Споделете 128

  • 23 742
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 212
И аз съм така уморена, но освен със сън другакси няма да ми се получи презареждането. А тепърва имам багаж да стягам и какво ли не...но седя и гледам умно...

# 691
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Кой каза,че ноември месец няма да си боядисам гардероба  жълт с алкидна(миришеща )боя?И то от онези кютюци,от соц-времето,дето обикновено хуубавинко се разпрострират на една цяла стена.
Сега съм полу надрусана,полу с главоболие,но много доволна от ефекта,който ще възпроизведа с финалната баданарка утре.
Прекрасната сега някъде се сръбчи по сцените.
И понеже има бременни в темата,само да вметна,че няма нищо по-бързо от чуждата бременност.Кога се забремениха,кога-дошло време за раждане.Стискам палци всичко да е по вода,по мед и масло,по зелени пътеки и т.н....

# 692
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ах, верно, Тони как би се възмутил...

Да вметна, каймата от къщи не бих я яла (само опитвам как е на сол, като готвя) - щото нямам доверен месар. И вие недейте, да не стане като Фреш, я глист, я салмонела.. аз като видях Дренка да пише след мен, мислех, че за това ще ми се се скара.  Laughing

# 693
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Обожавах сурова омесена кайма, всякакви алангле меса и прочие. След година и малко без месо, споменът ми е вкусен, но на живо ми мирише гадно. И точно Сопрано ме подкрепи да не го прояждам след постите като ми е горчиво в захранването. Аз пак си постя всъщност- изключвам млечните и яйцата. Сега, в неделя е заговезни.
Споделям и разговор между децата на вечеря:
- Къде живее твоята г-жа Иви(Мишо)
- Ами тука живее(Митко)
Мишо компетентно:
- Ама в България, или в Източна Европа все пак? Mr. Green
Умно е детето, спор няма  Laughing.
Наздраве!

п.с. утре сутринта се отправяме към Търговище да се запознаем с бебето на братовчедка ми. Освен това и родата ще се дозапознае с Митко. Той е толкова щастлив от предстоящите запознанства и гостита! "Ама освен леля и свако и стринка и чичо, и бати Свилен, и всички, всички хора има още много, които искат да се запознаят с мен и да ме обичат?!? Ама наистина ли? А те добрички ли са?..."
Как случи на най- голямата рода в света- не знам  Laughing.

# 694
  • Мнения: 428
Хм, децата за първи път проявиха мерак да гледат сватбата на мама и тати.
Преди две години успяхме да я спасим прехвърляйки я от почти повредената видеокасета на диск.
Малката беше очарована. И много възмутена, че не сме я поканили.  Mr. Green
Не спира да повтаря, че иска да си направим нова сватба.
Замисли ме чак, дали да не спретнем подобно събитие на 10-годишнината от брака?
Чували ли сте за двойно женени?  Laughing

Ще се радвам, ако продължите темата със суровата кайма и след 15-ти.
Така определено ще издържа коледния пост, който съм планирала.  Mr. Green

свраче, в квартирата ни се намират тъкмо два броя от соц-кютюците.
Жълтото сигурно внася настроение и колорит.

# 695
  • Мнения: 2 212
Започнах приготовлението на багажа за Трявна, за 2 нощувки - 3 дни там, с приготвения (дотук) багаж спокойно биха могли да оцелеят поне дузина човека, поне месец в полеви условия.  Mr. Green
Домашните се опитват да ме вразумяват, но безуспешно, аз съм такава порода, че когато стягам багаж стягам така, че да имам от всичко по много за всякакви ситуации, предпичтам да нося пъти повече неща, които няма да се сетя даже да погледна, но да съм спокойна, че са там...луда работа  Crazy

# 696
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Пазарувах привечерно в Метро и ме обхвана коледна емоция. То играчки, лампички, просто красота. Да взема да си турна и аз украса на вратата, ама няма пред кого да се изфукам. Комшията го вее вятърът - ерген човек, а на лудата чистачка й взех ключа от нашия етаж, че нямам нерви да й слушам житието и неволите. За елхата ми е рано, май. newsm78

Не мога да пия сега, както заръча Прекрасната, но пък й стискам палци още от "Метро".

Естер, и аз си нося гардероба с мен. Трявна е страхотна, както и бирарията със жива бира.

# 697
  • Мнения: 2 212
Имаше тук един лаф как се приготвя бягаж, но съм го забравила. Някой да има спомен?
Беше нещо от рода на изсипете багажа на леглото, сега върнете 2/3 от него по местата, след което вземете останалото или нещо такова...
Един куфар само с дрехи, една чанта обувки, един сак с мокри, сухи кърпи и всякакви санитарни материали, като сложиш и козметичните неща и още един куп боклуци и джуджунрии...и се чудя утре дали от моя багаж ще има място и за този на другите съ-пътуващи в колата  Whistling

# 698
  • Мнения: 488
Вие цял компот можете ли да изядете?  Embarassed
Туй дете както е тръгнало, Ягодка ще го кръстя, таман съвсем ще уйдиса на розовите одежди дет се затрупах с тях...

Не съм ви наглеждала отдавна, но се надявам да сте добре и да не изтрещявате когато ме няма, че не обичам да пропускам  Mr. Green

Ще ви чета някой друг път, отчетох се.

# 699
  • Мнения: 803
За багажа?
Aз си спомням нещо по Джером, от Пътеписа му за пътуването до Германия и мистериите на Оберамергау. Не бих си позволил да го преразказвам, но смисълът бе следният:
Слагаш на леглото всичко, без което би умрял в нечовешки мъки , махаш 2/3 и взимаш остатъка за пътуването.
Казвам го досадно на домочадието при всяко тръгване  за където и да било Mr. Green

# 700
  • Мнения: 2 212
Хаха, да това беше. Благодаря!  Laughing

# 701
  • Мнения: 122
Аз си приготвям багажа точно за 10 мин. ... от 20 години работата ми е свързана с пътуване... тренинг...

# 702
  • Мнения: 17 416
Естер, количеството багаж е едно и също, без значение къде отиваш и за колко време. Вземай и не му мисли толкоз Simple Smile
Тъй като не сварих да пиша след Бубка, няма да й се карам, а не знам и за какво. Simple Smile

# 703
  • Мнения: 4 371
Казвам го досадно на домочадието при всяко тръгване  за където и да било Mr. Green
Досадни мъже, като че на гръб го носите Crossing Arms Моят мъж и той така.

# 704
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Имам си списъци за всичко - за багаж за море, командировка, семинар, за Нова година, за малко гости, за голямо гости. Отваряш съответния файл, отваряш куфара, гледаш и мяташ.  Стягам се за нула време, и - от всичко по повечко, да има. Wink

Общи условия

Активация на акаунт