Има ли фирма, която се занимава с доставки от Австрия или Германия?

  • 91 583
  • 464
  •   1
Отговори
# 375
  • Русе
  • Мнения: 3 711
До БГ ли е безплатна?

# 376
  • Sofia
  • Мнения: 84
Не, проблеми с картата нямам до сега, да чукна на дърво... Praynig, сетих се че тогава не приемаха плащания извън Германия. Доставката, ако е безплатна в момента, както и аз мисля, е за Германия, но на мен една от фирмите, превозвощи от там ми е до блока и нямам никакво разкарване поне с тях. Стискайте палци!  Peace

# 377
  • София
  • Мнения: 5 547
Лятото и аз им гледах сайта на Canda, обаче имаше доставка 5,90, сега ако са я махнали е супер. Моля те задължително сподели дали всичко е наред с поръчката.

# 378
  • Мнения: 778
За мен лично C&A са си много добри. Тия холандци са направили хубава работа: Жалко, че най-близкия магазине до БГ е в Румъния.....много повече ги харесвам от H&M Simple Smile

# 379
  • Sofia
  • Мнения: 84
Сега да споделя развитието с поръчката, която направих на 23.09. Платих с ПП, веднага получих потвърдителен мейл с номер на поръчката. Вечерта вече ми пратиха мейл, че е предадена на логист. център и линк за следене - аз я пуснах с DHL. Има 2 варианта на изпращане с DHL и Hermes, цената е еднаква.  Днес вече е доставена на превозвача и чакам да си я получа.
Сега за доставката - когато пуснах моята поръчка, нямаше доставка, хванах някава промоция явно, както и 20% намаление на детските якета, и моя код за още 20%, с две думи - доволно.  Peace Сега гледам пак са я върнали 5,50 Е , няма БД над определена сума, мин. сума за поръчка е 9Е.
В момента има 30% намаление.  Peace

# 380
  • Мнения: 330
Не, проблеми с картата нямам до сега, да чукна на дърво... Praynig, сетих се че тогава не приемаха плащания извън Германия. Доставката, ако е безплатна в момента, както и аз мисля, е за Германия, но на мен една от фирмите, превозвощи от там ми е до блока и нямам никакво разкарване поне с тях. Стискайте палци!  Peace

Много се извинявам за тъпия въпрос, но къде е полето за регистрация? Не намирам къде трябва да си въведа данните?  newsm78

# 381
  • Мнения: 778
Накрая като отидеш да плащаш, най отдолу те кара да се логнеш или регистрираш.

# 382
  • Мнения: 330
Накрая като отидеш да плащаш, най отдолу те кара да се логнеш или регистрираш.

Там съм вече, само че не ми приема регистрация с името  на Габко. Някой ако ги ползва да ми обясни, никъде ли не и пишете вашите имане. От обяснението им разбрах,че вместо моето име пиша Liegat Log. ID 44176 
.И съответно при регистрацията в c&a  ми светва в червено името! #Crazy

# 383
  • Мнения: 778
Освен да напишеш на получател Милетич Боско (и без това той ще я получи)

а отдолу на фирма

Liegat Log. ID ххххх Милетич Боско ( и така ще те разпознаят от Габко по ИД-то)

# 384
  • Sofia
  • Мнения: 84
Здравей! не знам дали си успяла да поръчаш вече, но ще напиша все пак как са въведени при мен нещата. На Rechnungsadresse написах моето име и адреса на превозвача, реших първо така да пробвам, плащане с ПП. А на Lieferadresse - името на този, който приема пратките на фирмата-превозвач, която ползвам, а на долния ред вече допълнителното инфо с ИД номер и др. данни, каквито се изискват от превозвача. Не ползвам Габко и не знам кой там приема. Днес ще си взема пратката, дано остана доволна от качеството. Имам братовчед в Холандия, та гардероба на баткото и на голямата ми племеница беше предимно само от там, това до преди няколко години. Даже сега има дрешки за дребната от каката, които не са мръднали. Но последните 2 неща, които имах суичър и яке, това преди около 4 години може би, изобщо не ми харесаха като качество. Суичъра изсветля след първото пране и стана като доста носен, и по ципа се накриви, нагъгри, не знам дали ще ме разберете, а якето пък беше със щампа, която след няколко пранета почна да се лющи.. и така приключих с тях. Та сега ще видим - яке и шапка съм взела, ще докладвам вечерта или утре. А в момента има БД до 19.10.  Peace

# 385
  • Мнения: 778
@milagena кой превозвач си ползвала? и доволна ли си от него


# 386
  • Sofia
  • Мнения: 84
Ползвам pratki.de, намират се на 5 мин. пеша от вкъщи, возят на 3лв за кг, 1 курс седмично, получавам мейл, веднага щом са получили пратка за мен, кога е тръгнала, кога е пристигналав БГ. За сега нямам оплаквания, всичко е точно. Особено за поръчката от СА, понеже имах тракинг и я следих, 15-на минути след като беше предадена в DHL, получих писмо от превозвача. И моя съседка също е при тях, доволна. От 1г и 1-2месеца ги ползвам. Мернах им табелата като си направиха офиса, защото минавам по улицата почти всеки ден и така реших да ги пробвам.  Peace

# 387
  • Мнения: 778
Ползвам pratki.de, намират се на 5 мин. пеша от вкъщи, возят на 3лв за кг, 1 курс седмично, получавам мейл, веднага щом са получили пратка за мен, кога е тръгнала, кога е пристигналав БГ. За сега нямам оплаквания, всичко е точно. Особено за поръчката от СА, понеже имах тракинг и я следих, 15-на минути след като беше предадена в DHL, получих писмо от превозвача. И моя съседка също е при тях, доволна. От 1г и 1-2месеца ги ползвам. Мернах им табелата като си направиха офиса, защото минавам по улицата почти всеки ден и така реших да ги пробвам.  Peace

Мерси. И сега следващият въпрос за който пита и колегата. Като дадеш адреса за доставка(Lieferanschrift ) на pratki.de. как попъпваш в C&A?

Има

VORNAME* - Petar

NACHNAME*- Popchev

Така ли е?

и отдолу на ZUSATZ / FIRMA слагаш "pratki.De  ID хххх с/o Petar Popchev"

????

# 388
  • Sofia
  • Мнения: 84
Ето така ми изглежда адреса, попълнен в СА:
Herr Petar Popchev
pratki.De ID ххх
Mainstr. 57 
41469  Neuss NRW
Deutschland

# 389
  • Мнения: 778
Ето така ми изглежда адреса, попълнен в СА:
Herr Petar Popchev
pratki.De ID ххх
Mainstr. 57 
41469  Neuss NRW
Deutschland

  bouquet  bouquet  bouquet  Мерси

Общи условия

Активация на акаунт