laughing
Прадядо ми е следвал във Виена. Как не се метнах на него... Laughing
Днес имах сума ти и време за форум, отчетох се подобаващо, но с това ще си остана.  Laughing До декември ще минавам бързо, като светкавица. Затова няма да участвам в номинациите.
А и защото ми омръзнаха.  Rolling Eyes

# 33
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
На пиещите наздраве, аз съм на чай обаче.

Ех, Виена, спомени. Учих малко във Виена и оттогава все се връщам там. Общежитието ми беше срещу Албертина, зад Операта с гледка към гримьорните и залата за репетиции на балета. Със съквартирантката ми Лейла ходехме на опера с билети за правостоящи.
А ето как се гледаха спектаклите това лято на екран и как вече имаме "седящи" места на площада (и откривам, че мъжете са зачезнали). Това е нещо ново, от тази година да показват на огромна плазма пред Операта постановките, като любезни момчета раздават и кичета за сядане на туристите.

Дуци, ето сладкарските боички (червено, синьо, жълто и червено)- от Метро са. Мернах и тушове за надписи на торти.   

# 34
  • Мнения: 4 371
Мерси. Аз съм правила веднъж оцветяване със Степ-че(тези разтворимите напитки), не беше много наситено, но беше розово пък.

Във Виена съм била няколко пъти, много любимо място ми е. А сладоледът там - да не говорим.

# 35
  • Мнения: 803
angelina, дървото стана и мое любимо Grinning

# 36
  • Мнения: 2 550
Какво стана с темата за номинации? Вчера имаше, днес не я намирам.
Да не съм пропуснала някой биг мама скендъл /сефте  Simple Smile/ и да е изчезнала?

# 37
  • London, baby
  • Мнения: 800
Там трябва да е, ама е отишла в 9та глуха.

# 38
  • Мнения: 428
Благодаря на Ангелина за снимките. А на Дид за 'виенските'.
Влюбих се в тази с ябълките. Прекрасна!
Завидях за Снежко. Моите феи мрънкаха за такъв, но тук снегът се стопи.

Имам оферта за Одрин, но само за ден. То за повече не мога и да си позволя.
На днешната криза, всичко е лукс. Ех!

Между другото и аз отдавна замислям да се прехвърля в тортената тема, така че боичките на Дид веднага ме впечатлиха.

Последна редакция: вт, 03 ное 2009, 22:00 от Calathea

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ей ги номинациите Марче  Grinning, ама били скучни тази година. Аз обещавам друга година нищо да не пускам по темата, щото въпреки че нося късмет, тук не се получи Grinning. Направо лично отговорна се чувствам в кръга на шегата.

Наздраве! Малко се пие в тоя форум!

# 40
  • Мнения: 9 865
Престанете с тази Виена, защото аз по ред причини (вчера ги разбрах) няма да я видя ПАК...
Споделям ужасен дъждовен ден и превеждане на стихотворения за предстояща моя църногорска изява, дано не катастрофира свежият ми ентусиазъм, защото тотално ще се скашкам. Наздраве, аз нямам нищо за пиене, домързя ме да излизам!

# 41
  • Мнения: 2 212
Аз вече съм на чай. След виното.
Откакто не сме в клюкарника, едва припарвам да видя новите стихове и изчезвам за 60 секунди, щото ми създава проблеми с вестибуларния апарат и получавам морЗка болест. Днес преко воля отворих зарад номинациите, ами то като ме заля лавина от теми - от какво прави милото ви в момента  до какво пише в балончето ви в скайп и съвсем се олюлах в безтегловност  Crazy

# 42
  • Мнения: 428
Естер, как го направи този номер?
След вино и да ме убиеш, чай не мога да пия.  Crazy
Някакво домашно червено е, но си го бива.

# 43
  • Мнения: 5 370
Дано да не обидя някого, но на моменти бъркам Калатея и Дидранад.
Толкова са едни....спокойно-уравновесени, че си приличат.

П.С. Не съм пила червено. Ако не мине котка път-ще се случи след 2 седмици и половина, пие ми се гъсто червено мелнишко.

# 44
  • Мнения: 4 586
Изобщо не си приличат.

Общи условия

Активация на акаунт