АВГУСТинчетата мили се борят с вируси и бацили!

  • 21 497
  • 740
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 530
Честито на  Райън ,Андриан и всичи други именници.Много здраве и късмет.

# 61
  • Мнения: 1 554
Да са ви живи и здрави именниците Hug

ако татко беше жив и той щеше да празнува днес Flowers Rose Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 564
Честито на именниците!!! Много здравенце им желая  Hug Hug Hug

Неди днес е при баба си, аз уча листовките, утре ми е изпита, стискайте ми палци, че хич не ми допата зазубрянето на някои безумия от литовките  Tired ooooh!

# 63
  • Мнения: 467
И от мен честито на виски, които имат повод за празник днес   bouquet  bouquet Да сте живи и здрави и вие и семействата ви  Heart Eyes Heart Eyes


Ние се запретваме да ходим на гости, поканиха ни на обед.
 Grinning

# 64
  • Мнения: 243
Честито на всички именици! Да са живи и здрави   bouquet
фетица що така бе  newsm78 на мене ми бяха чак забавни с това колко идиотски и нелепи въпроси има в тея листовки hahaha Стискам палци утре  fingerscrossed искаш ли да ти кажа един начин за намиране на верните отговори, ако не ги знаеш, само да не ме нахока някой Blush

# 65
  • Мнения: 564
Честито на всички именици! Да са живи и здрави   bouquet
фетица що така бе  newsm78 на мене ми бяха чак забавни с това колко идиотски и нелепи въпроси има в тея листовки hahaha Стискам палци утре  fingerscrossed искаш ли да ти кажа един начин за намиране на верните отговори, ако не ги знаеш, само да не ме нахока някой Blush

 smile3521

# 66
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ МАЛКИ И ГОЛЕМИ ИМЕНИЦИ! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, ДА СЕ РАДВАТ НА ГОЛЯМ КЪСМЕТ И МНОГО ЩАСТИЕ В ЖИВОТА!


Фетица, стискам яко палци, ще успееш - сигурна съм!  fingerscrossed
Иви, да не би да имаш някакъв проблем с налягането в очните дъна?  newsm78 Май от него се получава главоболие. Поне така съм чувала.  newsm78 Измериха ли ти го?
Кики, ама то детето действа с художнически замах, пък ти си седнала да гледаш материално на въпроса.  hahaha Майтапа настрана, обаче и ние си имаме един такъв чаршаф. И оттогава Сашо рисува с моливчета. А, познай защо.  Mr. Green
Ади, днес сдобихме Теди със същите апрески от K&K. Много съм доволна, защото са пухкави, супер леки и тя казва, че й са страшно удобни.  Grinning Ама то е разбираемо, все пак са на Shu Kids. Бях забравила, че K&K са им представител за България. Аз съм голям фен на тази марка и каквото сме имали е било страхотно. Преди ги продаваха в ЦУМ, но на едни цени...  Rolling Eyes и естествено, предния представител фалира, та сега си имат нов и съответно по-човешки цени.  Grinning Чудя се дали да взема и на Сашо, ама той засега си има два чифта - едни от Теди и едни гръцки, които му донесоха наскоро. Лошото е, че и двата чифта ще омалеят някъде около Нова година, защото са на ръба. И ще трябва да вземам нови със сигурност. Ама знам ли тогава какъв ще му е крака? Thinking Май ще почакам.

# 67
  • Мнения: 361
Добър вечер!!!

Честит Имен Ден на всички именници  bouquetДа са ни живи и здрави и да нямат нищо общо със заглавието на темата Hug

Лу,страхотни са,нали PartyИвон се побърква от кеф като ги обуем и не иска да ги събува.Много са топлички.Сега ме агитира да се обаждам на снега да завали по-бързо,че да ходим с тях на вън Laughing

Кики,ама голям художник си имаш LaughingИ Ивон "описа" цветно два чифта чаршафи и от тогава рисува или на магнитна дъска или с цветни моливи.

Фети Peace Peace PeaceНе,че имаш нужда,ама все пак Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ние днес бяхме в Западният парк.Еййййййй,сумати народ имаше.И да ви кажа не мога да проумея как може да има родители,чийто деца кашлят като магарета и те ги звряли на площадките където е пълно с деца и бебета.Е, родител си в крайна сметка,знаеш как трепериш всеки път,може ли такова нещо Crossing Arms
Иначе добре си изкарахме.Ивон се напарзаля и налюля доволно.
Обаче на следобедната разходка нещо захладня.Май зимата пак настъпва. ooooh!

# 68
  • Мнения: 564
Мерси за подкрепата за изпита  Hug Дано го взема  Praynig

Ади, за майките дето извеждат кашлящи деца-думи нямам!!!!!  Sick ooooh! Онзи ден водя Неди на ясла и няква овца си водеше дете с кашлица ама брутална, аз й направих забележка, тя ми отговори, че от лекар се връщали, нищо му нямало  Sick Sick Sick Трагедия!!! За това се разпростравяват болестите!!! Едно е да го заведеш с лека хрема, друго с кашлица като на магаре!!!  Tired И как им дава душа да ги пращат душиците да се мъчат болни на ясла не знам!!! Същото дете го изписали към обед с 38 Т.............

С риск да стана досадна: Стискайте ми палци за утре  Mr. Green Blush Praynig Hug

# 69
  • Мнения: 1 554
Теди се събуди с лека хрема...ще се побъркам,хомеопатичката днес е втора смяна,към 10 ще и звънна да и кажа как е състоянието на детето и към 12 ли беше 12 и 30 в кабинета да си запише час при секретарката,дано има часове,че не знам,отивам и ще чакам докато ни приемат Tired

# 70
  • Мнения: 361
Добро утро!!!

Вале,дано е само настинка PraynigПиши после Heart Eyes

Фети,и аз това се чудя.Не им ли е мъчно да ги пускат болни на ясла.Ивон като е болна,постоянно ми е по ръцете и се гушкаме до безкрай.Все пак това е половината от лечението.Найстина,като ходиш на работа нямаш особенно голям избор като ти се озъби шефа,ама все пак имаш право на болничен поне 1 седмица.
Незнам,за мен това е абсолютна безотговорност.Не само към твоето дете,ами и към всички останали Crossing Arms

Ние ще се оправяме да излизаме на вън.На мен така ми се спи тези дни,че едвам се влача,а татко ни е на работа цялата седмица,без почивка от 6.00 до 22 ч #Crazy

# 71
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Морска, за една хрема лека къде ще се буташ сега в най-голямата грипна епидемия по чакални - пълни с вируси. Аз за лека хрема хич и не отивам - чакалните ни разболяват още повече, изчакай, виж - аз като гледам по новините какво става и ме хваща страх от чакални и голямо събиране на хора  Confused Confused

# 72
  • Мнения: 1 554
ох,дезитка,ами то при него така почва,от безобидно и до вечерта е окапал Outta Joint

# 73
  • Germany
  • Мнения: 1 262
 Confused ако може по телефона да се разберете с лекарката, и ти трябва да се пазиш  Hug

А Симон вчера беше със страхотна диария - събуди се с ако до косата  Sick Sick после какво пране падна няма да обяснявам  ooooh! ooooh! Tired И му дадохме вода с 2-3 капки оцет - да се пресече - това беше вчера в 11:30, до тази сутрин няма ако, но яде само препечена филия. И сега си е в къщи няма да ходи на градина, да се стабилизира и да му дам нормална храна, да видим как ще бъде. А довечера имат празник - тук много се тачи Свети Мартин- децата си изработват фенери и светят вечер в гора, парк или по улиците. И нашата градина къде мислите - в гората.... и ме е страх малко довечера да ходим да не вземе пак да се върне тая диария  Confused Confused И изобщо.....

# 74
  • Мнения: 660
Добро утро от мен,малкия днес е на ясла,баща му го закара,голям рев ударил още от портала на градината и почнал да вика не не не ясла,не няма и си хвърлил раничката със злоба в земята,чудя се да се смея ли да плача,тц тц тц,знаех си,че няма да иска да ходи след 3 седмична почивка.Сега го пускам напълно здрав и натъпкан с витамин Ц,да видим,дано не му треснат пак някой вирус.И аз много се дразня на майки,които си пускат болни,хремави и кашлящи деца по детските заведения и паркове,само да сеят зарази.И на мен ми беше скучно да не го извеждам по-площадка и в по хубавите дни които имаше,ама съм се въздържала и се мотахме сами из квартала.
Друго ново при нас,че много се разприказва,но все още някой букви са малко неясни и трябва да се вслушам за да разбера думата,но предполагам е нормално за тази възраст все още да не говорят съвсем чисто и ясно.
В този ред на мисли Тони и Тото,сигурна съм,че сладкия Тотончо ще проговори като моя Алекс изведнъж и аз не вярвах на такива изказвания,особенно в темата за трудно-проговорящите деца,там гледат малко да те комплексират,но е факт,че го има и това,че някой деца просто,когато са готови тогава почват да редят думи и изречения,ние сме живото доказателство за това. Успех и за другото,което си предприела и новото начинание.
Лулу и Ади,заинтригувахте ме с тези апрески,ще отида да видя момчешките как са,колко струват и от къде ги купихте?
Морска,стискам палци Теди да е с безобидна хрема и всичко да е наред.
Фетица успех на изпита и разумно каране после по пътищата криви на столицата Mr. Green Laughing
За рисунки и творчество,ние обичаме да се изявяваме по стените,засега спря,но да видим докога Laughing
Дезита много неприятно с това разтройство,дано е било нещо моментно и да не се повтаря PraynigТова за оцета не го знаех,ще го прилагам и аз,дано не се налага скоро.
Айде приятен ден от мен   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт